What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WW, Kush Hydro 50L

Snypie

Active member
Azt írja, h ne tedd a sátorba. Abban a szobában, amiben a sátor van, ott lehet az ONÁ-t használni.
 

MuLLeR

Active member
2 ütem ami a boxhoz csatlakozik egy térben van ezért ez nem kivitelezhető. Nyuggerparfüm illatú motát meg nem akarok szüretelni.
 

MuLLeR

Active member
Áhh feladom....

Ha 75ml tápoldatban 8% N, 6% P és 12% K található akkor hány ml P és K-t kell hozzáadnom, hogy 1-2-2 legyen az NPK aránya, ha 20%-os a P és K oldatom melynek mindegyike tartalmaz 3% N-t.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
fekete melaszt ? olvass fel neki viccet a morbidból... az megteszi és még hasznosabb is

rendelj a fikesztől aktívszenet és csinálj egy szénszűröt..
 

MuLLeR

Active member
Whip aranyos vagy :) Köszönöm, de már a kezdetek óta használok Canlite-ot. Az előbbiről már én is letettem, nem variálom túl, mindenem megvan ami kell. Végre vettem EC puffert is így már nyugodtabb vagyok. Leszámítva hogy pár ágnak nyílt törést okoztam amit persze próbáltam orvosolni úgy érzem jó úton haladok. A száraz és túl savas (mint utólag megsúgta egy kedves mentorom) leveleket és az alsóbb haszontalan részekett eltávolítottam. Kötözgettem párat és hozzábasztam 120mili H2O2-t. Nagyjából követem a táblázatom, de időközben megvilágosúltam Tüdő álltal. Bár azt hozzátenném, hogy utólag már minden kurvára egyszerűnek tűnik, de attól én még segg hülye maradok :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
attól még mondjuk összerakhatsz plusz szénszűrőt is ártani nem fog ha szag van.

a külsö szövet ne szakadjon meg teljes keresztmetszetében, annyi a lényeg. egyébként minden t túlél
 

MuLLeR

Active member
Tiszta Udvar Rendes Ház vagy miafasz. Nem bírom elviselni ha valami nem olyan amilyennek gondoltam ...

picture.php


...ezért kitakarítom úgy mint ha tegnap vettem volna. Na ez itt meg bugyog is :D
 
Last edited:

MuLLeR

Active member
Nagyon nem akarok most barkácsolni, grower üzemmód van :D De amint végeztem megvizsgálom és reprodukálom ;) ONA GEL-t kis mennyiségben eldugtam 2 helyre, nem olyan vészes. Igazad volt Snypie
 
Last edited:

GK_420

Active member
Azt a nyílt törést elkerülheted, ha elötte összdörzsölöd kicsit és urigelleresen hajtod le simogatva. :)
 

MuLLeR

Active member
Igyexem Bro, igyexem. 7 Gyaku Zukival és néhány Mawashi gerivel le is rendeztem a kertet.
 
Last edited:

MuLLeR

Active member
Flo 45 nap.

Re. Lőttem pár képet HPS nélkül. Ha láttok benne kivetni valót vagy lenne tanácsotok (Ti mit hogyan csinálnátok) azt szívesen veszem. Úgy veszem észre, hogy megállt a növekedésben. Ezek weedseedshop-os magok amire 8-10 hetet írtak. Utolsó képen hátul az OG :)

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Snypie

Active member
Hol vezetted be a levegőztető csöveket? Oldalt, ahol a 9. oldalon lévő képen látni? Ha igen, akkor a tank teteje nem csípi be a csöveket? Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy a piros kupak az vmilyen rugalmas szilikon, vagy rigid műanyag? (a kérdés arra irányul, hogy csak 1 kábelt tudsz kivezetni mellette, vagy akár többet is???)
 

MuLLeR

Active member
- Csíp is mint állat, előző 7végén leesett egy fogamra valónyi. Most tapasztalom milyen :) Sajnos akadt bele némi barna ragadós izé is ezért most nem tudom megítélni pontosan california mely területéről származhat. Egyenlőre úgy néz ki késöbb gulyásba is jó lesz.

- Ott ahol kell, alúl. Nem csípi be, öntött merev :) műanyag. Annyit vezetek be ahányat akarok. De a kutya fáját! Nem illik kérdésre kérdéssel válaszolni! :D
 

MuLLeR

Active member
Képet most nem lőttem, 7. hét

Pénteken megnéztem mi a helyzet, felnyitom erre olyan szag baszott szembe hírtelen vissza is csuktam :) Nagyon durca, asszem kell még egy ONA így a vége előtt. Hétről hétre vastagodnak, olyan száron vannak mint az ásó nyele. Lényeg a lényeg első hét mikor nem leveleztem hétvégén. Vízpótlás volt meg H2O2 meg némi táp hogy bemenjen az 1.8-2 EC. 20-30 liter vizet kajálnak hetente. Leszedtem az elszáradt leveleket, állítottam a pH-n azt ennyi volt a foglalkozás. Alig voltam velük pár percet, megyek vissza asszony mondja "valamit csinálj magaddal mert olyan ganja szagod van mint állat". Ment a kézmosás fürdés, minden, de még utána is éreztem a kezemen :D Következő hétvégén jövök képekkel. Pusza
 

MuLLeR

Active member
Ahogy ígértem képekkel jelentkezem. Flo 60 nap.

Tegnapi vízcsere után flush majd fél napig hagytam őket RO vizen szomlyazni. Ezt követően adtam nekik 1.9 EC-ig. Már nem hiszem hogy sok lehet hátra. Némelyik trichóma már tejfehér az OG-n. WW-nek kell még 1 max 2 hét. OG is kap még pár napot... Látszik a tréningen ill. a budokon, hogy még nem csináltam ilyet, de ettől eltekintve nem csalódtam. Füst próba OG-n megvolt. Úgy ahogy annya teremtette vegyszeressen kiszárítva 6 napot, lehetett is érezni. Jövő héten leszedem szerintem OG-t, de előtte 2 napig csak vizet fog kapni. WW-vel még nem tudom mi legyen. Lehet veszek 1 mikroszkópot h pontosabb képet kapjak.

picture.php

picture.php

picture.php
 
Top