Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Beltéri termesztés > hobbiz hajdzsro

Thread Title Search
Post Reply
hobbiz hajdzsro Thread Tools
Old 02-13-2017, 11:06 PM #21
hobbi ur
Member

hobbi ur's Avatar

hobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the rough
háhá sad samurai, ki is basztam... imádom mindig velősek a hozzászólásaid hááhááhá

akár tüdőnek is: mennyibe kerül az alkalmas, minőségi kobled darabja? Szervusz asa Tesvér! Régbesz!

vagy akár kérdezhetném, ez mennyibe jöhet ki, segítsetek kérlek kiszámolni:

Wavelength (Each COB Module):
Deep Red: 660nm, 12 leds
Red: 640nm, 10 leds
Violet: 440nm, 3 leds
Orange: 610nm, 2 leds
Light Blue: 470nm, 3 leds
Green: 525nm, 1 leds
Hyper Red: 730nm, 1 leds

https://www.growlightsled.co.uk/300w-...kasa-p-58.html

aztmondja ebből van 6 egység. az 6x32=192 led. ha olcsóbban ki lehet hozni 300 fontnál: 110000ft+posta ezt a lámpát, én szívesen összefurkálnám, illetve tesztelném. az oldal szerint 15000lm-t ad le 1m-en! de a helyes összehasonlítás miatt kellene infót találni, hogy ez mondjuk 20cm-en hány lm??? merthogy így nem lehet összehasonlítani a 600w fényerejével pl, mert a hps-ek 1m-re a lombtól már fasztsevilágítanak:
https://www.marijuanapassion.com/foru...ad.php?t=43715

600w hps egészséges 25cm-re a lombtól 42000lm-t ad. az 70lm/w.
namost az a prakasa vakasa izéled 1m-re 15000lm-t ad, ami 60w/lm. de 1m-nél csak közelebb lógatja az ember a lámpát.
a 100w-os marshidró 4500lm, ami 45lm/w.

Tüdő Úr, Dap mik az ilyen 300w-ra vonatkozó árak manapság? (led+drájver meg ilyenek)

segíccség, hobbi gecinagy ledet akar, nagy zaj nélkül.
hobbi ur is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 02-13-2017, 11:22 PM #22
hobbi ur
Member

hobbi ur's Avatar

hobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the rough
meg asszem nagyon kellene 1 vékonyka 70x70x160 box, mer a család már ki van akadva hogy nem lehet az ablakba rakott szobanövényekhez hozzáférni a sok sötételő miatt. a régről használt ajtó nélküli szekrényt meg betüzelem hehhhehe

tapasztalat szerint jó ötlet egy ilyen box? azt hiszem be kell engednem a kapitalizmust az ortodox berögződött világomba

Old 02-13-2017, 11:42 PM #23
wildcanthere
Banned

wildcanthere has a spectacular aura aboutwildcanthere has a spectacular aura aboutwildcanthere has a spectacular aura aboutwildcanthere has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by hobbi ur View Post
meg asszem nagyon kellene 1 vékonyka 70x70x160 box, mer a család már ki van akadva hogy nem lehet az ablakba rakott szobanövényekhez hozzáférni a sok sötételő miatt. a régről használt ajtó nélküli szekrényt meg betüzelem hehhhehe

tapasztalat szerint jó ötlet egy ilyen box? azt hiszem be kell engednem a kapitalizmust az ortodox berögződött világomba
jó dolog a box, habár én amit tapasztaltam, hogy mivel az alja külön van ott nem zár légmentesen, ill. a varratok mentén pici lyukakon enged be/ki némi fényt amikor feszül a vászon, szóval közel sem zárnak olyan hermetikusan, mint én azt vártam, viszont hálás dolog, habár ilyen kicsivel nincs tapasztalatom. mindenképp megéri szerintem. egyébként csinálni se nagy tudomány, én korábban csináltam párat falécekből meg fekete uv védő fóliából. jó nagy volt, nem volt azzal se baj és tized ennyibe se került, mint ami most van.
wildcanthere is offline Quote

Old 02-14-2017, 08:02 AM #24
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the rough
Ha már nagyon akarsz venni boxot az én tapasztalatom secret jardinnal meg cultiboxal van, hát a culti egy rakás szar, a secret viszont fasza -fényt a secret nem ereszt /max cipzárnál, de én azt se láttam/ culti meg ilyen tépőzáras hányadék az ereszti a fényt....
Dapk is offline Quote

Old 02-14-2017, 08:43 AM #25
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
home box classic / silver totál légmentesen zár.. az egyetlen hibája a zipzzáron lévő fogantyú megadja magát egy éven belül. de a zipzár müködik jól
WHIPEDMEAT is offline Quote

Old 02-14-2017, 04:10 PM #26
dev.
Member

dev.'s Avatar

dev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura about
Amennyire tudom lednel nem igazan relevans a lumen/w arany, inkabb PAR ertekeket kell nezni, ugyanis a lenyeg, hogy a noveny a led altal kibocsajtott fenyt minel nagyobb mertekben hasznositsa. Ezt megfelelo hullamhosszal erik el. Kar lenne hps-el osszehasonlitani ebbol a szempontbol.
Satrak teren szinten vetnek egy pillantast a marshydrora, nem azert mert erdek fuzne hozza, sokkal inkabb mert jokat olvasni rola, keress youtube-on videot, engem elegge meggyozott.
dev. is offline Quote

Old 02-14-2017, 06:11 PM #27
Medicropper117
Banned

Medicropper117 will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by Dapk View Post
Ha már nagyon akarsz venni boxot az én tapasztalatom secret jardinnal meg cultiboxal van, hát a culti egy rakás szar, a secret viszont fasza -fényt a secret nem ereszt /max cipzárnál, de én azt se láttam/ culti meg ilyen tépőzáras hányadék az ereszti a fényt....
Mert nem jól rakod össze....vagy az új szériásod van és lehet az fos. Az újat mikor megvettem összeraktam és szedtem is szét mert az egyik oldala hosszabb mint kellene. Szóval nem védeni akarom de az első boxom egy culti volt. Jóég tudja hányszor raktam már össze és kutya baja. Inkább azt mondanám h a cultibox lutri h mit kapsz....ergo szar de mégse...nah
Green box: olcsó és finom. Ebayen a 2x1x2-es is csak valami Ł160 egynéhány. Megfelelő minőség, nem egy homebox vagy secret jardin de a célnak megfelel
Medicropper117 is offline Quote

Old 02-14-2017, 06:42 PM #28
asa77sol
Guest

500W névleges teljesítményű Citizen CoB 147lm/W fénnyel, 3000K és cri80 színnel, driverrel 95€+szállítás.
Állítható 350-800mA közt, ergo ha akarsz akkor 350W-al vegelhetsz majd kapcsolsz virágba szt 800W-al teker az óra.

Exkalapalatt folyamat brekegünk róla.

Old 02-15-2017, 03:19 AM #29
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the rough
Szia hobbi ur, sok sikert a teszthez. Nagyon erdekelne engem is egy ilyen kor, igeretesek ezek a citizen cobok. Az ara sem rossz, valami 44 ezerre jon ki szallitassal, az annyi, mint egy ezres trafo, es ha 800 wattot tud 147lm/w mellett, akkor ott lesz hozam is.
what_can_there is offline Quote

Old 02-16-2017, 06:06 AM #30
hobbi ur
Member

hobbi ur's Avatar

ügyesek vagytok fiúk, köszi
fontos hogy legyen jó sátor, mert ha az asszony nem tud odajutni az orchideáihoz akkor balhé van, oszt jobb a békesség

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules