What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Beteg a RENDSZER

Solon

Well-known member
Hűvös? Van vagy 36 fok. Nem tudom hány monstert kell bevedelni ilyen hőfoktűréshez, de tuti, hogy telavivban nincs annyi. Chrome vére, ha jól tudom szűzmáriától származik. Ne hagyja itt, sokat ér. ;)
 

what_can_there

Well-known member
A nickduplikacio szerintem a Chrome-terv resze, ami arra iranyul, hogy a hangadokat eltavolitsa a forumrol, majd az urbanus legendakkal osszezavart es megfelemlitett, pakistani trimen nevelkedett fiatal szmokereket atiranyitsa Sadmin uj forumjara, ahol napi 15 informacios emailt kapnak, a legkevesbe nelkulozheto chromegamix tapkiegeszitokrol.
 

Solon

Well-known member
Tehat akkor a Rothschildok anyagi es egyeb tamogatasaval letrehozott Izraelt tamadja most Soros Gyorgy, aki amugy a hatterhatalom elsoszamu elintezoembere. Es ekozben a gonosz ENSZ, aki szinten csak Soros egyik jo hangzasu terrorszervezete, elismeri szuveren allamnak Izraelt, amit a gazdajuk kozben ezerrel tamad. Az a legnagyobb szerencsenk, hogy ebben a borzaszto kaoszban, Viktor kiralyunk fenyes kardja mutatja, a vegtelen sztyeppe fele vezeto dicso utat.

Persze az is lehet, hogy ezek mind egytol-egyig velejeig romlott pszihopatak, es nem a jo meg a rossz kuzdelmet latjuk, hanem a hatalomert es a penzert folyo, verre meno kuzdelmet, amit a kevesbe pszihopata enberek konnyebb emeszthetosege kedveert eladnak valami romantikus kereszteny kultura megmentos, fajmagyar genarany fenntartos nepmesenek. Mert szerintem a sharia torvenykezes bevezeteset is megszavazza majd a Viktor, ha ugy allnak a szamok.

Ja tényleg?! Ez ilyen egyszerű?! (amúgy igen) Csak a facebookos kamuhírgyárak bonyolítják túl és teszik emészthetőve, az amúgy teljesen értelmezhetetlen dolgokat, amit egy minimális gazdasági elemzés elolvasása után egy szobafestő-mázolós is értene, majd levonná a konklúziót, hogy ez azért nem úgy van. Több mindmeghalunk.com-ot a népnek!!!

Érdekes volt az az elemzés, ahol azt vizsgálták mennyire hatékony a kamuhírek megjelölése kamuhírkét, végülis kiderült, hogy még az is rásegített egy lapáttal a terjesztésre, ha kamunak nevezték és elkülönítették, mert ha kamunak dedikálják, hát isten bizony, hogy az igaz, mert a háttérhatalom. Mindegy is a lényeg, mi semmiről se tehetünk, mindenki más hibás, csak mi nem, és főleg én, mert ugye én tökéletes vagyok! Hibákért felelősek a rothschildok, a wartburgok, az illumináti, valamint a bildeberg csoport és a többiek. DE mi egyszerű emberek, akiknek csak annyi lenne a dolga, hogy egymással szóba áll, és egyeztet, na mi nem vagyunk hibásak, persze mindenki más az.

Hány ország van a földön ahol ismerik azt a mondást, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is" ? Na az egy érdekes kutatási téma .


akkor a sorosterv része a nickduplikáció is? én kérek elnézést a biboldóktól

Bazdki! Nem vagy te valami brand, hogy most bemocskolják a neved és lerontsák a hírnevedet. Annyi mendenkit bannoltak ki innen, nem hiszem el, hogy ezt az egy usert ne lehetne, már ha jogtalanul használja a nevedet és nem te csináltad. Ha kitiltani nem lehet, akkor meg pontozzátok le, és akkor leszel te a jó sok zöld pontos ő meg majd a piros pontos. A pöttyös túró rudi.
 

Solon

Well-known member
A nickduplikacio szerintem a Chrome-terv resze, ami arra iranyul, hogy a hangadokat eltavolitsa a forumrol, majd az urbanus legendakkal osszezavart es megfelemlitett, pakistani trimen nevelkedett fiatal szmokereket atiranyitsa Sadmin uj forumjara, ahol napi 15 informacios emailt kapnak, a legkevesbe nelkulozheto chromegamix tapkiegeszitokrol.

Amúgy az a vicces, hogy a sadmin féle projekciót csak te szívtad meg anyagilag*, jó mondjuk én is toltam bele pénzt, de én úgy mintha atlantis felfedezésére menne, mégis csak te tudod viccként kezelni. Hol élsz te? Bűnös nyugaton?

*ez nem igaz, Buhus is megszítta, na a mások biboldó. :)
 

what_can_there

Well-known member
Nem csak en szivtam meg, Dapk is adott neki penzt, meg Snypie, stb. voltak meg paran. En ugy vagyok ezzel, hogy jobb ha elobb derul ki, hogy valaki surmo, mint ha tul keson, amikor mar nagyobb a tet. Sadmin bearazta magat ezzel egy eletre, ezert nem is olyan sok penz az, amit kapott.

Amugy nalunk sincs kolbaszbol a kerites, sot igazabol nincs is kerites, tehat valojaban feludules lenne mar 5-6 evet vendegeskedni, egy tiszta, rendezett, eros keritessel korulfogott, kereszteny magyar buntetes-vegrehajtasi intezetben.
 

GK_420

Active member
Bazdki! Nem vagy te valami brand, hogy most bemocskolják a neved és lerontsák a hírnevedet. Annyi mendenkit bannoltak ki innen, nem hiszem el, hogy ezt az egy usert ne lehetne, már ha jogtalanul használja a nevedet és nem te csináltad. Ha kitiltani nem lehet, akkor meg pontozzátok le, és akkor leszel te a jó sok zöld pontos ő meg majd a piros pontos. A pöttyös túró rudi.

Ja hát itt látszik a fórum használati kultúrád miért van a gettóbéka segge alatt.:moon:
 

Latest posts

Latest posts

Top