What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017/04 O.G Kush, Moby Dick Autoflower

Status
Not open for further replies.

ZoldOvezet

Active member
Week 2

picture.php


picture.php

 

ZoldOvezet

Active member
Week 3

Lett szaga..ha megszagulom az első érzésem h gyerr ide táhh gyümölcs illata van utána büdös vadkender..alig kristályosodik..MAJD LÁSSUK pakkos mag na :)

picture.php


picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Week 4

picture.php


picture.php


Szépen elkezdett dagadni,még az összes pistil hófehér..szerintem 7-8 hetesen lesz szedhető állapotban,ha akarja ha nem :)
 

ZoldOvezet

Active member
Cigány hogy egy idénybe 2x lopjanak az pofátlanság de hogy még a pakkos magot is elviszi az beszarás.....tegnap a faluba eltűnt 10 növény..5 a srác háza mögött 4 a disznóólból meg ez az 1 szerencsétlen tőlem hogy szakadna le a feje mert tuti h ugyan az jart mind3unknál és tudom is ki volt valszeg de nem 100%...ha én nem is de a másik 2 csávó letépi a fejét és beleszarnak a szájába a rohadt kurva annyát

picture.php
 
Last edited:
W

wildkender

ez még kezdő bajró volt, amelyiknek termesztéshez abszolút semmi köze, sőt még érettet se látott (lopott) soha! majd most rájön, hogy "hát ez míg nem jaó" és jövőre két héttel később szedi le. ha hármótokat lopta meg, akkor ez ismer és már kinézett titeket magának és nem fogtok tőle szabadulni és egyre pofátlanabb lesz évről évre.
 

ZoldOvezet

Active member
Hajjak meg ha a faszom a szájába bele nem húzom xD
nem lesz legközelebb..egy ideig nem csinálok kint...elégvolt hogy még a pakkos magra is rámennek oszt legalább kellrtt volna még neki 2 3 hét de elvitte a csaszi...áhh xD nevetek eskü h mennyire buta valaki
Amúgy most kaptam az smst hogy ma hozza a dpd a marshydro sátort...meg jönni kell a héten a 3 fem bluewidownak is meg elvileg úgy néz ki a dolog,hogy itt az egyik kedves fórumozótól is jön valamennyi og kush x pck regular mag és majd azt naplózom le.Grow up véreim! 600watt hps
Az Indoor köröm alkatrészeinek felét már feltöltöttem az albumomba,akit érdekel nézzen rá.
 

Charass

Active member
Neee! Baszki nagyon sajnálom a dolgot! Én az ilyen köcsög kedvéért tuti valami pakkosat csinálnék kint jövőre is, csak mikor már virágzik egyre gyakrabban fújnám le fagyállóval, aztán azt viheti nyugodtan, valószínűleg az utolsó cigijét szívná el belőle!

Az ilyen mocskot nem igazán tudnám sajnálni... Pénzt meg hónapokat fektet bele valaki, ez meg jön és viszi... És a szarházinak nem elég egy visz mindent a közelből... Remélem ha Te nem is, de a másik két károsult faszra húzza rendesen!
 

ZoldOvezet

Active member
Neee! Baszki nagyon sajnálom a dolgot! Én az ilyen köcsög kedvéért tuti valami pakkosat csinálnék kint jövőre is, csak mikor már virágzik egyre gyakrabban fújnám le fagyállóval, aztán azt viheti nyugodtan, valószínűleg az utolsó cigijét szívná el belőle!

Az ilyen mocskot nem igazán tudnám sajnálni... Pénzt meg hónapokat fektet bele valaki, ez meg jön és viszi... És a szarházinak nem elég egy visz mindent a közelből... Remélem ha Te nem is, de a másik két károsult faszra húzza rendesen!

Azt kéne..én jó sok rovarolovel fujnam de nem szabad...nem akarok bántani senkit :/ amilyen prikezsia vagyok képesek lennének elvitetni hogy meghalt a lopott fűtől xD na az télleg bebaszná a szöget a karrierbe
 

Charass

Active member
Jó hát nyilván nekem is csak a szám nagy most... Én se akarnám senkinek elvenni az életét. De egy kiadós verésben azért tuti részesíteném, pláne ha tudod is ki az! Az ilyen az alapból számol vele, hogy valszeg jól meg fogják picsázni, de neki akkor is megéri...

Más szarozik vele hónapokat, ő meg szeptemberne nyisszant egyet és utána megvan a szívni való az év hátralevő részére... Vagy eladja a tesóknak 2000-be a 0.6-ot. És még nyerészkedik is rajta... Honnan tudná bárki amúgy h attól dobta fel a bakancsot amit tőled nyúlt le? :D Vagy ennyire nyílt titok h van kerted? :D Ha kint csinálnék kertet tuti még a saját anyámnak se mondanám meg hol van pontosan. :D :D Pedig drága jó anyám még locsolná is ha megérem! :D
 

ZoldOvezet

Active member
Jó hát nyilván nekem is csak a szám nagy most... Én se akarnám senkinek elvenni az életét. De egy kiadós verésben azért tuti részesíteném, pláne ha tudod is ki az! Az ilyen az alapból számol vele, hogy valszeg jól meg fogják picsázni, de neki akkor is megéri...

Más szarozik vele hónapokat, ő meg szeptemberne nyisszant egyet és utána megvan a szívni való az év hátralevő részére... Vagy eladja a tesóknak 2000-be a 0.6-ot. És még nyerészkedik is rajta... Honnan tudná bárki amúgy h attól dobta fel a bakancsot amit tőled nyúlt le? :D Vagy ennyire nyílt titok h van kerted? :D Ha kint csinálnék kertet tuti még a saját anyámnak se mondanám meg hol van pontosan. :D :D Pedig drága jó anyám még locsolná is ha megérem!

Unokatestvéremnek járt el a szája ez 100%...nincsen se család innen se barát se senki és örülök h nem a rendőr vitte el...találok pozitívumot mindenbe ebbe most ezt :) váljon hasznára erről ennyit pedig idén ez a 2. XD denyomorék vagyok istenem...
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top