What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Likvid E-egészséges cigaretta

Azért hazánkban nem igazán az az éghajlat van ami a finomabb dohányoknak kedvez. Van dohanytermeles magyarorszagon de nem a legjobb fajták vannak elterjedve
Hát ez megint csak genetikán múlik nem hiszem hogy az éghajlaton. Meg úgy tudom a szárítási eljárás is nagyon sokat számít dohánynál. De bárhogy is ha olyan szar mint írjátok biztos jobbat lehet kihozni jó talajban tápozással. Én sosem dohányoztam szóval kívülálló vagyok a témában teljesen csak javasoltam.
 

kiazabob

New member
Dohányból még mindig a pueblo a legjobb kishazánkba, bár régen sokkal jobb volt. A legjobb jointhoz a kék helikon. nincs íze, a jointnak fű íze van. Sajnos megszűnik. Ha vapót akartok, vegyetek forró levegős forrasztót.
 

Medicropper117

Active member
Miert nem mindjart egy kilences kalibert seggböl szàjba?:)
Egy rendes vapo allitható, ember.....nah ez hölègfùvònal nemhiszem h megvan
 

kiazabob

New member
Gondolom nem nézted meg, hogy mi az a forrólevegős forrasztó, csak úgy írtál, hogy szar megoldás. 100-500fokig tudom állítani, sőt a levegőmennyiséget is lehet állítani. Ha nem egy ballont fújok fel vele akkor a bongba tolom a forrólevegőt. Hidd el jobb mint lángal égetni és azt szívni. Hihetetlen, hogy mit tesz az emberrel. Tudom nem dicsőség, de sok haveromat hányattam vagy remegtettem meg vele.
Forrólevegős forrasztót mindenkinek. Én kerek egy tizesér vettem, ipari membránpumpa van benne. Persze lehet venni drága vapókat, én is megvettem az arizer extremet, elötte sok sok nem ballonos asztalit. Kézi vaporizerek közül sincs sok amit ne vettem volna meg. A két darab ioliteon kívül mindet elosztogattam szégyenembe. Legalább 2 volcano árát basztam el mindenféle szemétre. Hidd el messze a legjobb megoldás egy ilyen eszköz, vagy ha nem akarsz barkácsolni akkor volcano. Minden más hulladék, valami miatt alacsonyabb a hatásfokuk.
 

HappyDay.

Member
Már csak a kifőzött PG-t adagolom a már bekevert 70-30-as leveshez. Arányaiban így kapok egy 60-40, 50-50est és egész nap elvagyok. Így kevésbé koszolódik a huzal és a vatta is.
 

Off/On

Member
Na most leírom a tapasztalatomat. Kb 3 hete megtaláltam a szar 300ft-os használt műanyag grinderemet, aminek aljára illetve az oldalára volt száradva a csokoládé. Azt nagy nehezen lekapartam róla és összejött kb 0,1-0,2 amiről azt gondoltam, hogy nincs értelme cigibe tekerni. Ezért nemes egyszerűséggel fogtam és úgy ala nature beleb@sztam kb 7ml semmi ízű(amerika ízvilág 6mg) eliquidbe. Aztán forró víz alá tartottam és rázogattam a csap alatt úgy 8-10 percig majd fogtam és eltettem. Na ma eszembe jutott, hogy én valamikor még félretettem ezt a sz@rt. Így elővettem a még Ausztriában vásárolt aio miniboxomat 0,6ohmos porlasztóval. 2ml betölt vár 2 percet és tűz. �� Kb 5 percig gőzöltem vele de már a 6. Percnél éreztem, hogy ez tényleg hat. Nem téptem be tőle mint a vadkan, de kellemesen elvoltam vele szinte egész nap. És kb ennyi. Hat a dolog csak több motta vagy csoki kell bele. Illetve ha lesz megfelelő mennyiségű alapanyagom, akkor kipróbálom a fenti videó alapján a dolgot, hogy mi sül ki belőle ��
 

God_Speed

Member
Szevasztok,
Úgy néz ki havertól kapok egy ecigit annyit tudok róla egyenlőre hogy fekete és porlasztós! Mindenképp szeretném huncuttá tenni a szerkezetet viszont a vegyeszkedeshez egyenlőre hülye vagyok. Mit vegyek hozzá mit keverjek mivel?
Pici BHO-m maradt tényleg maradék, illetve van trimmem vagy szerzek csokit mivel hogy kéne?
Előre köszi
Pacsi
 

EEEeee

Member
Szevasztok,
Úgy néz ki havertól kapok egy ecigit annyit tudok róla egyenlőre hogy fekete és porlasztós! Mindenképp szeretném huncuttá tenni a szerkezetet viszont a vegyeszkedeshez egyenlőre hülye vagyok. Mit vegyek hozzá mit keverjek mivel?
Pici BHO-m maradt tényleg maradék, illetve van trimmem vagy szerzek csokit mivel hogy kéne?
Előre köszi
Pacsi

Legegyszerűbb veszel lötyit bárhol olyat ami ízlik elég erős/kaparós vagy épp nikotinmentes rajtad áll. A lötyit megfelelő edényké(k)ben felhevíted miközben az buga ott ázik benne, ugye melegítéssel érjük el hogy a thc és egyébb anyagok átvándoroljanak a lötyibe, akárcsak minthe vajat főznél lábasban. Olyan 10ml trutyi 3-4g mannát igényelhet de ezt fajta függő és elkészítésen(melegítés/befőzésen) is múlik. Próbálgatni kell az arányokat nekeünk sikerült már sokfélét befőzni egész kellemesek voltak.

Ha működik kb olyan (Bong+Vizipipa)/2 de sokkal felhősebb highot szoktak produkálni, ideális napközben folyamat gőzöléshez.

A technikádról amit kapsz majd azért dobj egy képet hogy még azzal kapcsolatban is vannak tippek trükkök praktikák szívesen segítek azon a téren is.

Létezik még kismillió megoldás gőzbe THC módira első körben a youtubon kb az összes videó ajánlott a témában:

https://www.youtube.com/results?search_query=canna+e+liquid
 

Medicropper117

Active member
Nah akkor leírom én is a tapasztalatom. A létező összes módot kipróbáltam. Mindnek ugyanaz a vége. Pazarlás.
Felejtős a glicerinben feloldás. Használtam zöldet, olajat, hasist, egyik sem oldódik megfelelően. Olyan mennyiségű cuccot kellene átküldeni a glicerinen hogy megfelelő mennyiségű motyó oldódjon be az oldatba ami már fizikai képtelenség mivel elfogy a glicerin (gyk: felszívja a szárazanyag)
Jöhettek nekem a "nekem adja a hatást" dumával attól még az van amit mondok.
Ha stealth pöfékelést akartok akkor olajos pipa (Guru grizzly pl) és olaj a jó megoldás. Az összes többi baromkodás parasztvakítás egyelőre, nem müködik csak pazarlod a szart. Amit éreztél az a placebo hatás és az agyadban keletkezett oxigén hiányának a kettőse....gondolom levegővétel helyett minden lélegzet egy slukk volt...most majd biztos leirod h nem:)
Tegyetek amit akartok de ez egyelore nem mukodik. Pláne nem az otthon kevert trutyi

Aki akarja elhiszi aki nem az meg pazarolja csak a cuccot erre a hülyeségre
Peace
 

Magonc001

Member
Javitsatok ki ha tévedek, de glicerin helyett az eliquid másik alapanyagában a PG-be kell bele oldani a ható anyagot, hiszen az az anyag szállítja az ízeket és aromákat is.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
föntebb voltk más bajok is :D elolvastam, te is olvasd újra, ha van kedved..
nem derül ki semmi hasznos, csak hogy nem sikerül a másiknak meg beüt így : [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif](Bong+Vizipipa)/2 :D
ne m tudom kemény lehet

de hogy értelmeset is mondjak, én ilyet nem használok, de úgy állnék neki, hogy a glicerinbe már nem áztatnék főznék semmit, hanem etanolos kivonatot öntenék hozzá.. mivel elég könnyen elegyednének.. sőt én már eleve kihagynám a glicerinesgecit az egészból és hasisolajjal tölteném meg, ha nem jó akkor kuka e cigi... vaporizer..
[/FONT]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
izé..

[youtubeif]obWeFPceWVQ[/youtubeif]

[youtubeif]UUFKOapsqoY[/youtubeif]

lehet eleve ez a probléma :D
nem csak a löttyel kéne kisérletezni, hanem a hőfokokkal is.

https://www.leafscience.com/2016/05/18/vaporizing-marijuana-temperature-best/

High vs. Low Temperatures

If a user vaporizes cannabis below 180°C (356°F), they will mainly inhale terpenes because cannabinoids won’t evaporate at low temperatures, according to Dr. Hazekamp. But lower temperatures can be ideal for those who want a less intense and more awake high.
Higher temperatures tend to yield more cannabinoids, as studies by researchers in the Netherlands have shown.
In one experiment, the Volcano vaporizer only yielded 24% of cannabinoids when set at a temperature of 170°C (338°F). However, the yield jumped to 77% when the vaporizer was set to 230°C (446°F).
According to Dr. Mitchell, the best extraction of THC occurs around this temperature, although lower temperatures are likely healthier for users.
Users should take caution not to vaporize at or above 235°C (455°F) since the vapor will become harsh and could start to burn. “When that happens, you are creating the same toxic compounds as during smoking,” explains Dr. Hazekamp.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top