What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

Húúú ma összefuttam a haverral és előkerült a zöld.Csodálkozva látom hogy egy régi ismerőst szedett ki a zacskóból.Utóljára kb 6-7 éve tanálkoztam ezzel a fajtával.Fogalmam sincs mi lehet a neve de illatáról még álmomban is felismerem,nagyon erős citrusz,citromos illat nagyon pici kémiai illattal keverve.Világos zöld buga.Jópár narancscsárga ''bajússzal''.Nem fáraszt le,nagyon kellemes szmók.Kinti volt.Tudom ezt így nehéz megmondani mi lehet de van valakinek valami tippje mi lehet.Gondolom valami olyan lehet ami régi,jó bevált kültéren...
 

Alanbrown88

Member
Húúú ma összefuttam a haverral és előkerült a zöld.Csodálkozva látom hogy egy régi ismerőst szedett ki a zacskóból.Utóljára kb 6-7 éve tanálkoztam ezzel a fajtával.Fogalmam sincs mi lehet a neve de illatáról még álmomban is felismerem,nagyon erős citrusz,citromos illat nagyon pici kémiai illattal keverve.Világos zöld buga.Jópár narancscsárga ''bajússzal''.Nem fáraszt le,nagyon kellemes szmók.Kinti volt.Tudom ezt így nehéz megmondani mi lehet de van valakinek valami tippje mi lehet.Gondolom valami olyan lehet ami régi,jó bevált kültéren...

Gondolom valami sativa domináns lehetett.
 
Ja sativa domináns lehetett.Mondjuk a Durban Poison is bevált kültéren és klaszikus.Lehet hogy az volt.Akinek volt dolga konkrétan DP-al az esetleg megtudná írni hogy erős citrus illatú vagy nem.
 

Alanbrown88

Member
Ja sativa domináns lehetett.Mondjuk a Durban Poison is bevált kültéren és klaszikus.Lehet hogy az volt.Akinek volt dolga konkrétan DP-al az esetleg megtudná írni hogy erős citrus illatú vagy nem.


Az enyémnek nem volt molyirtós szaga.
Inkább ánizsos citrusos.
De durban és durban között is van különbség.
Hiába ugyanaz a mag, növényenként eltérő lehet az illat.
 

what_can_there

Well-known member
Vannak egesz jo fenok a durbanban en is birom a bugajat.



Ezt szurtam most, WW meg Purple Kush.


picture.php
 

kisgyerekke

Active member
Én is kedvet kaptam ma egy kicsit füstölni.

Jobban bejön ez az AK, mint az előző sativa domináns.

Nem tudom, hogy az végett e mert benti és gyengébb vagy ennyire más és más a hatásmechanizmus növény és növény között.

Kevésbé esek szét, eddig minden alkalommal full kanos lettem tőle + álmosság, kábulat, testrészek bizsergése, nem olyan paranoid mint a másik.

Volt, hogy ment AK minden fasza volt, de ahogy ráment Madre elbaszta az egészet.

Egyre jobban érdekel a téma, tök jól esik hetente, két hetente egyszer kétszer cigizni. Ilyenkor jót lazulok, tök jókat agyalok, mindenféléről. Jót kajálok két órára rá.

Következő projekt egy bong, hűs víz - hűs füst, melyikből, milyen dózis, mit eredményez. :D

CBD skunk haze hez nagy reményeket fűzök olyan téren, hogy kellemesen érezzem magam, de úgy, hogy a mindennapi dolgaimat is tudjam végezni.

Ezt érdemes kint indítani, vagy inkább csak bent? Kizárólag bentinek írja a cég.

Érdekel ez az egész kultúra, milyen olvasnivalókat tudtok ajánlani a témában? Magyar nyelvű van esetleg?
 

Attachments

  • IMG_20190503_165827.jpg
    IMG_20190503_165827.jpg
    53.5 KB · Views: 20

kisgyerekke

Active member
Kedvet kaptam egy kicsit kreatívkodni.

Az elsőnek bhád, a másodiknak sárkány (DBZ - s zöld sárkány, elvileg Shenron) nevet kapta.

Elsőnek amúgy megállapítottam, hogy kovászos uborka illata van, de az a nyálcsorgatós kicsit savanykás, nagy, ropogós, amit kb magában is elmajszolnál vagy hármat.

A másodiknak fekete negro. :biggrin:

:smoke:

Annyira jó az illatuk, befosol.
 

Attachments

  • IMG_20190617_185842.jpg
    IMG_20190617_185842.jpg
    59.5 KB · Views: 22
  • IMG_20190617_190025.jpg
    IMG_20190617_190025.jpg
    61.8 KB · Views: 22

Széklet Nagyúr

Active member
Frissiben szárított Blue Dream ami külsőleg valódi Blue Dream hez köze nincs ( mint ahogy azt WHIPPED is megjegyezte a naplóban ). Hatásra viszont megfelel a leírtaknak, agyat stimuláló, energetizáló és bizsergető hatása van minimális vizuális torzulásokkal ( kb alig észrevehetően fel-le úszkálnak a betűk, most miközben gépelek
hide.gif
tegnap meg árnyékokat láttam felém ugrálni miközben hajnali kettőkör zúztam le a lépcsőn a barlangomba
alien.gif
) illatra gyümölcsös édes-savanykás kicsit földes tipikus fűszerű enyhén száraz kórószag, a virágzat szerkezete némileg szellős, de az valószínüleg a tőszámhoz és tőhosszusághoz mérten viszonylag kevés fénynek kszönhető, legközelebb magasabban tupírozom a növényt.


Ajándék mag volt ami ugyan eredeti csomagolásban érkezett, de a hátulján ott díszelgett a " KIZÁRÓLAG PROMÓCIÓS CÉLOKRA " felirat. De ez utóbbitól eltekintve maximálisan meg vagyok elégedve a terméssel.

( Bocsánat, csak még a napló végére elfelejtettem képet közölni magáról a száraz végtermékről aztán emitt pótolnám, mert uge a napló közben le lett zárva )


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top