What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sweet Skunk F1 Version

haluskaibela

New member
picture.php

A szépségek már kikeltek
picture.php
 

haluskaibela

New member
Na hello mindenkinek .
17 m2 Szobácskámat 6 db 6oo w hps lámpaszet világicsa meg cool tubal.
Van 2 db befuvo ventilátorom , és egy nagyteljesitményu elszivo venti
karbon filterel. 4 db ventilátor a légmozgasnak és egy mobilklima páramentesitovel.
Kulon párásito termosztátal. 1O literes vodrogbe perlit virágfoldbe 50-50 % lesz elultetve.
A falakat szigetelsel vontam be.
Egyenlore ennyi . Most 9 naposak a kicsikék.
 

MeszarosLorinc

Active member
Na hello mindenkinek .
17 m2 Szobácskámat 6 db 6oo w hps lámpaszet világicsa meg cool tubal.
Van 2 db befuvo ventilátorom , és egy nagyteljesitményu elszivo venti
karbon filterel. 4 db ventilátor a légmozgasnak és egy mobilklima páramentesitovel.
Kulon párásito termosztátal. 1O literes vodrogbe perlit virágfoldbe 50-50 % lesz elultetve.
A falakat szigetelsel vontam be.
Egyenlore ennyi . Most 9 naposak a kicsikék.

Az van vagy 5 kW xdddd aramot lopod vagy porog az ora? Ventikrol meg a szurorol irhatnal adatokat. Ill hogy fogsz locsolni?
 

GK_420

Active member
Van itt minden, anyát ebből fogsz leválogatni majd köv körre? Újrakezdő lehetsz csak. :DDD Hajrá hajrá, legjobbakat!
 

haluskaibela

New member
ezek a képek pont egy hette készultek azota látványos a változás . F1 verzios a csomag de végul is idöm mint a tenger, szoval kihuztam a veg idöt 30 napra. Eredmény egy butyoknyi vastag szár :D Egy bizonyos foldkeveréket használok 50 % perlitel, hozávalo tápcsaládal. az eredmény brutális , szoval meg érte be invesztálni . 3 hétt mulva ultetem a kovetkezo adagot , hogy mire kiurul a virágzo szobám , rogton berakjam az uj palántákat . szoval 5 hetente szeretnék szuretelni .
 
Top