What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

HappyDay.

Member
ha csak ő szívja akkor rá is pisálhat minden reggel, nem érdekel, de ha 20ezret kiadok egy tizesre az ne cirok és ne 6 hetes legyen, ennyit kellene elérni sztem...
 

Medicropper117

Active member
Nem rossz, nem rossz. Akkor most te is ilyen autoflo buzi leszel mint a Szotyi meg a Pepper?:)
Nekik a mániájuk az autoflo, bár asszem Pepper csinál már fotóst is.
 

iwantmorebuds

Active member
Ugy tunik a chronicom megallt :D kinotte a fel boxot es magassagban se nagyon tudok boviteni, szerencsere eddig nincs baja a lampa kozelsegevel, mint a mazarnak volt...
 

Brain.storm

Member
még jó hogy nem vagyunk egyformák, különben szivhatna mindenki 6 hetesen szüretelt vitaflórás kőmüves actimelt. vagy a rosszabbik hogy mindenki a maximumra menne.. na azt képzeld el.. jó fű mindenkinél micsoda rémálom.
u.i.: nekem aztán nem kell bizonyítani semmit. pont leszarom mit szívsz, ha neked az jó akkor ámen. azoknak kell bizonyítanod az állításodat, akik felé ez a jótanács irányul. nem azok felé akik kapásból kiröhögnek ezért.

Továbbra sem értem mi a problémád a vitaflórával, meg úgy összességében velem. De itt és most leteszem neked a nagy esküt, hogy nem fogok többé tanácsokat osztogatni senkinek! Örülök neki, hogy jól ki tudtál röhögni! Remélem szereztem neked néhány boldog pillanatot.
Amúgy meg egyik állításod sem felel meg a valóságnak. Kicsit kisarkítod a dolgokat. De ettől még nem futamodok meg mint egyesek. ;) Sokan, nagyon sokan imádják ezt a vitaflórás kőművesactimelt ;)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
maximum, azért imádják, mert még nem láttak jobbat.
nincs személyes bajom veled, azt sem tudom ki vagy, nem is érdekel.
de tizenhat éves rég voltam, amikor még megtette a vitaflórás szint.
amúgy meg minden állításom megfelel a valóságnak.
 

dev.

Well-known member
Azért kifejthetnéd mi a baj a vitaflórával, mert mostmár kezd engem is érdekelni. :D Te mit használsz?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
valóban bővült a kínálat, ahhoz képest amikor használtam. a tápok döntő többsége nem étkezési vagy fogyasztási célra termelt növényekhez volt, attól, hogy most van eperhez is nem lett bíztatóbb. arról nem beszélve, hogy hobbikiszerelések vannak belőle csak, a profi termelők a vitaflórával, mint cég megrendelésre állítják össze az agro kategóriás tápoldatokat, amivel lehet minőségbiztosított termelést végezni.
és a csomagolása .. hát nézzél már rá a dobozára :D
én ha tehetném ghe t vagy cannát, de ki fogom majd próbálni ecce a ferti 2 4 verziót is
 

dev.

Well-known member
Nem étkezési célú termeléshez készült, ez egy fontos érv. Viszont mezőgazdasági mérnök hallgató barátaim szerint és egyébként szerintem is, ez lényegtelen. A Vitaflóra tápcsalád elnevezései főleg az NPK és egyéb mikro-makro elemek arányától függ. Ettől lesz egy kaktusz tápoldat kaktuszkoz, a pázsit tápoldat meg(a magas N tartalom miatt) pázsithoz "való". Lehetne akár Vitaflóra 1,2,3,4,5... is, de katinéni a leanderhez nem venné meg, mert fingja sincs, hogy milyen NPK arányra volna szüksége. Ez alapján szerintem felesleges azzal fogalalkozni, hogy mi van ráírva, az NPK arány szerint kell választani. A growshopos tápokat meg messziről kerülném, ugyanúgy higított műtrágya, aranyáron.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
itt nem feltétlenül a részecskéken van a hangsúly, mondjuk a kötések a felvehetőség miatt számítanak, és nem sok olyan háztáji növénykultura van ami olyan éhes mint a kender.
lehet hogy az npk még megfelel, de a többi elem is elég benneŰ? katinéninek meg van akkora pofája mint a bécsikapu és nem az alapján választja hogy rá van írva orchideja, hanem " mennyibe kerül a legolcsóbb a krizantémhó erzsikém?"
nem tudom mennyire lehet híg az ilyen 1-2 ml /l adagolású tápoldat vitaflóránál nem hígabb egyik sem. és az aranyár csak minket érint. csóró magyarok vagyunk és kurvadrágán jut el hozzánk minden
 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil auto

Dark Devil auto

Eszméletlen gyorsan fejlődik. 55. nap
Pár jobb minőségű kép ami igy lerontva se rossz.
Kinézetre eddig mindenképp kedvenc, picit lilul bár egyértelműen zöld pheno.

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Én meg azt nem értem neked ez miért fáj aranyom :D
amugy a az egyik coloradorol 51 a mazarrol 69g jott le, tehát nem hiszem h általánosítható a 30g :)
 

iwantmorebuds

Active member
Igazabol az a mazar mindent megcafolt amit ellenervnek felszoktak hozni egy auto ellen :D
Meggyozodesem hogy gyarapvo tapasztalattal sokkal tobbet kilehet hozni beloluk, de ne aggodj a kovetkezo benti korom mar fotos lesz, megis csak legyen valami hasonlitasi alap :D
 

iwantmorebuds

Active member
Na végre rájöttem hogy tudok jobb minőségű képet ide feltenni,
Végre megállt a kislány, éppen ideje volt
94cm :woohoo:
Most már elkezdhet végre a bugákra koncentrálni és jön a kedvenc részem, gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
Tőle kicsit többet várok mint 30 grammot :moon:
4.jpg

251651651.jpg

1555.jpg


edit: nekem a képek tor-rol nem látszódnak
 

Brain.storm

Member
Na végre rájöttem hogy tudok jobb minőségű képet ide feltenni,
Végre megállt a kislány, éppen ideje volt
94cm :woohoo:
Most már elkezdhet végre a bugákra koncentrálni és jön a kedvenc részem, gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
Tőle kicsit többet várok mint 30 grammot :moon:
View Image
View Image
View Image

edit: nekem a képek tor-rol nem látszódnak

Csak TOR-on keresztül nem látszódnak. Firefoxal bazi nagy képek vannak. :) Szépek!
Hogy kell ekkora képeket feltenni? Gubacs, oszd meg velem! PLS! :)
 
Last edited:
Top