What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce diesel + haze

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no nee. pětku si vezmu zřejmě, a ty si nech co cheš :D uvidim, i ta sedmička má sílu, ale na výdech je to takové mín výrazné, nevim jestli to je tím, že to bylo týden na suchu, a z klonu to může být lepší, ta sedmička dělá velké kalichy. osmička je super, i ty květy jak od metráčka hehe. super. ale sem zvědavý na pětku a sedmičku z klonu. 9 jsi mi nedal. asi :D
 

Pemek

Active member
Daval cece , 2x sem komtroloval jedtli mam vse.
Jeste couhnu do baglu jestli to tam nezustalo.
Jako vsechny sou dobry jen jsem z toho vyberu zamotanej. U me to je jako kdybych se loucil se stenatkama vis jak. Rozdilny vzhledove i vuni a chuti. Tak to se pak tezko s necim louci kdyz se ti to libi :D
Nemohl bych selektovat asi. Na to bych si musel postavit hodne velkou matkarnu :D.
Jasny no , necham si co chcu a pak se budu mlatit do hlavy ze sem vyhodil neco lepsiho , takhle to muzu spon hodit na tebe :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no zas tak rozdílný to neni, kromě pětky všechno čoko kafe :D u pětky jen lehce na pozadí, u většiny efekt je spíš glue než diesel, ptze diesel má daleko víc dynamický efekt a mín relaxační. celkvově mi ty chutě přijdou dost do glue, kromě pětky ta je chemdogdýzl. jak řikám, eště to vytun z klonu a pak to bude jasnější. myslím, ale že pětka splnuje to cos chtěl, ryhclejší, a na výpěst jednodušší dýzl, taky nese... a má hodně pryskyřice. organiky se neboj.
 

Pemek

Active member
Tak devitku nemuzu najit nikde. Asi to nekde vypadlo. Nevadi.
Dalsi round pokud se nepletu bude phena 3,5,7,8,9
Hps vs led.
12 kytek pod svetlo asi bez zastipu.
Takovej malej testik live.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ale opravdu to vem organikou, ptze na tom Anutrients chut trpí imo.. taky si nemyslím, že by to byly citlivky a dokonce ani nepotřebují tolik N jako sourD.
 

Pemek

Active member
Spotrebuji zbytek hnojiv vo mam a pak pojedu biobizz. Vyhazovat se mi to nechce a vyjde to jeste na jedno kolo.
Pak bude akce kokos vermikompost a bibizz.
Zkousel sem i tu “superpudu” ale jento na me moc slozity to recyklovat
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
:D :D :D vyhod to. to je hulvátství. hehe. no biobizz taky neni extra organika. čéče sem ted dvakrát použil seaweed na sournev a zdravější rostliny neviděls, ale pravé seaweed, ne to co prodává to zelené ve flaškách biobizz..
 

Pemek

Active member
Ale tak stalo to prachy zejo :D.
Mozna se povede to odjizdet jen na tom vermikompostu.
Kdybych pridat treba jeste guanokalong P.
No uvidim , nejaky plany by byly.
Ale 1000kc do popelnice nevyhodim :D.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
takže tys to koupil takto tam naliješ? LOL ale květy chceš mít extra. to nějak nejde dohromady :D jenom na vermikompostu? fííha.
 

Pemek

Active member
mam vic zmaklej kokos s mineralama nez orgaiku.
S tim si budu hrat az mi zustane jedno pheno a gorilla.
Na to je casu dost abych to vytunil. A me se lip tuni na mineralech :D.
Mam priublej i tekutej vytazek z vermikompostu a funguje celkem dobre jako zakladni hnojivu :).
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jaký je rozdíl mezi advanced nutrients a kristalonem? :D nechci tě urazit, s těma minerálama o tunění však nemluv. tak můžeš vzpomínat LOL jaks tehdy hulil se mnou ten diesel. protože s tím kristalonem, co tomu leješ, nikdy :D nedosáhneš té chuti. nevěřím tomu.
 

Pemek

Active member
Samozrejme mam vyzkouseny ze organika je v chuti lepsi , o tom zadna. Ale pokud je rekneme 1 z 10 nejlepsi na mineralech , stejne tomu bude i v organice.

Abych to vysvetlil tak “tuneni” bylo mysleno tim ze je u me vetsi pravdepodobnost ze to kolo dojedu v pohode bez deficitu prave na mineralech.
Tunit se bude hps vs led. Bez zastipu abych videl jak se kytky chovaji pod rozdilnyma svetlama. Na tohle se mi hodi prave hnojiva do kokosu. O nicem jinym to neni a ani necekam ze dosahnu chuti jakou si mel ty.
Proto sem psal ze na organiku je casu dost abych si ji vytunil podle predstav jak to nejlip pojede.

Heh. Nevidim duvod proc by to neslo odjet na vk ? Pouzivam velky nadoby na organiku a vychazelo by mi 15l vermikompostu na 1 kytku + podle potreby nejakej caj z vermikompostu a guanokalong.
Pripadne ten biobizz. Nevim , v organice sem v zacatku ale uz sem odjel celkem slusny kolo :)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jde to odjet na vk, spíš otázka je proč? či k čemu. ale nedudu ti v tom bránit. :D no nic tu myšlenku co sem chtěl předat, sem to nějak nedokázal, tak snad na to někdy přijdeš sám, to je stejně nejlepší. doufám, že it ta genetika nadělá ještě hodně radosti. je to dobrý mix.
 

Pemek

Active member
Sak ja to chapu. Nepojedu stale na mineralech, jen ted je to pro me pohodlnejsi , az zas bude cas tak se budu venovat organice.
Jeste nemam vubec vychytany podminky , nechci se poustet do neceho vetsiho kdyz vim ze bych to zadupal. :).
 
G

green johny

moje dva centy, an - eN Éé
big bud a connoiseur bloom ab zbytky na jedno kolo daruju klidně :D na ty bacha tabulkový dávky jsou často vyšší než je potřeba...cukry imo dobrý ale jinak bych ruku do ohně nedal, na chuti některých fen se podepíše jedno dvě zahnojení uprostřed květu imo :(
nevím jak by to vypadalo bez nich, některý chutnaj dobře ale celkově ne kor za ty peníze. je možný že kdybych dokoupil dalších pět doplnků , že jsem vybral blbě :D
 
Top