What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A remény hal meg utoljára project

Zöldfül

Member
Az a baj,hogy a kép nem igazán adja vissza a valós állapotot... A bibeszálak 80%-a még fehér. Azt mondod felesleges vele várnom?
 

Zöldfül

Member
Jaa, úgy értettem,hogy felesleges várnom ,hogy érjen,mert nem lesz belőle úgy sem semmi... Tudom,hogy 1 max 2 cigi, de az remélem adni fogja :D Szeretném kivárni,hogy rendesen beérjen, csak fogalmam sincs mennyi idő lehet még neki hátra , majd ma megpróbálok új képet feltölteni.
 

Zöldfül

Member
Üdv újra! Volt egy pakkos magom , ami még júniusban el lett pöckölve... Nőtt is szépen , már kb 180-190cm magas volt, viszont volt egy hatalmas vihar, ami kettétörte. a vihar után 1 héttel mentem ki, akkor úgy nézett ki menthetetlen... Most kimentem újra,és a mellékelt képeken látható mi fogadott... Elképesztő,hogy újraéledt és még virágokat is hoz :D A képek alapján szerintetek mennyi lehet neki hátra, illetve mennyit hozhat le kb? :woohoo:
 

Attachments

  • k.jpg
    k.jpg
    55.5 KB · Views: 52
  • lk.jpg
    lk.jpg
    91.3 KB · Views: 52

iwantmorebuds

Active member
A kender egy nagyon ellenallo noveny ezert is mondjak sokszor h termeszteni mindenki tud csak nem mindegy milyen minosegben es mennyisegben. Az ilyen tortenesek altalaban nem megolik a novenyt csak egyszeruen blokkoljak/stresszelik
 

Zöldfül

Member
Tudom ,hogy ezt így nehéz megmondani, de kép alapján mekkora mennyiségre számíthatok kb? Illetve kb hány hét lehet még neki hátra?
 

Latest posts

Latest posts

Top