What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A remény hal meg utoljára project

Zöldfül

Member
Mivel a remény hal meg utoljára, ezért meghagytam lesz ami lesz alapon. Meg amúgy sem foglal sok helyet ( :D ) . Ha legközelebb arra járok csinálok képet, legutóbb már láttam rajta elővirágot... Hátha egy cigire való összejön belőle :D. Viszont jövőre nagyobb felkészültséggel, több tudással szeretnék egy új, remélhetőleg sikeresebb kört...
 

Zöldfül

Member
Szóval... Ma sikerült kimennem a kertbe, több mint 2 hete voltam , és hiánytünetek is megjelentek azóta, szóval a helyzet változatlanul sz*r ... :D Kapott egy kis tápot, aztán lesz ami lesz. Egyébként a múltkori helyzethez képest sokat erősödött "bokrosabb lett"...
A képek locsolás után készültek kaputelefonnal, szóval nem a legjobb minőség, de itt vannak:

picture.php


picture.php


picture.php
 
F

FxMaster

Szóval... Ma sikerült kimennem a kertbe, több mint 2 hete voltam , és hiánytünetek is megjelentek azóta, szóval a helyzet változatlanul sz*r ... :D Kapott egy kis tápot, aztán lesz ami lesz. Egyébként a múltkori helyzethez képest sokat erősödött "bokrosabb lett"...
A képek locsolás után készültek kaputelefonnal, szóval nem a legjobb minőség, de itt vannak:

View Image

View Image

View Image
Mi az isten az a fehéres kékes valami a levelein???:D
 

Zöldfül

Member
Wuxalt kap, elvileg az lombtrágyaként is használható, de ezentúl nem permetezem rá. Egyébként amennyi gyötrelmen keresztül ment, meglepődtem,hogy egyáltalán elkezdett virágozni... Szerintetek van rá esély, hogy ha más nem , sütihez fel lehessen használni?
 

Zöldfül

Member
Oh, az még sok is :D Abban reménykedek,hogy azokban a csigarágta levelekben lesz annyi nafta,hogy vajhoz fel lehessen használni... Egyébként mi lett ennyire elrontva,hogy csak ekkorára nőtt? Kevés lett volna a fény? Szeretnék belőle tanulni,hogy jövőre meglehessen akár 3g is... :D
 

vazsi

Member
Ez autoflower? Hát fene tudja... nekem is voltak ilyenek. Mondjuk ha af-ert sokáig vegeltetsz kis pohárban az nem túl előnyös, de ha időben kiülteted akkor elérheted az álombéli 3g-t is. :) :)
 

GK_420

Active member
Ha a teremtő közbelép akkor 2g se lesz....:D Szerintem erre több energiát felesleges is pazarolni mint 1 2 hetente egy üveg tápos locsi.
 

Zöldfül

Member
Igen auto, az a baj,hogy kb 3-4 hetes korban került hozzám elég csoffadt állapotban, akkor kiültettem , kapott wuxalt, és az idő alatt csak pár centit nőtt, illetve mostmár hozza az elővirágokat... Igazából nem is erőltetem a dolgot, lesz ami lesz... Egy amatőrnek outban egy auto vagy fotos növény a jobb? Nem igazán tudom eldönteni, mert fotósnál,ha valamit elrontok, akkor van időm javítani, viszont az auto mellett szól,hogy "hamar" kész, illetve nem nő nagyra. Szomszédoktól a klón behozatal mennyire necces? Úgy talán nagyobb az esély a túlélésre :D
 

Zöldfül

Member
Akkor lehet úgy lesz.. De sok idő van még addig, úgyhogy nem is tervezgetek annyira előre... Köszi az infókat mindenkinek... Ha valami érdemleges változás történik jelentkezek, addig meg meghúzódok a háttérben :D
 

vazsi

Member
Akkor lehet úgy lesz.. De sok idő van még addig, úgyhogy nem is tervezgetek annyira előre... Köszi az infókat mindenkinek... Ha valami érdemleges változás történik jelentkezek, addig meg meghúzódok a háttérben :D

Ha most kimennél akkor is lehetne még mit szedned. Jobb mint az a kis törpe. :)
 

Zöldfül

Member
Ha most kimennél akkor is lehetne még mit szedned. Jobb mint az a kis törpe. :)

Megvárom,hogy minden körülmény adott legyen, nem akarok még egy ilyen elkapkodott, meggondolatlan kört... Jelenleg nehézkesen tudnám megoldani a kijutást is, úgyhogy marad a jövő év, újult erővel :D
 

GK_420

Active member
Ha fotós lenne nem lenne semmi baja de az auto menthetetlen ha elbaszták. Csapass ki klónt 5ről elég mota lenne télre
 
F

FxMaster

Megvárom,hogy minden körülmény adott legyen, nem akarok még egy ilyen elkapkodott, meggondolatlan kört... Jelenleg nehézkesen tudnám megoldani a kijutást is, úgyhogy marad a jövő év, újult erővel :D

Kár, hogy így jártál. Ez a havertól szerzek növényt, magot ez így nem okés erre sose építs. Minden esetre én azért megpróbálnám életben tartani ha csak 1-2 cigi az is valami. Legalább motivációt ad jövőre. :D
 

Zöldfül

Member
Kár, hogy így jártál. Ez a havertól szerzek növényt, magot ez így nem okés erre sose építs. Minden esetre én azért megpróbálnám életben tartani ha csak 1-2 cigi az is valami. Legalább motivációt ad jövőre. :D

Mindegy, ebből is tanultam... Persze, mostmár végig viszem, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
 

Zöldfül

Member
Sziasztok, 1 hetes képekkel szeretnék újra jelentkezni, valamelyik nap talán újra ki tudok menni... Nagyon sajnálom ,hogy csak ekkora, mert szép gyantás virágokat hoz. Fogalmam sincs mennyi idő van még neki hátra, de kíváncsian várom mi lesz belőle :D
 

Attachments

  • xx.jpg
    xx.jpg
    33.4 KB · Views: 40
  • xy.jpg
    xy.jpg
    45.2 KB · Views: 41

Latest posts

Latest posts

Top