What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil & Jack Herer
picture.php


Moby Dick #1 & #2
picture.php

picture.php


Black Cream #1 & #2
picture.php


Auto Chronic
picture.php

 

iwantmorebuds

Active member
Hogy birja a napot igy? En kitettem egy orara es a levelek elszaradtak, kifordultak minden bajuk volt nekik! Ezt nem ertem, hogy lehetseges?
ugy hogy ezek 250W hps alatt nevelkedtek nem kis neoncsövek alatt, és mikor kitettem rátettem egy elvágott öt literes palackot amiket kilyukasztgattam, és ez rajtuk volt, 4-7 napig ezzel védve az erős fénytől illetve a kártevőktől plusz nagypbb pára is ami sokat dob a növekedésen az elején. kivéve a két legkisebbet ők simán bírták a hps után mindenféle szöszmöszélés nélkül
 

iwantmorebuds

Active member
Na en is meglatogattam a kertet, mondjuk nalam meg mindig szakad de lelgalabb szel visszabb vett... Chronic kicsit megdolt ugyhogy visszakell majd mennem egy karoval. A legkisebb black creamet behozom, őt tobol kicsvarta de mindegy kb ket hete semmi nem tortent :D a kistestvere aki sokkal nagyobb mint o szepen lilul az elmult ot napban a viragok nagyresze lila lett, ennek orulok remelem a dark devil is megteszi ezt a szivesseget, tobbiek nagyon szepek a legkisebbek kozul a ket moby dick es dark devil kifejezetten jol nez ki
 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil & Jacl Herer
szerintem a bal oldali lesz a dark devil de majd kiderül
picture.php

picture.php


Moby Dick XXL #1 & Moby Dick XXL #2
picture.php

picture.php


Auto Chronic
kikaroztam, a top majd valoszinüleg szépen visszarfordul a megfelelő irányba
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Az a csiga hadosztály jól letámadt. :D Újra szórtad a csigaírtót is?

Nem, nem volt idom mindenre, vagyis eszembe volt de mikor odaertem jutott eszembe es mar masodszor voltam ugyhogy marad legkozelebbre.
Baromi sok van :D

Edit: szepen megfogalmaztam szoval eszembe volt de aztan kiment azt keson jott vissza :D
 

iwantmorebuds

Active member
Na visszamentem potolni a csigaolot meg kis tomenyebb locsit.
Ami fogadott az katasztrofa volt, a chronic csupa penesz. Tegnap semmi jele nem volt ennek mara viszont... :(
Ugylatszik keptelen vok ugy novenyt vegigvinni h azt ne erintene a penesz :(
 

Medicropper117

Active member
Szilikon rendel;)
Kint pedig valszeg nem te basztad el. Ha nagyon szélvédett a hely (ami amugy a te hibád:laughing: ) akkor megesik de millio egy oka lehet a "fertőzés" kialakulasanak kint. Az a penész meg már tegnap is ott volt....lol. Csak nem nezted meg alaposan
 

iwantmorebuds

Active member
Remélem leráztad a vizet a bugákból amikor ott jártál!
Persze tegnap is meg ma is


Szilikon rendel;)
Kint pedig valszeg nem te basztad el. Ha nagyon szélvédett a hely (ami amugy a te hibád:laughing: ) akkor megesik de millio egy oka lehet a "fertőzés" kialakulasanak kint. Az a penész meg már tegnap is ott volt....lol. Csak nem nezted meg alaposan

Igen azt a bentieknek szeretnem majd, koszi tekercs.
Jah hat nem mondom h nem voltak fura reszek mar tegnap is...


Na mindegy megpermetezem valamivel holnap ha kapok vegre. Azt meglatjuk, par napot hagyok utanna ha nem valtozik akkor inkabb kicsapom van azert rajt boven buga minthogy veszni hagyjam
 
Status
Not open for further replies.
Top