What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Szerintem megérte kitenni...Jó lesz ez...remélem az é D. devilem is lesz hasonló...legalább. :D
Tegyel oda egy csigat h supercroppolja meg neked :D eleg jol csinaljak :laughing:

Ezek is gerillába mennek?
Igen vazsi, de a jack hereren kivul a tobbi megy benn is
Csak h tudjam mire szamitsak :D

Jol emlekszem,hogy öt kB 60centisen vetted?
Nem, rosszul emlekszel nagyjabol 15-20 centis volt
 

iwantmorebuds

Active member
Moby Dick family

Moby Dick family

A 2 hetes kislanyok a 6 hetes noverukkel :biggrin:

Edit: a kicsik ma kikerultek az anyatermeszetbe a chronic kozelebe.
Termeszetesen vihar varhato, es eleg gyakran vakuznak az egiek mar :D
Remelem a legjobbakat
 

iwantmorebuds

Active member
Na voltam kinn ujra, csináltam is pár képet, valahogy meg kell oldjam h még egy 5 literes kannát gyanutalnul magammal vigyek :D egyelőre elég lesz a 10 liter amig több kicsi is van szerintem.


Black Cream
picture.php

Ő az akit sajnos túl későn ültettem át, így korán elkezdte a virágzást, ezért ki is hoztam.

Dark Devil
picture.php

Kicsit több tápra szorul, most emeltem a wuxal adagjan.

Moby Dick XXL #1
picture.php



Moby Dick XXL #2
picture.php



 

iwantmorebuds

Active member
Auto Chronic 9.hét

Auto Chronic 9.hét


Volt egy kis problémán a nitrogénnel, de GK tanácsára nem emelek az alaptápon egyszerűen csak több vizet kap, minden látogatásomkor 4-5l az eddigi 1.5-2 helyett ami valoban elég kevés volt valószínüleg.
Jelenleg 4ml/l wuxal, 0,5 ml/l PK 13/14
Elég szépen visszajött, bár még látszik egy két levélen, de már nem olyan vészes.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

 

GK_420

Active member
Aztakurva...mi az a csiga temető ott az egyik mellett?
Lesz ezen virág látod nem kell beszarni de annyi nitrogénnel nem is csoda ha nem indult meg. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Aztakurva...mi az a csiga temető ott az egyik mellett?
Lesz ezen virág látod nem kell beszarni de annyi nitrogénnel nem is csoda ha nem indult meg. :D

Mindegyik mellett ilyen nem gyozom elszorni a tetemeket :D nagyon sok van itt de a dealia fogja oket massal sajna itt eselyem se lenne :D
A wuxalt csak most csokkentettem igazan meglatjuk harom nap mulva :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
aszt hallottam, hogy attú jobban gyantásabbodik :D amúgy meg csak hozzászóltam valamit, nehogymá ne szójjak bele alapon. dicsérni meg minek :D
 

GK_420

Active member
Igaza van whnak...ideje lenne hogy kirohadjon egy plantod legalább...túl jól megy ez már neked. :laughing:
Azért volt pár necces mutatvány az elején de...csak nem jött össze. :laughing: :comfort:
 

iwantmorebuds

Active member
Igaza van whnak...ideje lenne hogy kirohadjon egy plantod legalább...túl jól megy ez már neked. :laughing:
Azért volt pár necces mutatvány az elején de...csak nem jött össze. ...

jah gubacs jómunkásember, kivéve, amikor nem :D azok voltak a necces szakaszok View Image

Köszönöm a törődést :D Azért volt ott az elején baj rendesen, de sikeresen megoldottátok :D
Van hova fejlődni... :tiphat:
 

iwantmorebuds

Active member

Na hát akkor a többiek

A két legújabb tag
Jack Herer és Black Cream, nemtudom melyik melyik.
picture.php


Moby Dick XXL #1
picture.php


Moby Dick XXL #2
picture.php


Black Cream
picture.php


Dark Devil
picture.php



 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top