What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi Seeds - Northern Lights in out

Status
Not open for further replies.

MGK19XX

Member
Hello mindenkinek!

Ma indítottam el egy a címben említett fajtát,amit kint a teraszon,cserépben fogok nevelni.Gondoltam végignaplózom,hátha érdekel valakit.A mag feminizált és fotóperiódusos.

Rólam annyit,hogy volt már pár köröm,de nem vagyok akkora pro grower mint amekkorák itt néhányan,de azért kenem a témát.

Jelenleg vízben csíráztatom a magot,itt tartunk most.Ha kicsírázik,átrakom Jiffy korongba,majd egyből ültetem a végleges helyére.
Közegnek Biobizz Coco Mix-et választottam,tápnak pedig a GHE Flora Series-t.Virágzáskor kap még H&G Bud XL-t,kártevők ellen pedig Neem olajat az első perctől az utolsóig.
Van pH és Ec mérőm,tápot pedig a táblázat szerint fogom adagolni.
Kábé ennyi mára,ha van valami helyzemény jelentkezem.

Üdv D.
 
Last edited:

MGK19XX

Member
Köszönöm,neked is hasonló jókat! :)

Túl nagy növényt nem akarok,nem akarom,hogy a szomszédok vágják,hogy mi helyzet,ezért is vélasztottam ezt az indián domináns fajtát,és ezért fogom viszonylag kissebb cserépbe ültetni.Tréning sem lesz,max kötözgetni fogom,de ilyen fim meg top ezeket most inkább nem.

A mag már a Jiffy-ben van,bár még nem csírázott ki,de átraktam.Hétfőn még mennem kell egy grow szopba pár dologért,remmélem addigra szárba szökken a növény és kezdődhet a móka.

Képet hogyan tudok feltöllteni?
 

iwantmorebuds

Active member
Szerintem ha nem szeretned h magas legyen inkabb trainingezd annak pont az a lenyege :)
Vagyis hat az is...
Ha bejelentkeztel jobb felso sarokba latni fogod a nicked katt ra, ott menj bele az albumaid koze hozz letre egy ujat, oda feltod tolteni kepet, azt h hogyan tudod beszurni meg mar leirtam reszletesen az infok az oldalrol-ban, utso elotti hsz kb
 

MGK19XX

Member
Szerintem ha nem szeretned h magas legyen inkabb trainingezd annak pont az a lenyege :)
Vagyis hat az is...

Így van,ezért fogom csak kötözni,az is egy tréning fajta,ha jól tudom.

A munkahelyenem van ozmózis víztisztító beremdezés,ami elég szép EC értéket mutat,ez lesz az öntözővizem. :whee:

picture.php
 

MGK19XX

Member
Ja,és kösz az infót iwantmorebuds,de nem nagyon sikerült a képfeltöltés,ha jól értem akkor a fasz se tudja miért.
 

iwantmorebuds

Active member
Ja,és kösz az infót iwantmorebuds,de nem nagyon sikerült a képfeltöltés,ha jól értem akkor a fasz se tudja miért.

Van egy NL nevu publikus albumod amit mar sikerult megcsinalnod, benne egy kep a tapcsaladdal es merokkel, menj bele az albumba es ott lesz egy kek gomb hogy feltoltes egyszer mar megtalaltad kulonben nem lenne ott a kep. A kepet ugy tudod ide betenni, hogy rakattintassz az albumodon belul es kijon nagyba a kep alatt van ket eleres, az elso a link a masodik egy tagek kozti eleres, na masodikat masold be ide vagy itt alul ahol a hozzaszolast irod kattints a [B]go advanced[/B] kek gombra majd ott baloldalt ahol a smilek lesznek alatta van egy olyan gomb h [B]insert image[/B] ott egy uj oldalon bedobja a legutobb feltoltott kepeid azthiszem az utso 20at egy uj ablakba ott rakattintassz amelyikre akarsz(csak egyszer kattints mert azon az oldalon nem fog semmi tortenni de a masikon ahol a hszt itos mar beszurta a linket)
Ajanlom hogy a kepek feltoltese elott torold az EXIF adatokat a jpg fajlbol.
Sok sikert
 

MGK19XX

Member
Tényleg köszönöm a segítséget,most már menni fog.
Igen,ha szárbaszökken akkor elkezden tápozni,de most még csak sima RO megy.
A magnak 36 óra kellett mire kicsírázott,lassan ki is bújik a Jiffy-ből,már nagyon várom. :)
Exif törölve ;)

picture.php
[/IMG]
 

Medicropper117

Active member
Hehe. Egy újabb elégedett GHE ügyfél:)
Azt a grow-t add a banánnak a teraszon amugymeg micro/bloom 1:2 arányban;)
Remélem a micro softwater
 

MGK19XX

Member
Canna-t és Biobizz-t használtam eddig,na azokkal meg vagyok elégedve,GHE-t meg csak most látok elősször.
Azt a grow-t meg én is feleslegesnek éreztem,kösz a megerősítést és a tanácsot.

Átraktam a végleges helyére ami egy 5.6 literes műanyag vödör alul kilyukasztva.Csap és RO víz keverékkel nedvesítem a talajt.A tápozás még messze van.

 

MGK19XX

Member
Köszönöm szépen,neked is,igen a mag feminizált. :)

Üdv mindenkinek!

Sajnos a naplóval egyidőben indított mag valami oknál fogva nem akart kifejlődni. :(
Kedd reggel el is indítottam egy másik de ugyan olyan fajtájút,ami ma reggelre ki is bújt a kókuszból. YESSS!! :)

:gaga:

:rtfo:
 
Last edited:

MGK19XX

Member
7.nap és ami eddig történt:

A kislány köszöni szépen jól van,szép lassan növöget,most tart a harmadik levélpárnál.
Az első három napot az ablakban töltötte petpalack alatt,meg is nyúlt rendesen,kétszer kellett lejjebb ültetnem,most már nő és nem nyúlik.
Tápot a harmadik naptól kapja a táblázat szerint,plusz egy kis Superthrive.
Ec 0.55,pH 5.8 amit citromlével állítok.
Kapott már egy Neem olajos zuhanyt is,csak úgy mert miért ne.
Kb ennyi történt,egy hét múlva ismét jelentkezem.
Sziasztok!

 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top