What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Miniselekce Mad head kush

L1st3r

Member
Zdravím zdejší zahradníky,


v první řadě bych rád představil setup. Jedná se o box z OSB desek v půdních prostorech. Stěny jsou tvořeny dvěma vrstvami osb 18mm a 10cm izolační vaty, o vnitřních rozměrech š190x h150 x v180cm, k boxu je připojena matkárna o velikosti š100 x h50 x v100cm. Osvětlení zajišťuje v boxu HPS plantstar 600w s wingem digitálnim předřadníkem, v matkárně LED vero 29 5000k 2x 40w, odraz má na starosti v boxu ORCA a v matkárně diamantovka ( orca došla ). Ventilaci zajišťuje prima klima 420m3/h s přítahem z obytných prostor kvůli teplotě, cirkulaci klasický stojanový ventilátor, dotápění v boxu malý přímotop 1000w a v matkárně Lighthause ecoheat 80w, celý box řídí jednotka Growmat. Teplota v boxu 19-27°C v matkárně 22-27°C, v letním období max 28°C. To by bylo asi tak vše k pěstebnímu prostoru.

picture.php

View image in gallery




 

L1st3r

Member
Matkárnu nyní okupuje Agent orange z minulé selekce, kterou jsem celkem dost podělal a abych byl upřímnej ani pořádně nevím co z toho vyroste, Big diesel ze selekce co dělal Pemek, Ednik přebývající klon z minulého kola, 5 ks Head mad kush od Bohemia seeds (nynější selekce a 4 kousky OG Widow též Bohemia seeds (bohužel netuším jestli vůbec nějaká holka, z deseti kousků přežilo jen toto).
Mad kush je selektován z 10ks, všechny přežily a během asi 5 týdnů ukázaly preflowers, na základě toho bylo vybráno pět holek a doufám, že jsem se nesekl, zatím vše nasvědčuje tomu, že ne.
Od každého phena bylo odebráno po čtyřech řezech + 4ks Agenta, abych zjistil co jsem zamatkoval. Všech 24 kousků bylo na předpěstu pod verem v malých kelímkách a týden před přesunem pod HPSku jsem je šoupl do 1l květníků, byly asi dvakrát zaštípnuty. V neděli jsem je přesunul do 6l květníků a pod lampu, rovnou na 12/12.
Pěstební medium je mix kokos, perlit, rašelina, wormhumus, supermix plagron, guanokalong P a dolomit, hnojiva Biobizz grow, bloom, fishmix (když je potřeba a od oka), zálivka RO s kohoutkovou 4:1,bez úprav Ph neměřím. Horky rostou jak splašený tak doufám, že jim to vydrží, snažím se je usměrňovat kolínkama, tak snad to tentokrát zvládnu lépe než minule.

vzadu 5ks Mad kush, 2 řada vlevo Ednik, vepředu OG widow

vlevo Agent, vpravo Big diesel


nynější pohled do boxu 5. den 12/12

 

L1st3r

Member
Z minulého kola mi ještě v boxu zůstali dva Diesly, předpokládaná kosa asi příští víkend (70 dní).

A ještě dalších 12ks diesla, které jsem neudal a bylo mě je líto vyhodit. Vzal jsem klony a našupal do hoboku s nachystaným mixem a rovnou pod 6kilo, nyní jsou asi ve 40 dni, až na ty popálený listy ( moc supermixu), vypadají na pohodu.

A na finále ještě dvě fotky z minulého kola

LBK 62. den (kosa)

Ednik asi 50.den (kosa též 62. den, ale chtěl ještě asi tejden)
 

-GD-

Active member
To máš hned pod střechou? a když napadne sníh netaje to tam hned?:D
popřípadě
ic
 

Attachments

  • fufo.jpg
    fufo.jpg
    28.6 KB · Views: 46

L1st3r

Member
Noo, je na tom asi 20cm vaty a navazuje to na podkroví. Se sněhem nevím, tak nějak nepada a ani netušim jak by to vypadalo na thermovizi. Muzu jen doufat, ze to nikdy nezjistim.
 

L1st3r

Member
14. den 12/12

Kytičky pěkně rostou, stále zalévám pouze vodou, průměrná výška rostlin je 50cm, krom dvou kousků a všech čtyř agentů. Ten se zdaleka tak netahá, takže jej budu muset ještě podložit.

picture.php
picture.php
picture.php
 

L1st3r

Member
[FONT=verdana, arial, helvetica]20. den 12/12

Zatím vše v cajku, holky rostou a je za náma třetí týden bez přihnojování. Sem tam nějakej spodní list žloutne, ale to bude spíše nedostatkem světla, celkově jsou rostlinky pěkně zelené a nic jim neschází. Růst se snad již zastavil, nyní jsou v průměru na 60 cm, u agenta je to tak 45cm. Začínají se formovat paličky, není to žádnej fofr, věřím, že se teprve předvedou, mají před sebou ještě min. 5 týdnů (údajně 55-65 dní květu).
Příští víkend půjdou pod kudlu poslední kousky Diesla a udělá se prostor, tak je trochu přeskládám, aby se světlo dostalo i ke spodním paličkám. Kytky mají celkem poskrovnu listů a nejsou moc velké, takže by mohly být kvalitní i spodky. Celkem mě zaujala vůně stonků, je taková nakyslá, zemitá a celkem dost ja cejtit po mentolu.

picture.php
picture.php
picture.php
[/FONT]
 

L1st3r

Member
[FONT=verdana, arial, helvetica]27. den 12/12

Fotky jsou ze včerejška, tak jak jsem plánoval, šel pod kudlu diesel. Asi by nevadilo, kdyby ještě tejden pobyl pod lampou, ale chtěl jsem udělat prostor. Dieslové pheno má poněkud větší pálky a v SOGU se za něj člověk nemusí stydět. Na to, že šel z pod úsporky přímo pod šestikilo a po celou dobu (62 dní) nebyl zalíván ničím jiným než čistou vodou, nevypadá vůbec zle.
Co se týče zbytku, trochu jsem podcenil výživu a asi jsem měl již začátkem tejdne přinojit, asi od středy začaly holky celkem světlat a já zbytečně ještě čekal, takže agent, kterej je celkem žravej trochu zežloutnul. Naložil jsem jim v pátek fishmix (4ml/l) a dnes dostaly do zálivky 3ml/l grow a 4ml/l bloom. Phena 2-5 jsou hodně stejný co se stavby týče, rozdíly jsou spíš ve velikosti paliček. Pheno 1 se více tahá, větší rozestupy pater, takový hodně vzdušný, zbytek osazenstva přerostly tak o 15cm.

Big Diesel ještě v hoboku 12ks
picture.php
picture.php

pravá půlka boxu Mad head kush
picture.php


levá půlka, vlevo 4ks Agenta
picture.php

skoro celkový pohled, vzadu je vidět jak pheno 1 přerostlo
picture.php

[/FONT]
 

spachal

Well-known member
Veteran
Tomu drobne nerozumim .. dva mesice bez hnojeni a podle te druhe fotky je to spise prepaleni hnojivama? WTF?? :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Mentol terpeny mám u své Bangi haze. Foto radši postovat nebudu, páč se tomu u mě moc nedaří, snad příští kolo. Plánuji teď novou skříň. U tebe se dá taky inspirovat, půda je furt bohatý médium na to se furt něco učit!! Máš tam rozjetej nějakej proces mineralizace. Pořádně proplachnout to asi nepůjde,je to vlastně Bio. Kvůli chuti bych to ještě nechal,nebo to testni.
 

L1st3r

Member
Tomu drobne nerozumim .. dva mesice bez hnojeni a podle te druhe fotky je to spise prepaleni hnojivama? WTF?? :)

Noo :D jasne , je to prepalene, protože jsem namichal moc silnej půdní mix. Mel jsem spise napsat, ze to nebylo dohnojovane zálivkou. Poloviční dávka šla do těchto 6l kvetniku a i tak bylo dusíku víc než dost.
 

L1st3r

Member
35. den 12/12

Všechno roste a není moc co dodat, do zálivky přidávám po 4ml/l grow i bloom, agentovi jsem přidal ještě fishmix. Už se začínají projevovat rozdíly mezi kytkama, vůně zatím nic moc zatím hodně slabá, takže nelze nijak hodnotit. Co se týče paliček, celkově mě připadnou hodně malé, ale může to být tím, že stále porovnávám s kolem, kdy jsem jel big buda a ten měl hodně velké pálky už v 30. dni. Celkem pěkně se rosí, asi nejvíc pheno1, je to ta nejvytahanější bohužel paličky spíš drobnější, největší paličky jsou na phenu4, ovšem zase nejméně orosené. Můj favorit je zatím pheno2, hodně chlupatý a chloupky jsou macatější, orosení a velikost tak nějak mezi.
Jinak v úterý pošta dodala nová semínka a to Michoacan cream od Cannabiogenu, všech deset kousků šlo do krabičky s navlhčenýma papírovýma ubrouskama a na 48h na bojler ( nápad mé drahé polovičky a musím uznat, že super), po 48h 9kousků naklíčených (1cm klíčky), jeden nepraskl. Ve čtvrtek večer zasazeny do lightmixu a přesunuty do matkárny, dnes je 8 kousků nad zemí, 1 bude asi zítra a poslední, teprve vyklíčil (nedalo mi to a lehce jsem to prohrabal
biggrin.gif
).
Na další kolo už mám řízky v předpěstu a bude to opět Mad head kush, Agent orange a OG widow (pravděpodobně pouze 2 holky z 10 semen).
picture.php
picture.php
picture.php
 

L1st3r

Member
54. den 12/12

Menší up, aby bylo vidět, že se něco děje. Kytičkám se to krátí a můj plán je příští tejden kosa. Agent se mě moc líbí, vzrůstem malá, ale samej květ, pěkně orosený a vůně příjemná po sladkých citrusech. Mad kush mě trochu zklamal co se týče velikosti květů, dle informací by měl být výnos větší, ovšem velikostí se to dá přirovnat k LBK. Spíš menší paličky, ovšem tvrdé a solidně pocukrované. Mentol se z vůně vytratil a je spíše slabší, sladká, zemitá. Jsem zvědavej na účinek, má to být údajně síla. Zatím si nejsem jistej, zda bude mít cenu matkovat, to ukáže až zkouška žehem. Jinak v matkárně už pěkně narůstá Michoacan cream, 10/10 vylezlo a všem se celkem daří, tak snad bude dostatek holek z kterých bude možné vybírat.
Už mi dorazily semínka od Elania (nevím jak to správně skloňovat) a to:
Original Glue #4 (clone only) x Cocoa Kush
Old Time Moonshine x F13 (Dj Short)
Copalita x Flo
ECSD x Cocoa Kush
F13
takže jak se udělá někde trochu místa, tak začnu, ale nevím čím. Vzhledem k tomu kolik jsem toho četl o GG4, tak asi bude první na řadě.
Foto:
1. celkový pohled
2. detail Agent orangexF13
3. detail Mad head kush
4. všechny creamy
5. Michoacan cream, neskutečně velké listy
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

L1st3r

Member
[FONT=verdana, arial, helvetica]Tak jest dokonáno, když to vemu kol a kolem, není to průser. Vzhledem k ceně semen 100,-/5ks jsem nečekal nic světobornýho, vzhled a struktura palic je celkem dobrá, výnos dle oka spíše nižší, trošku horší je to s vůní, taková nic moc, uvidím jak se to vyvrbí po usušení.
[/FONT]
[FONT=verdana, arial, helvetica][FONT=verdana, arial, helvetica]Upozorňuji, že mám trošku problémy s čichem a proto mé hodnocení berte s rezervou
biggrin.gif
.

[/FONT]
[/FONT][FONT=verdana, arial, helvetica]Pheno 1 -asi nejmasivnější vytahování (cca 200%), internody hodně od sebe, paličky proti ostatním trošku řídčí, ale topovky celkově větší, bohužel vůně zcela nevýrazná, dalo by se říct skoro žádná

picture.php
picture.php
[/FONT]
 

L1st3r

Member
Pheno2 - [FONT=verdana, arial, helvetica]nárůst cca 150% (stejně tak všechny ostatní phena), paličky asi nejmenší, tvrdé a pěkně obsypané, vůně výraznější než 1. , výnos spíše menší

picture.php
picture.php
[/FONT]
 
Top