What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

hobbi ur

Active member
Szervusz Króm Úrnak, nagyon rég beszéltünk, láttam te is jelen vagy

miért van az (tor miatt?) hogy mindig be kell jelentkezni, nem tudok nyugodtan cikket írni, mert mindig elvesződik kurvaannyába




 
Szeva Hobbi!

persze jelen vagyok, hisz én már akkor ittvoltam, amikor ti még... :)

szép kis jilly! lesz killer queen redux is, vagy ez a fővonal most?

sziátheso
 

hobbi ur

Active member
igen emléxek mondta dap hogy itt létezel, amikor még nem is vótam meg minden, meg amikor má nem vaótam

a killer végül hazatalált Dap gazdájához, illetve barátomnál van, akihez szó szerint mindenemet eltakarítottam, ő futtatja szerény hagyatékomat, egyelőre vegyes eredménnyel, de már úgy hiányzott a kender nevelés verjema annyába hogy csak visszakértem tavaly októberben 2 dzsillit azzal, hogy 2 tővel nem vagyok fajsúlyos tényező, a mennyiségi termelés kényszere lekerült a vállamról (azt hittem örökre, de rájöttem hogy nem örökre), úgyhogy elhatároztam, hogy figyelmemet újra a hidro tanulmányozására fordítom. szóval visszakaptam 2 atkás dzsillit :D :D aztán kezdtem kínlódni mint amikor annak idején abbahagytam, oszt rájöttem hogy a spurságom miatt fuccsolhatott be annak idején a hidrotesztem, mert mondom jók lesznek ezek a golyók 4., 5.ik kör után is, mi a francnak költsek még arra is? hehehe :S na kábé már úgy égethette a felgyülemlett só a kis pinák lábát, hogy csak na, szóval október közepétől ment a baszakodás a használt golyókkal, ki is pusztult a 2 dzsilli klón, atka+só kombináció miatt, aztán másik 2t telepítettem be, atkákkal megküzdöttem, de az 1ik újabb dzsilli csak megmurdelt, aztán kértem rá vissza még 1 dzsillit, megint atkátlanítottam (ero veszett erős atkákat hagyott ránk mielőtt külföldre ment hehhhhe - talán emlékeztek az atkák a növekvő gombatelepemet is tönkretették), agyaggolyót cseréltem, meg rájöttem 1 jó erős fonnyadás után, hogy a vízpumpa időzítője nem megy, azt is lecseréltem, és láss csodát, hirtelen 250w alatt napi átlag 1cm a növekmény. most meg már kicsit több is mint 1 cm. hála Jehovának :) meg tisztelet Dapnak, hogy derék zsidó módjára ügyesen kifürkészte az ócsó hidrózás mikéntjét!!! meg hogy rendkívül fontos szelekciós munka fűződik hozzá! azóta is emlegetjük hidrós Lótusz Lerrit. :D
 

hobbi ur

Active member
érdekes élettani jelenség továbbá, hogy (bár mind2 egy tőről fakad) az előrébb látható, sokat és kínlódva szenvedett dzsilli egészen fásodott szárú lett kb november óta, az egész volt vagy 12cm, lehet van kép is valahol, szóval a sokat szenvedett dzsilli levelei a földben futtatott dzsilliéhez hasonlatosak, ellentétben a háttérben állóval, az frissen gyökerezve épp földbe lett ültetve, amikor megkértem barátomat, hogy húzza ki a kedvemért, lemostam a gyökereit és már indítottam is befele, erre az a friss klón meg elkezdte hozni a nagy amorf hidrós levelestésztára emlékeztető, illetve dzsilli elegáns ujjas leveleire egyáltalán nem emlékeztető leveleket... érdekes élettani jelenség, lehet megmagyarázni a biokémiáját...

kedves Barátaim úgy örülök, hogy Jah visszaadta életembe a hidrót, meg a publikálás - elmélkedés örömét!!! Jah neve legyen áldott.
 
na hát ez király!

nagyon örülök ennek a naplónak és külön annak, hogy haverodhoz eltudtad vinni a kqr-t!

ez a jilly és danny vonal mindig is nagyon nyűgös volt atkára meg gombás betegségekre. Nekem az vállt be, hogy friss klón vitalitását megpróbáltam maximumon tartani és úgy nem volt vele gond, a mamut fenyők sorba kimentek mindenféle nyavajával, a kisebbek meg sokat és jót teremtek. Neked is ezt ajánlanám! friss klón vitalitását megőrizni szüretig és ne adj neki túl hosszú veget. egyébként is felesleges, mert ezek stretch-elnek mint állat.

Itt volt Lázi bro is, de aztán megint eltűnt. reméljük most nem pár évre megint. lol. Ha kókuszról van szó, szerintem abban ő a legjobb.

https://www.youtube.com/watch?v=lFmwvdVKFdk
 
várjá ha dapk-kal akarsz beszélni, őt meg kell idézni!

Ó fórumos zsidók legnagyobbika digiri dapk! Jelenj meg itt nekünk és add meg a választ a nagy kérdésre honnan lehet megfelelő led paneleket rendelni 35 x 55 cm-re! :D

ha nem jönne össze a dapk idézés, akkor javaslom tedd fel a kérdést a growbox design vagy a kérdezz felelek topicba.

egyébként nekem van egy villanyszerelő ismerősöm aki múltkor arról magyarázott, hogy növényeknek kevert led kell, amikor pl-l neon szettet akartam tőle venni. majd megkérdezem az érdekedbe, habár nem hinném, hogy szakértő a témában.

Virágzásra kellene vagy vegeltetni? vagy lehet működik velük a kettő egyszerre?
 

hobbi ur

Active member
nem akarok, nagyon jó ötletet adtál :D köszönöm meg le is esett az állam, van egy régi apolló led még nyócvané adta el nekem a zsidó unokatestvérem fene a száját, hát így elment az idő, meg lement az ár.
 

hobbi ur

Active member
devajon mérnemengedi a kasztumr rivjuk olvasását? mondjuk oda nyilván a gyártó ír be csupa pozitív dolgokat
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Customer Reviews

A Review by l***t

Great provider
Buy with confidence.
thanks
good product fast shipping
Awesome Review by r***om
arrived fast
Quality is observerd
A+ Review by B***MZ
Ratchet Reflector Hanger for Grow Lights
Works Very Well ... Thanks !!
Well done, thanks.
Thanx very much...
all 5 Stars
! advise!
quick to send unit
ilyeneket írnak.. sokra nem mész velük.
 

dev.

Well-known member
35x55-re kell neki, amúgy körül kell nézni, marséknál van több széria is, több modell is beférne(pl. ez). Nameg nem csak ez a márka létezik, de nem vagyok oda a ledekért, úgyhogy csak ezt ismerem.
 

hobbi ur

Active member
köszönöm az építő tájékoztatást, nem esek hasra a led előtt, mindig fülembe csengenek a kronikkal;wr-el g/w köröket csináló Elek szavai, miszerint a hps-t semmi nem fogja überelni, aztán a tapasztalat maximálisan igazolta a véleményét. De most kussban kell alkotni, minimális ventillátor zúgással, ezért fontolóra veszem a ledet. amúgy is ott van már egy apollo hyperled (igaz jó régi) zseblámpa, azt is bepakolnám majd. kíváncsi vagyok mit csinál. azt nem találtam a marsi oldalon, hotty méégis mennyi a lumen? érdekelne. valaki hozzáértő segítene?
 

hobbi ur

Active member
köszönöm a gondolatot, egyet kell értenem.

hehe az lesz a vége, hogy visszakérem a 2 400as lámpámat, szarok mindenre, osz elbújok valahova termelni :D assz kéne

jól láttam hogy asa77sol aktív? tüdő futott ezen a néven vagy mi. vagy nem.
 

Dapk

Active member
Veteran
Fúúú gecc, téged kibogozni! :D
Króm -wildcanthere- majd halálra fog piszkálni hogy kapjon tőled kqr-t készülj :D
A panelod megvan, de ha kell új akkor ott van tüdő DIY-je is -az alapján végre összerakok egy 450w-t
Örülök, hogy végre túlestél a szopáson és megy minden, majd még érekezünk!
Tor-al kapcsolatba hogy ne dobjon ki folyton bejelntkezéskor pipáld ki a maradjak bejelentkezve vagy valami hasonlót ami ott van a neved mellett :)

ui: ha tetsztett a larry akkor a sad samurai-tól sírni fogtok /meg volt az előkósti, ki is basztam azonnal :D
 
Top