What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

G

Guest

No, en lep pozdrav vsem tud od mene, trenutno sicer nisem preveč aktiven, ampak bo že:)
 

Padonation

New member
lp treehugger.

- Mislu sem probat kakega haza. trenutno mi najbolj diši Mr. Nice mango haze. Ali ma kdo kaj izkušenj z hazi. A se jih splača po 4 do 5 mesecev čakat , da dozorijo?
 
G

Guest

Hja odvsino kako gledaš glede kajenja se splača v miljarde...Super sorta ,če hočeš imet sativo boš pač mogel malo več čakati ;)
Peace RB
 

Padonation

New member
Malo spregovorite, kaj se vem kaj peče v pečici. Me zelo zanima. Osebno sem mnenja, da je moj pridelek, bistveno boljši od tistega,ki dobiš na ulici, hkrati pa vem, da se ga da še bistveno izboljšat.

Nosoroga, ki je trenutno u pečici, je sigurno ena močnejših stvari, ki sem jo zadnje čase probal, sam sem se ga hiter naveličal (premočna).

lp Pado
 

Padonation

New member
jp wtf, si nisem mislu, da bom kdaj kaj takega reku. Samo "high" je tak da prime v telo, edinole še za tv in igrce sem dober, za ven je pa premočna.

Bil v Gradecu, tam dobil od DP-ja strawberry cough in kali mista, semenke so že skalile, danes gredo v zemljo...kumi čakam.
 

Stibl

New member
c99, morte sprobat (diši še lepš kokr zgleda).
Drgač pa itk tist sranje k se prodaja pr ns ni pol kurca vredn, pa še drago se pro0daja. Tud če dobiš nek hud skunk se ne more primerjat s tem kar sam pridelaš.


 
Last edited:
G

Guest

tole je black domina (verjetno bo harvest cez ene 3 tedne).najraj bi probu kksno super silver haze,tole k mas ti al pa kej podobnga sam k je tole moj zadnji grow za nedolocen cas.doma scene, skoz mi to naprej mecejo tko da morm mal prekint.k se vrnem bo najprej dc v igri,upam da pod novo serijo ledic pol pa res ssh (najbrz:))
 
G

Guest

uffff greg lepe slike kr mstno je kristalizirana...heh če se nemotim je black domina močna indica?
 
Top