What's new

Hledání genů do matkárny

elanius

Well-known member
Veteran
Krutibrko diky, sem zvedavy na co narazis a tesim sa na grow.
MahaKala, blueberry aj haze 24 boli pohodove zalezitosti, resp H24 ta odrovna ale musis odpalit trochu vic susiny. Kdezto h24xBb je trochu zradna vec, kde staci par prdu cez sklo a docela to cloveka katapultuje hh. Ta druha je klidnejsi bez freaky rozjezdu, vic podobna na haze matku. Blueberry tomu urcite dava ponekud blaznivy euforicky efekt
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
přesně jak řikáš, tak se to stalo i mně, trainwreck, mextiza nebo peyote purple pohoda smoke, ale v crossu s thh až tak pohoda ani ne, u některých phenotypů se mi zdálo, že mě tak trochu terorizují :D no prostě správná haze :D at to roste.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Krutibrko diky, sem zvedavy na co narazis a tesim sa na grow.
MahaKala, blueberry aj haze 24 boli pohodove zalezitosti, resp H24 ta odrovna ale musis odpalit trochu vic susiny. Kdezto h24xBb je trochu zradna vec, kde staci par prdu cez sklo a docela to cloveka katapultuje hh. Ta druha je klidnejsi bez freaky rozjezdu, vic podobna na haze matku. Blueberry tomu urcite dava ponekud blaznivy euforicky efekt

Zajímavé info.Já myslel,že BB v krosech je spíše zjemnujicí...asi jak v čem,ale třeba kdyz jsem testoval ecsd x bb oproti klasické ecsd dhk...tak mi přišlo,že ecsd x bb byla jemnější a stavově pro mě příjemnější taková klidnější a pohodová...kdežto klasická ecsd kdyz sem si jí dal víc byla hodně silná s nutkaním něco dělat,nevydržel jsem sedět vklidu na gauči :biggrin:
 
Last edited:

elanius

Well-known member
Veteran
Zajímavé info.Já myslel,že BB v krosech je spíše zjemnujicí...asi jak v čem,ale třeba kdyz jsem testoval ecsd x bb oproti klasické ecsd dhk...tak mi přišlo,že ecsd x bb byla jemnější a stavově pro mě příjemnější taková klidnější a pohodová...kdežto klasická ecsd kdyz sem si jí dal víc byla hodně silná s nutkaním něco dělat,nevydržel jsem sedět vklidu na gauči :biggrin:

myslim, ze zalezi hlavne na tom s cim blueberry skrizis a jaky efekt dana odroda posuva na dalsi generacie. Pokud "slechti" stabilne pro silny efekt v potomkoch, blueberry (myslim blueberry geny, F13, Cocoa Kush atd) ovplyvni charakter, treba da tomu stavu euforicky start, "warm body" a tak, obecne myslim ze blueberry geny posuvaju velmi dobry efekt na dalsi generacie. Treba cookies s1 (pheno #2) davalo hodne prijemny efekt, uklidnujuci a pohodovy, ale trochu nuda. Cocoa Kush tomu dal roller coaster ride efekt, ze nevis co sa deje, chvilama si pripadam ze vyskocim z koze, docela silenost a po case sa to ukludni, pocit jako keby ta prikryla tepla deka a je to pohoda. Oproti puvodnemu Cookies stavku teda znacna zmena :D
Inak tvuj ECSD x BB je vazne prijemna bylina, dava pohodovy euforicky stav, vychutnam si ho mozno vic nez samotny diesel, ale uvidim co moje phena ecsd x bb. Zatim sme fajcili len jedno z nich, najvic sativove pheno, tahalo sa to po prepnuti rovnako jak Haze x Blueberry a to uz je co povedat. Strasne nas to znicilo, bratranec si nebyl schopny ani vyzdvihnut objednanu pizzu, musel som pre nu ist sam...No, kazdy bol znacne mimo, hrali sme tu pokr a nemalo to zadnu uroven :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
cocoa kush překvapil.. ecsd je míchanina takže si dokážu představit, že v kombinaci s blueberry to háže všelijaké překvapení.. tady pro krutibrko peyote haze, kávový kuš v kombinaci s mango kořením, prostě mnamka :D
picture.php
 
K

Krutibrko

Tak to se tesim,uvidime jestli zusranu u kushu nebo mi pojedou hejziny.

Jedeme dale za tyden prepinam,vse zaklonovano

picture.php
 
K

Krutibrko

Mraz,sitko za 15 kc od zlutaku za rohem a jemna trepacka,neni to zadna extra cistotka ale s temi naklady to jde :) Dobra napln do Rosin pressu :-D:-D:-D
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
vypadá dobře. voní hroznově? to máš k vínu? haha. hezký oros to bude, výtřep taky bude.
 
K

Krutibrko

Diky,zatim z te trojky citim lemon,mint,haze.Celkove jen jedna z 6 je ght dominant,jinak vesmes je to vice grape ape,coz jsem chtel:) jedno dgth a jeden rarre dankness vyhodil 5 bananu,nic vic se zatim netvori.Ale zlaty hreb teto rundy bude tusim sugar candy,nic podobnyho jsem jeste necitil... Pozdeji se rozepisu az se vune vice usadi a rozvolni.Ty rarre darkness ,og stavba tam grape ape nevidim :-D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no ale lemon_mint_spice je doména neville´s wreck genů, grape ape neznám, ale představuju si to podobné purple urkle.. táákže gth tomu jen pomůže..
 
K

Krutibrko

Kdyz jsem psal grape ape dominant,myslel jsem stavbou:-D jen jedno pheno vykazuje dominanci nev. wrecku.
 
K

Krutibrko

Zdarec,porad je to dexo a vakuum :) ale rossin mam v planu to jo.Klidne bych ti dal vapnout kdybys byl pobliz...:)
 
Top