What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Powodzenia LDV ja jeszcze nie doroslem do mieszanki , lece sobie na canna jak tylko zobacze ze sie kolorki albo struktura rosliny zmienia , oczywiscie jak mam pomidora na 4tyg Vegu to podam mu tam czasteczkowa ilosc Canna-VEG ,ale jak 2-3 tygodnie to sama ziemia i czysta woda wystarczy ! potem jak przestawie na FLO i po jakims czasie pojawiaja sie kwiatki - przed pojawieniem sie kwiotkow roslina leci do 11l doniczki ...nowa ziemia - jak widze kwiotki to ostatni raz podlewam czysta woda , leje az woda pojawi sie w podstawce ( leje noca a rano jej juz niema w podstawce) nastepne lanie juz z PK13-14 i Canna FLO !!! polowe dawki zalecanej dodaje!!! i potem spowrotem (nananana ale welbie mi gra nananana) CZYSTA WODA , podlewam co 2-3 dni a raz na 2 tygodnie podaje POKARM . W momencie gdy roslina stanie w miejcu i juz nie rosnie do gory to doprowadzam ja do 1 SUSZY ! NIE LEJE JEJ nic przez 7-9 dni nic ... zaczynaja liscie od dolu zolknac - roslina zaczyna bardziej pracowac! porem leje delikatnie wody do podstawki , czekam az wypije i leje jeszcze raz , odstwiam na moment a potem lanie z gory do momentu az woda pokarze sie w podstawce ( ! podstwki na wode mam zamienne i czyszcze ZAWSZE !) potem jeszcze raz ja podsusze i ten sam proces , no i ostatnie suszenie przed zbiorem . 2 suszenie odbywa sie w mmencie zmiany zarowki na 400w jakies 3 tyg do konca !
pozdrawiam




edit
 
Last edited:

Ganja Smile

Active member
witam wszyttkich :))

chcialem zaaploadowac fotki ale cos nie dziala ic dobrze fotki i tak nie beda rewelacyjne bo robione aparatem vga 0,3 mysle hehehe jak bedzie wszystko dziaalac to zrzuce nastepny upload bedzie dopiero w polowie czerwca albo i lipca ehhehe wczesniej na spot sie nie wybieram :p
pozdro 4all
 

chlodek

Member
Ja nie znam kfjatka, nie wiem jak jest i co on takiego zrobil, ale pisze jak jest ze mna... choc ziel, mam tez inne potrzeby,na ktore wydaje kase ale nie robie w chuja...;]
Choc przyznaje, poslucham twojej rady;)
Przestancie sie jeździć tutaj, bo to robi się nudne... jak macie jakis uraz to pogadajcie na pm albo na czacie.

Zeby nie bylo offtopa, tak bylo tydzien temu... (out mix od jednego z forumowiczow, pozdro ziomek!)
 

wojek

Member
Dajcie chłopaki spokój ,bo niedługo każdy będzie się nie lubił i i nikt sobie nie będzie pomagał jak coś trzeba będzie.Po co te nerwy zapalcie sobie po bacie ja tez zapale z wami i będzie ok.
Peace for all :joint: :joint:
 

kazuya20

Active member
Widzę że nie zamulacie dajcie sobie spokój .. po co się spierać robicie :off2:
out trzeba zacząć ciężko jest mnie ogarnąć to wszystko :bashhead:

29347ahha.JPG
 
E

Ergonomic

Dziś do wody poszło ostatnie 30 nasion ze wszystkich 70... Część jest dla kumpla bo i tak bym tego nie ogarnął.... Za jakiś czas pierwsze fotki bo na razie nie ma czego pokazywać ,takie kurduple... Nie licząc potworka na parapecie, fimowanego 3 razy i rosnącego od lutego... Ale jak mamę kocham nie chce mi się fotek robić- zespół amotywacyjny się przez te ulewy zapodłącza...

Powodzenia chłopaki w tegorocznych uprawach, a maturzystom połamania długopisów! Tylko pamiętajcie, że trzeba pisać czarnym! :D
 
G

Guest

kazuya a co ty tam kieuqjesz? :wave:

hells angel, oasis x lr, oasis x lr x shaman: brdzo powoli to idzie ale wiem ze dadza rade :)


EDIT: Finger nie ma pospiechu, wystarczy ze pokaza kielki to lece na spota i wysadzam od razy do gleby, nie bede sie nawet bawil w zadne kubeczki, kubeczki zarezerwowalem dla krolewskich crossow :D
EDIT2: Piok ja zawsze tak wlasnie kielkuje jak widzisz, jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo by jakies sionko zgnilo czy cos, poza tym woda szybko odparowywuje a skorupka musi sie rozmiekczyc
pzdr! :wave:
 
Last edited:

polak

Active member
Panowie,

jest cos takiego jak "ignore" poprostu dodajcie tych co spamuja itd. na liste ignorowanych i od razu wątek staje sie bardizej czytelny, zycie milsze, zero niepotrzebnych stresow :)

GS zapodaj fotki bo przez moja chorobe nie moglem z Toba dokonczyc spota :( a zapowiadalo sie fajnie, gdyby nie ta zlamana lopata to bysmy w jeen dzien skonczyli :]

ale meczarnia byla straszna :]

pozdro i czilałt Pany!
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Shaman ja zrobilem precrush i juz dzisiaj wyszlyz ziemi elegancko :smile:
Kazuya siona 1 klasa :rasta:

pozdro i powodzenia
 

kazuya20

Active member
witam cze shaman thx fingier
Wykiełkowałem B3/N7 X ERDPURT i lr pzodroo :wave: :wave:
czy miał ktoś AFG/ERDPURT X EROC/DP :wave:
 

PioK

Member
no ladne geny ... az mnie kusi zeby cos kupic i dostac gratisa...

Shaman Trip, nie za mokro tym pesteczka ??

to ja dorzuce zdjecia z dzisiejszej wizyty u moich malenstw

imgp2936nn6.jpg

2 ostatnie ziarna wytykaja nosy ku swiatlu


imgp2938eo1.jpg


imgp2939pf5.jpg



powiem tak ... 100% kilkowalnosc nasion z femaleseeds nawet zeszloroczny maroc nie mial problemu ... a roslinki jak porownac z zeszlotygodniowym zdjeciem(86strona) to niesamowicie zasuwaja :]
 
Last edited:

mistaP

Member
@ LDV

To nie są żadne azofoski tylko: Kristalon firmy Yara oraz Scotts Professional Blossom Booste Zobaczymy zresztą co z tego będzie, ale dzieki za ostrzeżenie. Będę czujny jak ważka hehehe. Indoor.

siema

spokojnie możesz te nawozy mieszać
co prawda ja mieszalem zawsze Yara z yara a scots ze scots ale to dlateo ze kiedys uzywalem jednej firmy a potem drugiej

a steżenie 0,2% jest ok choć jaak czesto stosuje to troszkę zmniejszam 0,15%

pzdr :wave:
 

rafjol28

Member
Tak na sprostowanie rośliny będą w doniczkach w ogrodzie około dwa miesiące na wegu później wrzuce je pod lampe.
pozdro :joint:


 
Last edited:
rafjol28 said:
Tak na sprostowanie rośliny będą w doniczkach w ogrodzie około dwa miesiące na wegu a wrzuce je pod lampe.
pozdro :joint:

A no to dobrze bo już myślałem że chcesz zjebać takie ciekawe roślinki :)
U mnie w ogrodzie Lowsnowy jak narazie sa taaaaakie malutkie, oto jeden z nich

pozdro :wave:
 

bogusik2

Member
Ananasowy chill out :) hehe pzdr

12128ananass.JPG



E: hehehe w sumie nie narzekam xD p.s. dzis na wete poszly Maroc x Early i Swiss Bliss!!! Dzieki Plantator :D
Znalazlem miejsce gdzie samopas rosna konopiei teraz sa male siewki - nikt ich nie rusza i zawsze sa tak samo :D:D
Zamienie tamte siewki swoimi i moze sie uda wyrwac samce, i.. :D

E2: Odradzam wachanie gazu z zapalniczek hehe glowa potem boli. pzdr
 
Last edited:
Top