What's new

Kérdezz-felelek

igen,hagyjad vegelni a kanokat tovább 2 héttel, de mindegy mer ha korán porzod akkor is lesz mag csak sokkal kevesebb
Ok, köszönöm.
De a gondom az,hogy én általában 1 hónap veg.időt hagyok nekik,utána váltok virágzásra.
Kis területen termesztek.
1 hónap után nem tudom,hogy mennyire mondható meg melyik a hím.
Meg akkor kell 1 külön sátor a hímeknek jól gondolom?
 

eghes

Member
olvasom mindenfelé, hogy szárítani 18-21C között optimális, és hogy ennél magasabb hőmérséklet esetén elszáll a terpének egy része, csökken a potenség és az íz is.. érdekelne, hogy ez Ti hogyan szoktátok megugorni? ( ugye jelenleg is 25-26 fok van nálam a lakásban mindenfelé ) Klímáztok ott ahol szárad a növény? Úgy időzítitek a kört, hogy a flo télre vagy kora tavaszra essen? Holnap után szeretnék szüretelni és ezt most kicsit mellbevágott, mert azt hittem hogyha 24-26 fok jó a flo alatt, akkor a szárításkor is okés lesz... vagy túlzás ez a max 21, nem lesz akkor íz/hatás veszteség ha 25-be száradnak?
a másik, hogy elég ha két kis keringtető ventit nem a növényre irányítva hanem csak a sátor aljába rakva járatom? vagy még ez is sok, mert túl gyorsan szárad majd ki emiatt?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
ha szritskor elprolog, akkor virgzs alatt a legillékonyabb terpének mr nem prologtak eleve el? 22Cfok felett mr megindul az illás
 

eghes

Member
na igen, ezt nem értettem én sem, mert a flo alatt biztosan nincs 24 fok alatt szinte senkinek sem, akkor mi értelme ennyire alacsonyan meghúzni a határt? csak önszopatásnak tűnt.. szóval akkor azt mondod, hogy ha már a flo alatt nálam 28C is meg volt többször a toppoknál ( HPS-el nyomom), akkor már nem számít akkora parának , hogy 25C-ben szárítok? amúgy még van illata a növényeknek a 28 fokok ellenére
 

Latest posts

Latest posts

Top