Announcement

Collapse
No announcement yet.

Outdoor 2016

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Outdoor 2016

Ker se čez slabla 2 meseca začne sezona(kalitev) sem odprl temo, da urežemo debato o strainih,growanju in tako dalje.
    Jaz imam letos v planu kr klasiko: Shaman,Easy Sativa.
    Od avtočkov pa še newem nekak gledam automazarja saj bi naj dovolj dav pa tudi potenten bi naj biv. Me pa zanima kake izkušnje mate drugi s to sorto se splača dat 60e za 7 semen??

GREEN POISON
    Last edited by Cereus; 03-10-2016, 09:14.

Comment

Outdoor 2016

Cereus imaš mogoče profil na konopljil.org?Nekaj bi te rad vprašallll/prosil....

Comment

:/
        Last edited by Cereus; 02-08-2016, 12:40.

Comment

Pozdravljeni! Zanima me če kdo ima semena Lowryder 2 ali 1. femi ali regular,imel bi večjo količino okoli 40s.Če ima kdo naj me kontaktira na konoplji pod nickom autoflower.lp

Comment

Letos bom gojil klasiko konoplja.org - ak47 x dc x pp in pa novost pri meni V99 (voodoo x c99)tudi slovenska mešanica. Poskusil bom pa še zmešati te vrsti med seboj za nova semena.

Comment

Originally posted by Marihuana77 View Post
              Letos bom gojil klasiko konoplja.org - ak47 x dc x pp in pa novost pri meni V99 (voodoo x c99)tudi slovenska mešanica. Poskusil bom pa še zmešati te vrsti med seboj za nova semena.
              Menjas kako semenko tiste prve varjante za purple bud od sensija?

Comment

Bi bilo možno pošlji mi privat sporočilo. Lahko tudi na konoplji.

Comment

A ma kdo kaksen kontakt za prodajo semen?

Comment

Na moji njivi letos:
                    Jack Herer & AK-47

Comment

Working...
                    X