What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

a gdje su ostale bivse jug. republike??

Colliedude

Member
Peace braco slovenci

Izvinite sto pisem na Bosanskom/Srpskom/Hrvatskom, ali se pitam zasto samo Slovenski forum ima. Ima li imalo Bosanaca, Srbijanaca ili Hrvata ovdje?
Ako vas ima javite se pa mozemo zapoceti thread ili mozda cak forum. Ja zivim u Svedskoj by the way.

Sve najbolje i happy growing ;)
 

Tripco

Active member
Vrlo prosto. Slovenci su i dalje (kao i u ex-Yu) najaktivniji. Na tome svaka cast.
Prednjace u svim sferama oko Cannabis-a. Na stranu to sto su (najverovatnije) i najvise narucivali od Gipsy-ja seme i to ne moze da prodje neopazeno. Zato, ostali, 'ajde, malo aktivnije, pa ce biti i toga.
BTW, Vutra forum okuplja gro ljudi sa prostora ex-Yu.
 

Drug Tito

New member
Tripco pozdrav majstore!
Ima i drugih x yu drzava (hrvat)ali puno growera koje ja znam nece ici online (paranoya)
jer kod nas ti vrijedi zakon za 1 joint i do godina zatvora ,pa ti misli koliko dobijes za uzgoj.....Hrvatska-Paranoja
pozdravi od Druga Tita!
 

bozga

Member
Ma ajde, nije valjda tak strašno da ja 1 džoju ideš 1 god. u zatvor... Ne ideš u zatvor, samo trebaš 3 mjeseca redovno pišati i platiti 200kn.... To je sfe :) :D

Pozz iz ZG :) :joint:
 

DinoHanf

Member
i meni je to malo glupo zvucilo 1 join 1 godina al aj reko nisam bio dole preko 8 godina mozda se svasta nesto promijenilo. Ja kad sam bio dole(u bosni) 99-te svako je nesto sadio iza kuce, al to je izgledalo ko' da ima vise lisca na sebi nego cvjeta..lol

Pozdrav is USA
 

Drug Tito

New member
Ha ha pozdrav ljudi!
Nije jos tako ,ali zakon dozvoljava i tu mogucnost kod nas,
@Bozga,super si prosao ,ja sam za 0.8 g dobio 3000kn kaznu,2002. godine
pozdrav
 

lasko

Member
Ima nas al ne toliko što mislite :D
A kako je sada kod vas u hrvatskoj? bolje da ne nosim ništa s sobom kad idem na more?

pozdrav
 

land_0ver

Member
lasko said:
Ima nas al ne toliko što mislite :D
A kako je sada kod vas u hrvatskoj? bolje da ne nosim ništa s sobom kad idem na more?

pozdrav
ili da 'baciš' u šupak
?? :nono: ..stvarno..u šta su nas pripremili hahaha
 
Top