Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slovenia landrace

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

nothing good comes from Albania. To put it kindly there not to bright down there...lol

Comment

sem mel priliko testirat končen produkt esmeralde
      če ne bi vedu, da gre za esmeraldo, bi mislu, da sem kadil DC. vonj, barva, okus, vse taprave kvalitete je po dc-ju pobrala. dobr si tole zrihtal

Comment

Addict lepo to slišat meni je važno da ste zadovoljni
        Kaj pa yield? namreč meni še ni uspelo stestirat preveč drugega mogel bi bit precej boljši od dcja
        Crazy Sativa for Patient People

Comment

yield težko ocenim, ker je dc rasel lani zunaj, esmeralda je pa tam šele par tednov. to kar sem testiral, je bil le produkt s poskusnih klonov, ki se jih je pobralo z mamic za ugotavljanje spola (odrezan z rastline pa takoj na 12/12). ni bilo veliko, je bla pa kvaliteta
          videl sem esmeraldice, ki so 1 mesec v cvetenju pa zgleda kar obetavno (vonj je pa sploh ubijalski). bom poskusil kakšne slikce zrihtat, sam bo treba eno šunjačko akcijo izvest

Comment

Lepo to da lepo poka me gusta probaj kako sliko zrihtat ja k me zanima, sam jih bom komaj jeseni indoor testiral, pa če bo ok, mejbi še kake semnke za drugo leto

Comment

Pozdrav svima pogotovo s vutre org,zanimljiva tema odsad ču pratit malo opširnije!

Comment

izvoli

Comment

Po 15 letih žicanja mi je končno uspelo dobit 3 fakin semena od lokalne hipike, to je najbližje landrasi kar vem v naših koncih, trava ki so jo kadili še riblja čorba in ostali jugo rokerji. Bule so kot kamen in ko pokadiš te odnese hihihihi je pa kross raznih landras s celega sveta ki rase v naših koncih že vsaj 30 let. Me je imel hipi po vseh teh letih pun k. pa mi je dal semenke s komentarjem sej za tebe so 3 dovolj, drugim morem dat več k zajebejo hahahhahhahhahha
                  Tako da je že v lončkih, update sledi ko bo kaj pokazat

Comment

juuuj lepo lasko , to boš naprej si narejo semena al maš za krose ? al za kadit anyway ... nice =)
                    Roll it up, Light it up, ..., I forgot where was I

Comment

lasko to je pa res lepa novica. Upam, da boš razplodu še kaj za nas...

Lots bro!

Comment

Prvo upam da bojo babe in dedc za kako semenko seveda, naprej bomo pa vidli samo 3 semena je malo za naredit bilo kaj pametnega tako da je še vse u luftu bom probal pa še kako semenko nažicat da bo več izbire

Je pa to sorta za SLo outdoor, konča v drugi polovici septembra jeeeeeeeeeee

Comment

opa, super fajn!

Comment

Peks evo samo za tebe se dobro da si me spomnu aahhahhha
                            od 3 semenk vzklila ena uuuuuueeeeeee
                            evo je

Comment

Ja, ja lasko lepo, samo škoda da je sam ena vn prišla. Točno to uuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeee. .. Bo treba še mal fehtat...

Comment

Sej že fehtam hihihi

Comment

Working...
                                X