What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

tjann

New member
Evo da še tukaj pozdravim narod in si pridobim kaki post.
Veselo gruvanje narod! Upam da nam rata nardit še bolj zeleno tukaj na sončni strani...
hehe še sončnostranski naziv naše deželice je gruverski, upajmo na tako poletje sleš jesen!
 
Zdravo slovenija usem lep pozdrav in srecno prihajajoco sezono 2010
moj namen da nom prevec smetiv tule bo outdoor 2010 z rednimi updati.
Mogoce letos ce bom dobil kake zanimive fruty varjante semen, da bi se lotil kakega zanimivega crosa narest med fruty in purple varjantami... bomo vidl
lp vsem
 

crazyivan

New member
Lep pozdrav:blowbubbles:

Dolgo časa sem samo bral icmag in konopljo zdaj pa sem se končno opogumil za aktivno sodelovanje na icmagu:)

Varno growanje in dosti mamil vam želim:)
 

sloskank

Member
Alo naši! :) pozdrav s primorske!
kako ste kaj? po dolgem času neaktivnosti se spet oglašamo..a je še kšna stara sablja aktivna al ste sami novi? vidm, da nas je kr ratalo slovencev tle gor, hehe. pohvalno!
zadnje 2,3 leta je malo primanjkoalo časa, volje za forum in rožice..ampak letos pa spet gas na polno :)
uglavnem, bodite fajn in dejmo šicat na čimboljši outdoor 11 :)

peace!
 
Top