Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Lep pozdrav vsem SLOVENCEM!!!

Nov na forumu, drugače pa že growam enih par let,...
    upam, da vas je še kaj aktivnih tukaj,...

Comment

dobrodošel

Comment

Pozdravljeni rojaki
        Nekaj časa sem prijavljen na forumu, tokrat sem se opogumil, da napišem svoj prvi prispevek. Nisem nek über gojitelj, le predraga "razvada" me je pripeljala, da si včasih sam pomagam, koliko se da.

Uspešno in veselo, Venet.

Comment

Pozdravljen venet
          sej ni noben uber gojitelj, samo sami si pomagamo
          Crazy Sativa for Patient People

Comment

Lepo pozdravljeni,

Moram priznat da sm zelo veselo in pozitivno presenečen, da najdem toliko slovencev na strani kot je IC.

Končno sem se odločil pripraviti prvi grow po tem ko že več let ubadam žal samo z teorijo.

Drugače sm pa medical patient ( tak kot si pri nas pač lahko ) in si že vrsto let lajšam bolečine hrbta in kosti z rožcami.

Comment

Pozdravljen!
              Drugače pa če v Sloveniji gdo pričakuje legalizacijo ali vsaj dekriminilizacijo se je zmotil...
              Imamo prerunklaste politike,ki samo kalkulirajo glasove..torej glasovi starih mamic in atekov so pomembnejši od kar nekaj uničenih življenj zaradi gojenja za lastne potrebe....žal....

Comment

Dokler se ti starokopitni inteligentneži ne poberejo iz parlamenta je težko kaj pričakovat .

Comment

Pozdrav tud od mene,

now na forumu in now pri growu.....letos prvi grow, zadeve sem se bolj lotil, ker mi je zanimivo to delat....pridelek gre pa ves naprej v dobrodelne namene.....brezplačno seveda.... ....kolegi, družba....veseli prejemniki

Comment

Se pridružim...pozdravljeni forumaši

Comment

pozdrav usem slovenceljnem na tem forumu še z moje strani.

bo letos še na ICju padla kaka slikca evo

You might be a king or a little street sweeper but sooner or later you dance with the reaper

Comment

lep pozdrav se od mene

Comment

kaj na slovenskem oddelku se pa nič kaj ne dogaja? al se začne med sezono?

peace
                          You might be a king or a little street sweeper but sooner or later you dance with the reaper

Comment

Pri meni se bo začelo okrog 5. aprila, ko bo dan dolg 13 ur in še prava luna za sajenje bo.

Comment

Malo je še hitro , zna zacvetet

Comment

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu. Čekiram IC že ene 2 leti, konopljo.org pa še 1 let dlje. Zdej prvič postam.

Če vas zanima si poglejte moj 1. grow thread, letošnji outdoor. Sorta je pa freebie BLUE SATTELITE 2.2, dobil sem jih zraven naročila pa so boljša od vseh naročenih , tko da sem sam teh 5 posadu. Dobil sem pa 2 fenota vsaj js mislm da sta ampak to je sam 5 tednov vegetacije. En je zelen (3) en pa rdeč (2), rdeč ma ful lepe temne liste, in pa rdeča stebla.., mam ju na 800m nadmorske, zelene pa na 300m.

Naslov treda:
                                Blue sattelite freebe guerilla comparison grow<900 ft green pheno vs. red pheno 2700

Link:https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=240587

Thread bom updejtu 1krat tedensko vsako soboto al pa nedeljo, rezen če bo cel vikend deževalo.

Mislim da se ene bilke loteva ena kurčeva plesen. A bo to pomagalo? Neem azal http://www.kalia.si/sl/prodajni-program?page=shop.product_deta ils&flypage=flypage_kalia.tpl& product_id=19691&category_id=4 674.

Še slika lista, ki sem ga pol odtrgal.

LP

Comment

Working...
                                X