What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

C

coxswain

Mi je ze zal ker letos nisem BJxDC pa Esmike posadu. Super mocne rastline za guerillo.
 

lasko

Member
Janez kaj ti zelje sadis :D chunky chunky :D
Peks kaj mas to esmike in cunkece?
cox pa drugo leto, se bo lih drevje fanj prijelo :D
 

lasko

Member
Ja deep chunk iz semena startanega aprila da pride cez meter dvajset je ze monster :D pa ce vse stima mas kako 100ko gor
Bom mogu tudi jst pogledat na plac kako kaze :D upam da se pred jesenjo :D
 
hhhhh Lasko mozno da si kaj zbrcko z BJ, pa si krizo zelje z vrta haha.No moj DC bo vlki 1.50m vama ze zaj povem ;) je ze cirka 1m pa se malo vec.Peksman to tekmujema letos,Lasko ti pa ze zacni pakirat nagrade :D
 

lasko

Member
Ja nism nobenmu povedal sm krosal endivijo pa zelje :D samo pazi jeseni da ti ga ne plesen popapa ker je trdo ko kamen
Tisti DC od 1,5m bo pa samc sigurno ahahhahhahaha tako je ponavadi :D
 

Peksman

Member
Ja. hahaha Najslbš, k greš konc julija najlepše rože sekat, k so samci ahahahhaahhahah kr na jok ti gre hahahahhahaha
 

lasko

Member
Ja samo se slabse je to da pri deep chunku ta postopek delas prva dva tedna avgusta :D

Kako pa bosanke delajo peks? a bo ze za pobrat :D
 

Peksman

Member
Ne hahahaha...bo pa sigurno esmo nažgala vsaj za kake 2 tedna, če ne še več na konc...pa prve so pokazale ka so. :D
 

lasko

Member
Ja bosanka ce je prava bi mogla septembra koncat, samo tiste ki sm jih indoor testiral - sativa feno je hermal na polno, kush feno je pa big bud varjanta. imam obcutek da so prsle v bosno cez amsterdam :D
 

mark0

New member
...hehe lasko, mogoče je bilo pa obratno :D
Glede na lepe rože ki sem jih videl (peeksman, dirty janez), be tudi letos zanimivo.
Jaz sem kot ponavadi skočil v skromni enopjantni vrtni scrog... In letos sem si zaželel nekaj afriškega...

La Reina de Africa
picture.php


picture.php
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Nice stuff {;
You have some nice genetics in Slovenia dudes {;
Balcan growing FTW :bump:
I would love to get some Deep Chunk in Bulgaria :p
 

Peksman

Member
Lepo Janez...res lepo. Dc je že pokazal kaj je? Men jih je točno pol že pokazalo, pol jih bom pa še neki cajta čakal :D
 

GanjaKmet

New member
Še nekaj mojih iz izbirke. Slikano je pred 14 dnevi 1.7.2010. Čez cca. 14 dni bo že prva košnja za lačna pluča.



Pine Tar Kush (Tom Hill) x Bushmans (Nectar) by Lasko




Lavender Soma




Pa še en bušmanček




Early Durban Zenseeds




Mango KC Brains


Gverila 2010
 
Top