What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

C

coxswain

Mi je ze zal ker letos nisem BJxDC pa Esmike posadu. Super mocne rastline za guerillo.
 

lasko

Member
Janez kaj ti zelje sadis :D chunky chunky :D
Peks kaj mas to esmike in cunkece?
cox pa drugo leto, se bo lih drevje fanj prijelo :D
 

lasko

Member
Ja deep chunk iz semena startanega aprila da pride cez meter dvajset je ze monster :D pa ce vse stima mas kako 100ko gor
Bom mogu tudi jst pogledat na plac kako kaze :D upam da se pred jesenjo :D
 
hhhhh Lasko mozno da si kaj zbrcko z BJ, pa si krizo zelje z vrta haha.No moj DC bo vlki 1.50m vama ze zaj povem ;) je ze cirka 1m pa se malo vec.Peksman to tekmujema letos,Lasko ti pa ze zacni pakirat nagrade :D
 

lasko

Member
Ja nism nobenmu povedal sm krosal endivijo pa zelje :D samo pazi jeseni da ti ga ne plesen popapa ker je trdo ko kamen
Tisti DC od 1,5m bo pa samc sigurno ahahhahhahaha tako je ponavadi :D
 

Peksman

Member
Ja. hahaha Najslbš, k greš konc julija najlepše rože sekat, k so samci ahahahhaahhahah kr na jok ti gre hahahahhahaha
 

lasko

Member
Ja samo se slabse je to da pri deep chunku ta postopek delas prva dva tedna avgusta :D

Kako pa bosanke delajo peks? a bo ze za pobrat :D
 

Peksman

Member
Ne hahahaha...bo pa sigurno esmo nažgala vsaj za kake 2 tedna, če ne še več na konc...pa prve so pokazale ka so. :D
 

lasko

Member
Ja bosanka ce je prava bi mogla septembra koncat, samo tiste ki sm jih indoor testiral - sativa feno je hermal na polno, kush feno je pa big bud varjanta. imam obcutek da so prsle v bosno cez amsterdam :D
 

mark0

New member
...hehe lasko, mogoče je bilo pa obratno :D
Glede na lepe rože ki sem jih videl (peeksman, dirty janez), be tudi letos zanimivo.
Jaz sem kot ponavadi skočil v skromni enopjantni vrtni scrog... In letos sem si zaželel nekaj afriškega...

La Reina de Africa
picture.php


picture.php
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Nice stuff {;
You have some nice genetics in Slovenia dudes {;
Balcan growing FTW :bump:
I would love to get some Deep Chunk in Bulgaria :p
 

Peksman

Member
Lepo Janez...res lepo. Dc je že pokazal kaj je? Men jih je točno pol že pokazalo, pol jih bom pa še neki cajta čakal :D
 

GanjaKmet

New member
Še nekaj mojih iz izbirke. Slikano je pred 14 dnevi 1.7.2010. Čez cca. 14 dni bo že prva košnja za lačna pluča.



Pine Tar Kush (Tom Hill) x Bushmans (Nectar) by Lasko




Lavender Soma




Pa še en bušmanček




Early Durban Zenseeds




Mango KC Brains


Gverila 2010
 
Top