What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

lasko

Member
Lepe roze kmet al so to lanske slike :D
samo popravek moj bushman ni od nectar seeds, smo jih pa obojni dobili iz istega vira :D
mi pa vizualno dopade ta tvoj mango, early durban pa na zalost nima veze z durbanom - indoor je bil skunk dominanten, ni bil pa slab, dalec od tega
 

GanjaKmet

New member
Tamajhna izgleda sploh ni erly durban, ker sem jo sprobal in ne buta nič hahahaha.
Sem mal pomešal izgleda. Zraven sem testiral še neka semena.....
Mango pa ni samo vizualno lep, ampak ima odličen okus, kar se tiče zadetosti pa je bolj za počivanje , razmišljanje in sproščanje. Klikerji povezujejo različne teme.Trava za inovatorje hahahahaha.
 

Peksman

Member
hahaha... kmet, pol se mormo kj pr teb spet dobit, za kako inovacijo :D men se tud dopade mango....pa še ponujal si ga hahaha, Lasko mal sva zajebala :D
 

lasko

Member
Mah nc nism zajebal :D sm vedu ze lani decembra kaj bom dal ven :D pa prasice so tolko zrasle da se jih vidi s ceste :D ko se peljes mimo z avtom, ni treba bremzat :D so uglavnem velike tolko kot jaz, kar pomeni skorej dva metra, slik pa ne bo, ker ce grem slikat reskiram dober plac :D
 

lasko

Member
Ahahahhahahahahhahaha Kmet ahahahhahahhahha
prpelji mimo pa bomo poskrbeli da bo upepeljen z vsemi castmi.
 

lasko

Member
Kaj pa ostali nimate nic zunaj al so pojedle srne :D
X kako kaj vudu40 kaze? Bo kmalu za sekat?
Mene vse jebe pa ne morem niti na plac pogledat :(
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Hola'amig0z :tiphat:

Laško.. vudu40 hehehe

VoodooXc99 raste po pričakovanjih, zaenkrat še ne cveti ampak že zdaj kr lepo diši, bolj po materinskem predhodniku. Ne pričakujem dosti, čeprav mam eno dobro razvejano - zelo košata struktura rastline za m0stly sativa hibrid. To je rezultat obrezovanja in predvsem sončne lege, na senčnih placih pa se razvijajo bolj s0g bilke skoraj brez vejic. Bom opazoval kako se bo sorta obnašala v zadnjih fazah... sigurno bo za sekat before september endz ;)

drugač pa upam da vam uspeva folk.. uživajte & c ya around :)
 
zdravo. Zna keri svetovat katera vrsta je tole. Situacija je sledeca, da so se mi pomesale bilke, in ne vem katera sorta je. Da malce olajsam zadevo moznost je ruderalis inidca od sesy seed, ali pa the pure od FD-ja. Sklepam da gre za pure vrjanto saj bi ruderalis moral ze mocno kazati znake cvetenja. Vednar mi listi kazejo znke na ruderalis. usaj po slikah ene in druge vrste na icmagu. Drgac pa lepe bilke usem :)

je pa "ravnokar" (te dni) zacvetelo :)





tule pa se neka zgodnja varijanta ki ze pognja bodoce verhe :)
 

lasko

Member
Lion ruderalis indiko od sensija sm ponavadi pobiral v novembru, nisem imel srece za autoflowering feno :D nikoli, pa sm vec kot en paket posadil, tako da tezko reces kaj je, bos pa videl na koncu :D
X a mas kako slikco k me zanima kako dela :D
kmet ti bom dal rajse kaj drugega :D
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
mah nič se mi ni dalo fotkat letos.. še pisat se mi ne da oz mam še cel kup drugih stvari za delat. mogoče bom jeseni par slik nalimal če bo vse prav špilalo'
 
Top