What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

You don't get a harvest if you don't soil seeds!

Status
Not open for further replies.
S

SfPetru

eu nu cred ca o sa pot face toate astea niciodata :)), acum am fost nevoit sa leg tulpinile de box si nu mai pot scoate nimic afara, si pentru grow-urile urmatoare voi folosi SCROG, oricum iti inteleg perfect filmu
 

dubite

Member
Cam slabute pentru aproape 4 saptamani , spun eu , dar oricum arata bine si sanatoase.

ce te asteptai sa vezi la 3 saptamani jumate de flowering? arata excelent pentru cat au inflorit.. mai au inca pe atat, si din cate imi aduc aminte, se ingrasa in ultimele saptamani deci putina rabdare..
 

coolbud

puffin' the herb
ce te asteptai sa vezi la 3 saptamani jumate de flowering? arata excelent pentru cat au inflorit.. mai au inca pe atat, si din cate imi aduc aminte, se ingrasa in ultimele saptamani deci putina rabdare..

Eu ma refeream de ale lui MJ omu :) pentru ca el a spus ca posteaza si el pe threadul meu ca sa facem diferenta intre ele.:tiphat:
tiptil : te inseli baiatule , ramai tu in ferigi si sub visini caci acolo nu exista asa ceva:comfort:
 

coolbud

puffin' the herb
Arata foarte bine omule pentru cati watti spui ca ai in room , anyway iti urez success si tie si tuturor care au un grow in desfasurare cat si celor cu outdoorul , mai am aproximativ o luna , poate si mai putin.
 

coolbud

puffin' the herb
Update-ul mult asteptat vineeeeeeeeeeeee , dupa o perioada fara herb , dar nu e problema , trec peste asta fara nici o grija , in fine sa revenim la update.

Am facut ceva ceva poze sa fie lamurita toata lumea de situatie :dance013:

Acid :

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Spoetnik #1 :

picture.php

picture.php

picture.php


Sheherazade :

picture.php

picture.php

picture.php


AllKush :

picture.php

picture.php

picture.php


Group Shots :

picture.php

picture.php

picture.php


Unde se vad burnurile alea , cred ca este de la cum s-au "frecat" frunzele una de alta s-au poate fi si fert burn :ying: dar nu e problema , ma minunez de cat de mari sunt buzii in saptamana 5 , sper sa am ceva monster buds la final.Pace :thank you:
 

sznake

jarhead
buzii chiar arata beton pt saptmana a 5-a!

lumina daca ar fi fost mai bine distribuita ar fi fost un pic mai compacte
 
S

SfPetru

de ce nu investesti in hydro? eu zic ca ai avea mai mult de castigat.
ti-am dat de gandit?
Pace :D
 

LightOfJah

Member
:good: Felicitari , arata foarte curat si sanatos ! As mai taia din frunzele interioare sa ajunga mai multa lumina la mugurii aia cristalini de mai de jos ! Safe Harvest !
 

MJgrow

Active member
oho. foarte buna treaba... again. Cred ca incet incet poti sa mai defoliezi la ele sa ii concentrezi energia pe buzi. Cam cat le lasi? ~60 zile?

Acusi vin si eu cu update... maine/poimaine :D
 

coolbud

puffin' the herb
:good: Felicitari , arata foarte curat si sanatos ! As mai taia din frunzele interioare sa ajunga mai multa lumina la mugurii aia cristalini de mai de jos ! Safe Harvest !

Multumesc de aprecieri/urari :tiphat: , am sa le defoliez incet incet

MJGrow : pai depinde cat cer , am microscop , deci nu ma iau dupa zilele producatorului , ma iau dupa tricomi.

:thank you:
 

coolbud

puffin' the herb
Aseara le-am facut la bitches o defoliere , am eliberat multi buzi care nu aveau lumina mai deloc , sa vad cum se comporta si daca e totul bine peste o saptamana voi mai face una.
 

coolbud

puffin' the herb
Cand vine updateul de week 7 am sa va arat adica in vreo 4 zile.Nu are rost sa le mai pozez pana atunci....
 
Status
Not open for further replies.
Top