What's new

You don't get a harvest if you don't soil seeds!

Status
Not open for further replies.

coolbud

puffin' the herb
Inca o zi si le fac poza sa vezi ce au pe ele dragele , zici ca-s date cu zahar :blowbubbles:
Sincer , cand m-am apucat de growing , ca orice incepator in ale growingului nu mi-a trecut prin cap ca ar insemna atat de mult niste seeduri de calitate , dupa ce le-am dat drumu la aceste frumoase am realizat ca 60% 70% din grow conteaza seedurile...Ma bucur ca am invatat din greseli si am reusit sa fac ceva cat de cat decent , spun eu.Sper sa ma rasplateasca pentru dragostea cu care le-am tratat.:thank you:
 
Last edited by a moderator:

MJgrow

Active member
kush ala o sa fie mortal :)

deabia astept sa vad si ale mele cum se comporta dupa ce le dau fert :)
 

coolbud

puffin' the herb
Si un mic update cu a 3-a saptamana de flower :

Acid
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Spoetnik #1
picture.php

picture.php


AllKush
picture.php


Sheherazade
picture.php

picture.php


:dance013:
 

coolbud

puffin' the herb
Si ca tot este ziua copilului astazi , mi-am facut si eu un blunt in cinstea noastra , in fond si la urma urmei toti suntem si vom ramane copi :blowbubbles: (explo a venit cu ideea , eu am aplicat-o)

picture.php

picture.php


:thank you:
 
S

SfPetru

si seherezade-u e unu dintre cele mai ieftine strainuri de la paradise, si spoetniku arata incredibil si la fel, nu este un strain de top:D
bafta la amandoi cu grow-urile, smoke up :)
 

coolbud

puffin' the herb
Si ceva poze cu outdoorul :) , se dezvolta cat de cat ok avand in vedere ca sunt cam in umbra

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Nu le-am oferit deloc nutrienti , doar pamant allmix , cate 10 L de planta(mai mult nu am avut).
Sper sa iasa ceva constructiv.:thank you:
 

coolbud

puffin' the herb
N-am nici o idee , cred ca data viitoare cand merg am sa le fac sa inceapa sa se ramifice :)
 

MJgrow

Active member
vad ca esti pus pe treaba nu gluma :)

foarte bine.. imi place...nu cred ca ai sa ai probleme cu vietatile acolo... poate putin cu soarele.
 

coolbud

puffin' the herb
Da , una din ele are soare constant dar celelalte 2 ...eh , asta e , vedem ce iasa si prindem experienta pentru anul viitor(massive!!)
 

coolbud

puffin' the herb
Ai postat si tu sa fie postat este ? Serios , nu-mi mai murdarii threadul cu intrebari stupide.noob
 

coolbud

puffin' the herb
Si inca un update cu finalul saptamanii 4 de FLOWER , de lungit nu se mai lungesc , acum asteptam sa se umfle the nugs :dance013:

Group Shot :

picture.php


Acid :

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


AllKush :

picture.php


Sheherazade :

picture.php

picture.php

picture.php


Spoetnik #1 :

picture.php

picture.php


:tiphat:
 
S

SfPetru

mie mi s-au lungit inclusiv in sapt a 5-a la sfarsit, si am white berry tot de la paradise
 

coolbud

puffin' the herb
Aseara cand le cercetam am observat ca au inceput sa se umfle mugurasii si sa se formeze cum ar trebui :dance013: , deja am inceput sa le dau bloom si topmax 4ml/L , sunt curios cum evolueaza saptamana asta :D , in seara asta aventurile udatului , ia sticlele , umple cu nutrienti , seringi cacaturi gramaje , dupaia dute la box scoate fiecare planta in parte si udo incet , curata de frunzele vestejite s.a.m.d , o intreaga poveste caruia multi nu i dau importanta.:thank you::thank you:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top