What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

G

Guest

Cześć, witam wszystkich :D skoro mamy temat "Nasze niepokoje" to pomyślałem, że oprócz narzekania i smutnych tematów powinnismy mieć, temat w którym bedziemy sie dzielić dobrymi wiadomosciami, naszymi pozytywnymi przeżyciami, i wszystkim co jest dobre, i podnosi nas na duchu.
Poznałem dzisiaj, super kochaną, kobiete i może to wydarzenie też mnie skłoniło do założenia takiego tematu, chciałem się z kimś podzielić tą wiadomością, a jak wiadomo, tu na icmagu jesteśmy jedną " wielką rodziną ".
Jeśli macie jakieś pozytywne przemyślenia, wiadomości, lub coś ważnego i dobrego wydarzyło sie w waszym życiu,i chcecie sie podzielić z innymi to ZAPRASZAM do pisania :jump:
Ten thread, również może pomóc jak ktoś ma doła, możemy popisać, oczywiście będziemy taką osobe z dołem zasypywać pozytywnymi myślami (tekstami).
Myśle, że taki pozytywny thread sie przyda, wiem że istnieje już wesoły pokój, ale z tego co zauważyłem, tam są linki do filmików, fotek, są fotki itp.

Więc zapraszam do pisania ! :)
Peace
 

gucio

Member
Też myślałem już o takim temacie. Moim szczęściem dzisiaj jest to, że nadeszły upały, że jutro jadę na spota :D

EDIT: a właśnie jeszcze jedno na jednym spocie 8 na 10 kobiet :D
 
Last edited:
G

Guest

gratuluje @gucio, czasem, dobrze jest popisać o samych dobrych rzeczach, to taka jakby terapia dla człowieka po części :) z upałów też sie ciesze, no i oczywiście na 4 wysadzone maroc'i regular, 3 okazały sie kobitami, a jedna sie nie określiła :)
 

Yarcio

Member
Ten thread chyba trzeba bedzie polaczyc z "Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!" :D Bo tematyka podobna :D :D :D
 

Ghonox

Member
Moją radością jest to, że z crossa Early Mysitc x Low Ryder 2 osobniki pokazały autoflowering, i to samiec i samiczka ;p

Obawiam się tylko, że z zapylania nic nie wyszło. Chciałem samca posadzić przy samicy na spocie, ale w trakcie transportu się złamał (był baardzo wychudzony z parapetu).

Po jakim czasie będzie widać zalążki nasion czy jakaś oznakę, że seks się udał? w pon mija tydzień.
 
V

Varg

Moją radością jest to, że outdoor idzie naprawdę wyśmienicie, i niedawno posadzone Automatic AK47 na outdoorze również slicznie rosną :D

Poza tym, mam fajną pracę :] Nie mam limitowanych godzin, pracuję kiedy chce i pieniadze tez ciekawe, zawsze stać mnie na ziołko dla personalnego użytku :] A wiadomo jak ceny i jakość od dilerow wygladaja u nas (to juz chyba powinno byc w niepokojach hehe :p)

Trzecia sprawa jest to, ze otrzymalem rano PW, ktora niesie mi, jako palaczowi, ogromną nadzieje, i być może możliwość sprobowania wybornego palonka, ale to wszystko jeszcze przede mnę :D

Peace!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
To ze niedopilem wczoraj wszystkiego i zostalo na dzisiaj to chyba dobra nowina co ????
a mam projekt nowego tatuażu - myslalem juz nad nim 10 lat , ale zawsze nowe wpadaly plany i sie ostal na teraz chyba ?!!! awiec bendzie to PLEMNIK !!! z SS chalerem na glowie z takim szyderczym usmiechem z cwaniakowatymi oczami - poprostu sobie bendzie plynol , bo wersji bylo kilka ze to ma byc ten jedyny co sie w jajko wbija ( ale wtedy nie zobaczymu jego przekrwionych oczu ...._) co do kolorow to moj organozm akceptoje pigment bialy !!! awiec plemnik bilay , kask zielony zemby biale i czerwone wkorwiono-cwaniackie oczy ---- taki na MAXA rozpendzony i nie do zatrzymania heheh
a i pogode mam w deche , pierogi z kapusta na kolacje , i tak wogole to dobrze sie mam ... heheh

pozdro..

p.s. od wschodu zachodzacego slonca , mloda staruszka, stojac siedziala , nic nie mowiac rzekla , mloda kokoszka od starosci zdechla ....
 
G

Guest

Hej zielona załoga,,niekiedy patrząc w twarz mijającego nas człowieka myslimy ?
A ja już teraz idę spać, przepraszam ze jestem sam, to ty? Zapytał , tak to ja, odpowiedział nieznajomy głos i zgasła ostatnia świeczka, PANI zawoła głos – w sercu Pani Marii zawrzało i powolnym krokiem podeszła do starego fortepianu ….. cdn…….
 
G

Guest

ja dzis byłem na wodą i nareszcie sie zajebiscie opaliłem jestem wesoły z tego powodu zajebiscie :)
pzdr
 
G

Guest

A moja największą radością tegorocznego lata jest wielki krok w przód jaki zrobiłem w swoim życiu! a mianowicie zdobyłem się na odwagę i wczorajszego wieczoru zaręczyłem się!!!! jestem teraz prze szczęśliwy z tego powodu!!
 
E

Ergonomic

Noooo to gratulacje na nowej drodze życia we dwoje. Jesteśmy szczęśliwi, że jesteś szczęśliwy... Też mam nadzieję kiedyś przeżyć ten dzień... Może z moim maleństwem... PrzeprASzam ale mam olbrzymie kłoopoty z pisanbiem, co mnie wielce uszczęśliwia... a to wszystko za pomocą pani S... pozdrawiam szczęśliwców!

No to jak teraz wygram te 35 milionów w totka kupię sobie wyspę i taki grow walnę, że się porzygacie z zachwytu... nadzieja, nadzieja...
 
Last edited:
G

Guest

:wave:

Kuli, gratulacje! :smile: :wave:

A zeby nie bylo:smile: mnie cieszy urlop, ktory zaczynam dzis (za chwile:) w taki oto sposob!!!:D
16863wakacje.jpg


Chcialem podziekowac po raz kolejny apostolom dobrej woli:smile: przez co bede mial o wiele wiecej radosci!:D:wave:hehe...pozdro!
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
alijah smacznego ... :rasta:
divi a morze wygrales jednak cos w totka i z poziomka przegladacie biura podrurzy , i projekty domku w gorach ...? zycze wam tego z calego serca !!! :petting: :friends:
pozdro

 
Last edited:
G

Guest

Taaa Kulli i na kawalerski wszystkich nas zaproś :D
A ja się cieszę płynącym właśnie urlopem. Był już spływ kajakowy, był ostrrrrry grill, dzisiaj pizza ze znajomymi, sobota wycieczka na spoty a już w poniedziałek wyjazd na Mazzzzuuuuurrrryyyy :D A tam poza jeziorami, komarami i discopolo festiwal ognia w Ostródzie i reggae festiwal - też w Ostródzie...
 
G

Guest

dzieki za zyczenia Panowie!!ale sie porobilo..:eek:)
grundi@ a co do kawalerskiego to trzeba poczekac do przyszlego roku. heheh
jeszcze raz dzieki!!pzdr.
 
G

Guest

Propa Ganja 2006
nie kupuj jej tylko siej
jesli ktos mówi ci ganja to twój wróg to twój wróg
to ją spal, to ją spal,
to ją spal, to ją spal,
jesli ktos mówi ci ganja to twój wróg top twój wróg
to ją spal, to ją spal,
to ją spal, to ją spal,
o lisciach o kwiatach z madrosci drzewa
a liście z drzewa mądrości uzdrawiaja narody
ganja sensemilia, ganja sensemilia,
NATI BI nam tu teraz zaspiewa,
płona płonieniem, płoną płonieniem
na ziole
na ziole
maijuana, pozdro top

divi gościu wracaj do załogi, positiv
 
Last edited:

bogusik2

Member
Dżony super temacik!! ;) K+ jak hu* :D hehehehe all the way
Mi najwieksza radoasc sprawia pisanie robienie fotek i palenie ziolka :D
hmm jakimi radościami moge sie z Wami podzielić? ;)
Soft Sicrets podpisalo umowe pod teksty i fotki :D traktuja autorów powaznie i nagradzaja gazetkami, nasionami oryginalnymi i pensja :D zapraszam do wspolpracy!!
Jest tu tyle madrych osób z wielkim potencjałem i wiedza, ktore napewno dadza sobie rade z artykulikiem.. same benefity ;) jezeli ktos chce kontakt do redaktora - PM.
niedlugo podziele siemała zielonaradością :D hehehe
No i DIVI :D wracam wracaj do swej załogi hehe wszyscy tęsknią ;) pzdr
 
Last edited:
G

Guest

dzięki dzięki bogus :p

moją radością była wspólna wycieczka w plener z moją kochaną lubą :D

a propos: Happy Birthday To You, Happy Birthday To You, Happy Birthday Dear Boguś Happy Birthday To You... ! :p :D czyżby to 19-stka ? :D (pewnie zgadłem) heheh
 

bogusik2

Member
Dzieki przyjacielu :) kilka osób o mnie pamieta hehe zajebiscie to mile :) dziekuje z calego serca szczegolnie ze rodzinka (poza matulą growerka ktorej nie ma chwilowo hehe) zapomniala :D no coz hehe widac komu bardziej ba bogusiu zalezy :D ;*
Biba bedzie niezła :D przyszedł prezencik hehe

Topganja przebijam!! 2 stówki w mej łapie hehe chociaz Twoje 100 wieksze hehe
Zbite zajebiste żywiczne! Hołd dla East Coast Sour Diesel v3 x Nyw York City Diesel :D
Dzieki Cadriel za dzielenie sie genami :) bez Ciebie nie byloby ich w polsce hehe
Wiecej takich prezencików prosze hehehe

12128a5.JPG


12128a5_1_.JPG


12128a5_2_.JPG


i mała wariacja urodzinowa :D loleczek z samych wlosków Grapefruita hyhyhy pzdr

12128a5_3_.JPG


12128a5_4_.JPG


12128a5_5_.JPG
 

Latest posts

Latest posts

Top