What's new

[250w][0.36m2][Gorilla Zkittlez][ORGANIC] DR60 SCROG Glinka's Growlog

glinka

Member
setup.
60x60x140 dark room

sun.
HPS DUAL 250W Sunmaster

wind.
wentylator z klipsem (mieszajacy)

ventilation.
Prima Klima ECO line 160-240m3/h
Wentylator Black Orchid MIXED-FLO 220-280m3/h

fertilizer.
BioBizz Top-Max
BioBizz Bio-Bloom
BioBizz Bio-Heaven

bowl.
4x11l

soil.
biobizz all mix (~60%)
kokos (~40%)
Great White Mycorrhizae

training.
lamanie i urywanie czyli SCROG

seed.
4x Gorilla Zkittlez od Barney's Farm

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

dzien 1
swiece 12/1
temp w dzien to oko?o 25^C
w nocy okolo 20^C

picture.php


picture.php


picture.php



3 tydzien
12/1
zrobilem pierwsze lekkie naginanie

picture.php


picture.php
 

glinka

Member
4 tydzien
12/1
Robie spore czystki wycinam duzo lisci i mniejszych odgalezien. Usuwam rowniez sporo odrostow zeby pietra nie byly zbyt blisko siebie. Wiem ze to spowalnia rosliny, ale podoba mi si? to ze wzgledow estetycznych. Nie chce miec zbyt duzego scisku na tak malej powierzchni. Zakladam rowniez siatke.

picture.php


picture.php
 

glinka

Member
5 tydzien - poczatek
12/1
dzien - 26^C
noc - 19-21^C
Strasznie szybko zaczynaja zapelniac boxa. Podlewam troche nawozami i naginam szczyty. Krzacza sie i rosna jak szalone.

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

glinka

Member
5 tydzien - koniec
12/12
Zrownuje dzien z noca. Nie chce zeby rosliny za bardzo porosly, bo juz zrobi?o si? zbyt gesto. Lamie szczyty i wycinam sporo lisci i pomniejszych odrostow. Zostawiam te najbardziej rokujace

picture.php

picture.php

picture.php
 

glinka

Member
11 tydzien
12/12
dzien 26^C
noc 20^C

Niema co pisac. Podlewam sama woda raz lub dwa na tydzien. Nawozow tez juz nie stosuje oprocz kilku dawek na poczatku uprawy.

picture.php

picture.php

picture.php
 

wutwut

Well-known member
Veteran
winner@420giveaway
seems like it works well to mix soil in coco. i was thinking is it worth to try, but this journal showed it to me. great job. keep it greenn!
 

glinka

Member
OK. No to czas na male podsumowanie. Roslinki nie wyrosly zbyt duze. Troche za bardzo na poczatku je cialem i mocno naginalem. Moglem przytrzymac na koniec jeszcze ze dwa tygodnie dluzej wega i wypelnil bym box rowniez w gore, a nie tylko wszerz. Jednak jak zwykle jestem zadowolony. Mam same mocne topy bez zbednego popcornu. Chociaz plon na pewno ponizej 150g. Mysle, ze okolo 130g. Pachnie bardzo fajnie. Lecz na razie leci na przynajmniej miesieczny curring. Ciesze sie, ze kolejny raz udalo mi sie doprowadzic wszystko do konca i w miare bezproblemowo. Praktycznie oprocz poczatkowego treningu lalem tylko wode raz lub dwa w tygodniu, a topy sa az biale od zywicy

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top