What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Thread dla nowych :D

Fish131

Active member
Witam. Wiem ze ten thread z jednej strony jest bezsensowny no ale mam nadzieje ze jednak komus pomoze i ze ktos rowniez bedzie pytac:D
Jako ze znow IC mag aktywuje konta postanowilem zalozyc threada dla wszystich nowych userow ktorzy jeszcze niezbyt dobrze lataja po forum. Jak ktos nie moze sobie z czyms poradzic, ma jakies problemy to piszcie tu zeby nie zasmiecac innych threadow.

Na poczatek jako ze zauwazylem ze wiele osob ma klopoty z uploadowaniem fotek to taki maly pomocnik fotografa hehe:D

1. Nalezy kliknac na gorze w user Menu i z niego wybrac Upload Photos.
798311.JPG


2.Otwiera nam sie okno i mozemy ladowac fotki
798321.JPG


3. Jak juz dodalismy fotki do uploadu klikamy w Upload/Submit
798331.JPG


4.Foty sa dodawane i po pewnym czasie wyskakuje okno do potwierdzenia. Klikamy Process Files
798341.JPG


5. Teraz jest wrzucane zdjecie i nalezy chwilke zaczekac
798351.JPG


6. Gdy foty sa juz zaladowane wyskakuje taka strona
798361.JPG


7. Teraz wchodzimy na jakiegos threada i piszemy jakiegos posta po czym klikamy w Go Advanced
798371.JPG


8. Otwiera nam sie okno posta z wieloma opcjami :D Na dole widac nasze fotki
798381.JPG


9. Poprzez klikniecie w fotke jest ona automatycznie dodawana do posta
798391.JPG


10. Pozniej klikamy w Submit Reply i cieszymy sie postem z fotkami :D
7983101.JPG
 
Last edited:
G

Guest

haaa. fishu brawa. bardzo sie napracowales hehe. mysle, ze wszystkim sie to przyda co nie wiedza jak edytowac posty. pozdro pes :joint:
 

castlevania

Member
@Fish bardzo dobry pomysł, brawisimo:) tu powinny byc rozwiazywane wszystkie niejasnosci i problemy dotyczace forum:)
* jak wpisac se pod nickiem jakis tekscik??
* jak zrobic zeby pod kazdym postem bym jakis tekst??
pozdr :wave:
 
Last edited:

Fish131

Active member
castlevania said:
* jak zrobic zeby pod kazdym postem bym jakis tekst??
pozdr :wave:

Control Panel---->Edit signature i piszesz to co chcesz miec pod postem :D


castlevania said:
* jak wpisac se pod nickiem jakis tekscik??

I oto jest pytanie hehe. Nie wiem gdzie to bylo. Wczoraj juz szukalem bo sie mnie Bab pytal ale nie znalazlem. Hmm... Chyba juz sie nie da. Przykro mi...
 
Last edited:

kaczy

Active member
Veteran
@Fish131 normlanie altruizm godny podziwu. Swietny pomysl zeby takei cimag'owe przedszkole zrobic:)
 
G

Guest

priva - "SendPM" przy kazdym poscie jest,klikasz i piszesz :),a awatar to na gorze masz "user menu"i tam wchodzisz w edit avatar i wybierasz
to forum nie rozni sie chyba tak bardzo od innych :D
tr
 

urban

Active member
To o tym send PM wiem tylko z poczatku nieumiałem sie połapac jak go wysłac do konkretnej osoby.
O tym avatarze to bymsie niepołapał , niestety w szkole miałem zawsze niemiecki a nie angielski.
 

kfjatek

Member
Quote:
Originally Posted by castlevania
* jak wpisac se pod nickiem jakis tekscik??


I oto jest pytanie hehe. Nie wiem gdzie to bylo. Wczoraj juz szukalem bo sie mnie Bab pytal ale nie znalazlem. Hmm... Chyba juz sie nie da. Przykro mi...

User menu>>>My options>>>Control panel(po lewej stronie)>>>
Edit profile>>>Custom User Title!! :D
 
Last edited:

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
to moze jeszcze cos o BB Code - czyli jak formatowac pisany tekst

czyli zrobic np. TAAAKIE CUDA :)

albo jak zrobic hot linka czyli np. ODSYLACZ DO JAKIEGOS THREADA (tu dla przykladu jest odsylacz do Co w ogrodzie rosnie ci?

i wrzucic go chociazby do sygnaturki

wielu sie tu glowi - jak to sie robi?
a robi sie to tak :D

Otoz: kazde slowo (lub fraza), ktora ma sie charakteryzowac okreslonymi cechami, np. ma byc wytluszczone, musi znalezc sie pomiedzy dwoma nawiasami kwadratowymi: [] i [].
Wewnatrz tych nawiasow wpisuje sie "komende" ktora zmieni tekst znajdujacy sie miedzy nawiasami.

Ta defninicja chyba tlumacy co sie dzieje - a zeby sie tak stalo to trzeba znac owe "komendy".

Ponizej wklejam linka do listy podstawowych komend, dzieki ktorym wasz tekst bedzie wytluszczony albo pisany kursywa albo podkreslony albo czerwony albo wielki albo wszystko naraz.

OTO LISTA

A tu dla leniwych kilka komend - w pierwszym nawiasie znajduje sie spacja, ale jej nie nalezy pisac:

  • piszesz [b ]FAJA[ /b] - wychodzi FAJA
  • piszesz [u ]FAJA[/u ] - wychodzi FAJA
  • piszesz [ i]FAJA[/i] - wychodzi FAJA
  • piszesz [color=red ]FAJA[/color] - wychodzi FAJA
  • piszesz [ url=http://tweak.pl/forum/index.php?act=legends&CODE=bbcode&s=]KLIKNIJ FAJE[/url] - wychodzi KLIKNIJ FAJE

pozdro,
jak mi cos przyjdzie do glowy to dorzuce jeszcze :D
 
Last edited:
D

DepczacyRobaki

HEj.Jak sie ustawia ten current mood??Gdzie to jest bo znalezc nie moge :chin:
 
G

Guest

DepczacyRobaki said:
HEj.Jak sie ustawia ten current mood??Gdzie to jest bo znalezc nie moge :chin:
U góry wybierasz "User Menu"->"User CP" i po lewej stronie wybierasz "Edit Profile". Tutaj zaraz na początku masz "Mood"(z and. nastrój) i tam możesz go wybrać:)


Pozdro
 
Last edited:
G

Guest

Witam wszystkich uzytkownikow!

Ok, wiem jak wrzucac fotki, ale jak je usuwac?

Pozdrawiam,

Buffalo
 
Last edited:

Fish131

Active member
Na gorze na pasku masz USER MENU---> My gallery---> klikasz w jakies zdjecie---> klikasz w "edit photo" (znajduje sie to pod zdjeciem)---> masz tam na dole cos takiego "If you want to delete this image completely, check this box" wiec zgodnie z poleceniem zaznaczasz okienko z napisem "(CAREFUL - once it's gone it's gone)"---> klikasz submit changes i zdjecie jest juz przeszloscia :D
 
G

Guest

To jeszcze jedno pytanie dotyczace forum:

Od czego zalezy to czy zdjecie wklejone do posta bedzie wyswietlalo sie jako mala miniatura czy jako zdjecie wiekszego rozmiaru?

Pozdro
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top