What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

cheapwine

Well-known member
Veteran
420giveaway
U mnie wszystko dobrze, nieprzerwanie leci indoor... :) Jedynie praca + zycie prywatne = brak czasu na forum. Juz nawet nie robie fotek :-( Za niedlugo bede mial kolejna scinke to moze czyms sie pochwale - pozdro ekipa!
 

ziben

Active member
Veteran
Witam. Mam pytanko - czy może mieszka ktoś z Was w Hiszpanii¿ Jeśli tak to proszę odezwij się do mnie na pm �� :tiphat:









EDIT:
Proszę o usunięcie posta.
 
Last edited:

fenikss

New member
witam mam do sprzedania dwie paczki nasion w oryginalnych nie otwieranych opakowaniach kupione w zeszlym roku jednak brak czasu zeby je wysadzic tak wiec chciałbym je sprzedać:

dark horse - bruce banner

brothers grimms - c99

jezeli ktos był by zainteresowany prosze o priv geny są wyśmienite ale niestety czasu bak :(

pozdrawiam
 

quakemind

Member
Dzień dobry, Panie i Panowie.
Czy tu jakoś na forum IC można przeprowadzić Open Seed? Mam trochę fajnych nowych nasion, którymi chciałbym się podzielić
 

ziben

Active member
Veteran
Witam :) przymierzam się do zakupu przenośnego, podręcznego vapka. Może ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie i mógłby mi podpowiedzieć jaki sprzęt zamówić? Będę go używać głównie w mieszkaniu, dlatego zależy mi na tym aby nie wytwarzał intensywnego zapachu. Czytałem, że można stosować jakieś krople aromatyzujące, które "ukryją" zapach ganji. Fajnie gdyby miał też opcję chłodzenia pary. No i wydajność też jest ważna. Podobno w niektórych modelach na sesję wystarczy 0,1-0,15 g materiału. Po głowie krąży mi kilka modeli: AirVape X/XS, Arizer Solo 2, może jakiś PAX..

Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc, bo już mam po dziurki w nosie tych wiader xD
 
Last edited:

bajcus2

Active member
ja nie pomoge niestety, ale z checia bym przytulil informacje czy olejki marihuanowe mozna vapowac. Czy np jak bym zrobil sobie BHO to by mi sie zmieszalo z baza do VAPE i taki specyfik moglbym vapowac w epapierosach
 

forest.

Member
hello guys , im moving to krakow in 2 weeks ,should i bring some
weed from home or do you think i can buy there? Also do you

guys have growshops?


I move from february till july , i have to come back to my country

in july to check my outdoor guerilla plot
 

asdfasf

Member
hello guys , im moving to krakow in 2 weeks ,should i bring some
weed from home or do you think i can buy there? Also do you

guys have growshops?


I move from february till july , i have to come back to my country

in july to check my outdoor guerilla plot
Hey forest, I hope you're comfortable there in cracow. I would be pretty paranoid about going to a grow shop for weed supplies as cannabis is still illegal to posses and grow. Too bad the forum is so dead because maybe some other members could give you a couple of pointers. Did you bring any weed with you? I wouldn't bother trying to score any if I didn't know anybody there but I don't know your situation. Good luck with your guerilla plot!



Nie moge z moich poczatkow na tym forum. Sprawdz to
9a4dl60.png

Ciezko byc tutaj zaakceptowanym. Hermetyczne srodowisko jak pedofilska osmiornica. Dobrze ze zamowilem nasiona zanim zaczalem tu pisac bym to popierdolil i sie zalamal przez samo to jak te pare osob stad odebralem hahahaha.
Zawsze chcialem sie zapytac kogos o to:
DbUR0u9.png

Kto zaprasza jakiegos ciula ktory ma 50 postow na nielegalna hodowle marychy? Wyglada na to ze kogos dojebaly psy :-( Dostal ktos te zaproszenia czy wie o co chodzi?
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Hey forest, I hope you're comfortable there in cracow. I would be pretty paranoid about going to a grow shop for weed supplies as cannabis is still illegal to posses and grow. Too bad the forum is so dead because maybe some other members could give you a couple of pointers. Did you bring any weed with you? I wouldn't bother trying to score any if I didn't know anybody there but I don't know your situation. Good luck with your guerilla plot!



Nie moge z moich poczatkow na tym forum. Sprawdz to
View Image
Ciezko byc tutaj zaakceptowanym. Hermetyczne srodowisko jak pedofilska osmiornica. Dobrze ze zamowilem nasiona zanim zaczalem tu pisac bym to popierdolil i sie zalamal przez samo to jak te pare osob stad odebralem hahahaha.
Zawsze chcialem sie zapytac kogos o to:
View Image
Kto zaprasza jakiegos ciula ktory ma 50 postow na nielegalna hodowle marychy? Wyglada na to ze kogos dojebaly psy :-( Dostal ktos te zaproszenia czy wie o co chodzi?

A co to za odgrzewanie kotleta 10cio letniego? Złamałeś wtedy regulamin, ciesz się że ówczesny mod Cię nie zbanował.
 

bajcus2

Active member
A co to za odgrzewanie kotleta 10cio letniego? Złamałeś wtedy regulamin, ciesz się że ówczesny mod Cię nie zbanował.
hehe Finger tak daleko sięgasz pamięcią o jakieś pierdoły? Ziomkowi chyba po tych latach faza zeszła i przypomniał sobie hasło do IC a jak go zwała dopadła to musiał się naprodukować znowu xD
 

asdfasf

Member
hehe Finger tak daleko sięgasz pamięcią o jakieś pierdoły? Ziomkowi chyba po tych latach faza zeszła i przypomniał sobie hasło do IC a jak go zwała dopadła to musiał się naprodukować znowu xD
:woohoo:
Cos jest tutaj nie tak na tym forum. Z czasem wypedzicie tych niewielu ktorzy tu pozostali. Myslalem ze to smieszne ze z wszystkich for na tej stronie na polskim mialem najbardziej przejebane ale widze ze nadal mam. Owczesny mod moze mnie zbanowac. Nie zalezy mi na obciaganiu wam kutasa. Jest pelno wyluzowanych ludzi na swiecie ktorym faza jeszcze nie zeszla.
 
Top