What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Uzsidoboz

Well-known member
Ő ez az első toppolásból lett klón csak mivel az ablakpárkányon nevelkedett hát elkezdett virágozni viszont elkészült a miniboxom klónozni ha berakom 20/4 be tudom mèg revegelni mert ha igen ebből szeretnèk kirakni gerillába Ez lemaradt elöbb visszarakom vegbe azt utánna klónozok .
Szovval így sikerülhet e?
 

Attachments

  • photo2034570.jpg
    photo2034570.jpg
    47 KB · Views: 14
Last edited:

f2obsession

Active member
Ő ez az első toppolásból lett klón csak mivel az ablakpárkányon nevelkedett hát elkezdett virágozni viszont elkészült a miniboxom klónozni ha berakom 20/4 be tudom mèg revegelni mert ha igen ebből szeretnèk kirakni gerillába Ez lemaradt elöbb visszarakom vegbe azt utánna klónozok .
Szovval így sikerülhet e?

Simán revegelhető 20/4-ben (gondolom fotós). Ha azt a 3-4 nagyon megnyúlt hajtást visszavágod odáig, ahol nem, vagy alig virágzik, meg a már bojtosodó virágokat eltávolítod máshonnan is (persze úgy, hogy legyen honnan kihajtania azért), azzal meggyorsíthatod a visszaállást. Erős, lehetőleg hűvösebb fényben szerintem 2-3 hét.
 

f2obsession

Active member
aztán meg amikor kirakod, megint bevirágzik :D
13-14 óránál ne világitsad többel..

Lehet, nem jól értem, de szerintem klónanyának szánja, és róla szedett klónokat akar kirakni. Tuti nem jobb akkor a növényt drasztikusabban (mihamarabb) teljesen vegbe rakni, aztán majd a gyökeresedő klónok világítását a kintihez igazítani, amikor odaér?
 

Solon

Well-known member
Nem. Asszonta brogos vagyok és nem ad.
Nem locsolom meg bosszúbó, eladom a tévéjét és a tükrét is letöröm!
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ha az 1es alsóbb bugákat lecsapom akkor a 2el jelölt top buga jobban fog fejlődni esetleg hozamgyarapodás elèrhető vele?
 

Attachments

  • IMG_20210405_180634.jpg
    IMG_20210405_180634.jpg
    31.3 KB · Views: 16

KintiPuli

Member
Üdv! KB 50X60-as boxban éjszaka le lehet kapcsolni a kiszivó ventit. Jelenleg éjszaka lekapcsol az oszcilláló ventilátor, illetve a friss levegőt biztosító beszivó is.
 

FazeM

New member
Sziasztok,
Jelenleg 0.8:0.6:0.2 arányban etetek Ferti4:CaN:MgSO4 kombóval, nem igazán tudok lejjebb menni a CaN-al hiánytünetek nélkül, nem gond hogyha ilyenkor végig foszforsavval állítom a PH-t a többlet nitrogén miatt?
 

Anabolictesto

Active member
Srácok mi okozza ezt a fekete korom szerü dolgot a klónokon ilyet mèg nem láttam a növènyeimen is van már a klónok a vèlemènyetek alapjan sikerült igaz igy is 4 hèt gyanitom hogy a gombás szunyogok miatt huzódik el a gyökeresedès lètezik hogy ezt a fekete szart is ők okozzák?
 

Attachments

  • photo2038018.jpg
    photo2038018.jpg
    43.4 KB · Views: 15

Solon

Well-known member
Ezt hívják fekete penésznek. Ennek toxikus a spórája is. Te, mennyire steril nálad a környezet?
 

Anabolictesto

Active member
Mindent sterilizálok 15 ppm cloral tálcák dobozok kockák mindent steril szike kesztyü stb fogalmam sincs micsináljak vele valami tipp esetleg mivel kezeljem?
 

Solon

Well-known member
Dobd ki. Nem a sterilizálással lesz a gond, hanem azzal ahol termesztesz, az nem elég steril.
 
Top