What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

BERRY BOMB Lányaim bemutatása

JOINTOTT

New member
Sziasztok!
Régi 2 évtizedes álmom teljesült sok éves olvasgatás és kenderforumozás ami hihetetlen társaság volt! Akkoriban pc boxot terveztem de sajnos nem valósult meg de most végre sikerült nagy helyen teljesülni.

Vancsomó kérdésem, de előtte bemutató a lányaimat. 2 db Berry Bomb.

Oktober 1.jén raktam őket a Plagron bathmix es földbe. Oktober 5.én jöttek világra.
Eleinte 2 db wishröl rendelt ledet kaptak.
De mivel láttam, hogy nappal folyamatosan 10°c időben voltak azt nagyon keveseltem.
Azért volt ilyen alacsony a hőmérsékletett mert félig kinti helyen van ahol nincs fűtés.
Ezért kapott 400 w HPS lámpát még plusz raktam a cserepek alá 100wos hüllő fütő lapot.
Még -15°C ban is 27 fokot tudtam csinálni úgy,hogy a hps lámpa 20 cm volt tőlük.
55X115-s helyük van, persze a falra fel van rakva a vissza verő folia.( nem jutott eszembe a neve:D).
35cm ventilátorral kaptak rendesen szél forgást. Van egy Pc ventilátor kapcsolhaton ha kell fujjon. az elszivasomba raktam szenszürőtt.

Növekedését Plagron batmixföldel kapta és Plagron terra grow folyekony tapot meg OMEX Starter 15-30-15+ME KAPOTT.

Virágzásra Plagron grow mix földet és Plagron grow boomot meg Krista K Pluszt.

Jah a lényeg csak eső vizett kaptak. Scrogra neveltem öket persze fimeltem öket bőven meg toppoltam. 2 háló volt felettük de már le vettem. Azt hiszem hirtelen ennyi!

KÉRDÉSEIM:
1. Ha jól láttom a mag céget nem nevezhettem meg?
2. Ti min ìrtok ide fel én vpnen keresztül, mennyire biaztonságos?
3. merjek fel rakni képeket?
4. A virágzás végén,hogy be liluljon mennyinek kell lenije sötétség alatt a hőmérséklettnek?

Hirtelen ennyi! Elöre is köszönöm!!!
 

JOINTOTT

New member
[No message]
 

Attachments

  • photo2038351.jpg
    photo2038351.jpg
    105.2 KB · Views: 72
  • photo2038352.jpg
    photo2038352.jpg
    63.2 KB · Views: 69
  • photo2038352.jpg
    photo2038352.jpg
    63.2 KB · Views: 70
  • photo2038355.jpg
    photo2038355.jpg
    103.8 KB · Views: 71
  • photo2038357.jpg
    photo2038357.jpg
    96.7 KB · Views: 69

f2obsession

Active member
Üdv a fedélzeten.

1. Ezt nem tudom miből tűnt úgy, szinte minden napló elején le van közölve, hogy melyik magcégtől származnak a növények.
2. VPN-t használni szerintem mindenképp érdemes, szerintem legjobb, ha egy külön böngészőt használsz, ami nincs semmilyen személyes célra használva, és google fiókba meg hasonlókra se legyél bejelentkezve rajta.
3. Szerintem minden feltöltött fotót érdemes mondjuk photoshoppal, vagy akár egy painttel kivágni már csak azért is, mert amíg nem vagy oszlopos tag, elég alacsony felbontással, és durva tömörítéssel kerülnek fel a feltöltött képek, így nem árt ha nincs raja semmi fölösleges (meg amúgy se baj, ha minél kevesebb "nyom" van rajta, exif adatok, szobád padlójának burkolata stb.). Én mondjuk a biztonság kedvéért eleve nem használok "okos" eszközt se a kert fotózására, se semmilyen célra a témában.

4.A lilulást a genetikán kívül úgy tudom, leginkább a foszfor, illetve annak hiánya okozza, sőt, valahol azt olvastam, a hideg is tulajdonképp a foszfor felvételének, vagy felhasználásának hátráltatása, akadályozása által okozza a lilulást.
 

JOINTOTT

New member
Amugy BOMB SEEDS-től.Valamelyik szobában láttam, hogy bann jár érte. Vpn használok 1 régi androidos telon. full üres fiókkal a képeket, meg alkalmazassal eltuntettem minden adatot. de mennyi lehet 2-6 kozott?
Te neked volt hasonló? Olyan ötletem van az egészre, hogy fagyasztot jeg akuat, meg ásványvizet üveg fagyasztva, lenne berakva naplemente előtt 10 pvel.
 
Top