What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

my selectation / má selekce

G

Guest 6345

Zde se dají najít selektační procesy imugniovy:

Hrubý seznam toho co jsem kdy selektoval případně zkoušel vykvést ze semínek. (od roku 08)

seeeds k selekci: // seeds for selectation:
TOP44 (nirvana seeds from Vienna) 3seeds - vykveteno - 1 samice - mostly sativa - (po druhém květu zrušeno)
Vortex (Subcool seeds) 10seeds .. error
Blue Apollo (Joey Weed) 10seedy . error
C99 (pinaple) x Blueberry (Wally Duck from seedbay) 20seeds
Satori (Mandala) 10seeds
časem přibude:
GWS x Chronic (kaya seeds) .. actual selection
Arctic sun x Chronic (kaya seeds)

další info bude následovat / other informations will soon from your ic mag :wave:
 
Last edited:
G

Guest 6345

TOP44 cca 30dní/30days

TOP44 cca 30dní/30days

3semínka top 44 co mi zybyly z předchozího grouwu, asi to nebude selekce, prostě jen zkusím jetli bude něco samice a pak je rozřežu a vykvetu... žádná matka asi nebude. Je však pradvda že v předchozím kolem sem měl 6samic ze 6 semínek tak uvidíme, snad to nebudou samí samci :badday:

30 dní je od zasazení semínka :)






 
G

Guest 6345

jooo héééj jooo Imu Imu je tady
tak všechny ženy rozhoupejte svoje vnady....

ee to sem se nějak zasnil :violin:

tak konečně jsem se pohnul a dokvetl sem TOP44
ze 3 semen mi vylezli 2 samci, takže pravá selkece jak má být :bis:

i přesto že zůstala pouze jedna samice se nakonec ukázala velmi pěkně.
Jwe to spíše do sativky pheno, takže pěkné větvení z počátku vzdušnější šišule, která za posledních 14dní moc nenakynula, ale pěkně zhutněla a ztvrdla, takže konečný stav vypadá dost uspokojujícně.

Výsledek zde je pod 400W
- praglon mix (moje tajná směs :beat-dead :kitty:
- hnojeno od oka Biobizz Grow, Bloom, Top Max (ke konci Topmax nahrazen PK13-14)

zatím ještě nevím zda toto pheno ponechám nebo jej zlikviduji. situace ukáže až druhý květ, který je už konán.











a nějaké pěkné makříčko na závěr :jawdrop:
 
Last edited:
G

Guest 6345

for my fellazZz

for my fellazZz

někteří my fellazZz si myslet že já zastavit své experiment, trabl však být uplně někda jinda...

bohužel ted nemám kvalitní foták, takže ani moc nemá smysl sem dávát nějaké fotazZz

jejich kvalitu a vypovídající hodnotu můžete usoudit sami.

Jinak sem před týdnem rozjel 8 seeds.
Model: Great White Shark x Chronic (female x male)
seedbanka: kaya seeds
klíčivost: 8/8

rostlinky jsou cca týden na květu pd 250MH
co bude dál se uvidí :kitty:

všech 7semínek (bohužel klíčivos byla dobrá, ale jedno semínko se nevykubalo z hlíny asi sem to mco přelil)



a takový nějaký celek z jiného uhlu:




 
Last edited:
G

Guest 6345

Jedeme pořád dál, každé ráno vstanu a večer jdu spát

Jedeme pořád dál, každé ráno vstanu a večer jdu spát

helou jak pokračuješ?:)

Mno tak po dlouhé době se snad dostane i odpovědi :)

podařilo se mi zbyvit svilušek, což jsem ostatně při teplotě min. 9 předpokládal, protože v takové zimě by se mi taky nechtělo žít. :)

Povedlo se mi v boxíku udělát pár uprade..
- koneečně jsem dal větrák na odtah který jede non stop, takže jsem se zbavil vlhkosti 70-80% které si kytičky na sog drží samy od sebe :)
takže ted mám vylkost kolem 40% a pohoda
- teplota v zimě mě nějaknetiží, teda spáíš tíží ale opačným směrem... teplotu mám
minimum 9.5
maximum 22 - 25
takže uvažuju nad menším upradem watage, ale uvidíme :joint:
- zakoupil sem jiná hnojiva a nyní zkouším hnojiva CANNA:
- Flores
- PK 13-14
uvidíme, zatím jsem spokojen takže pokud se osvědčí a dokonnce a chutově, nejspíš zakoupím i booster a jinou srandičku od Canny, ale předpokládám, že když cannu užívají předí breedrs, neměla by zklamat :)


A hlavě dostal se mi do ruky fotáček takže konečně můžu poprezentovat i pár fotos :abduct::yoinks:

takže nějaké fotečky boxu celkově:
celek za provozu
6345P1000400-med.JPG


6345P1000406-med.JPG


v řadě za sebou květníčky jdou :joint:
6345P1000407-med.JPG


a makárna:
v tuto chvíly se tam nehřeje nic zajímavého :)
tedy pro vás :) jinak tam jsou samé mnamky jak jinak :)

a skovává se tam i 6x GWS x Chronic

6345P1000436-med.JPG
 
Last edited:
G

Guest 6345

HDF

HDF

Zatím se ve skřínce nic zajímavého neděje, teda ono to vypadá že se tam něco děje, ale když už člověk zapadne do toho rytmu že co týden přidá pár kytiček na květ, tak mu příde že už se ni neděje.
Takže zhruba nastíním, 10.12.08 šli první kytičky na květ (viz. Foto) pak co cca 5-10 dní sem do boxu přidal další a další s tím že poslední větší dávka byla dána na květ 31.12.08 a posledních pár kytiček přibyli 16.1.2009.
Takže něco mezi kontinual sogem a kontinual bushem

celek pohromadě na srovnání objemu šišek:

6345P1000433.JPG


popisky jdou divně vidět, ale když se budete snažit tak to uvidíte :)

snímek šišky HDF cca 35den květu
6345HDF.JPG


6345P1000434.JPG


6345P1000415.JPG
 
Last edited:
G

Guest 6345

velkáá radost

velkáá radost

a jako, velkou radost mi dneska udělal, jeden zdejší user, zase mi sehnal botičky, fakt luxus... PPP rulééz :) ThanxXx BrodhaAa :woohoo::woohoo:

634524957271_z.jpg


:woohoo::woohoo::woohoo::woohoo:
 
Last edited:
G

Guest 6345

i kytičky:yoinks:,svítíš 250w?JInáč zajímavá selekce.Škoda tý teploty-já ji měl v prvnim pěstu pod 150w a nesklidil sem kvuli tomu skoro nic:wallbash:-tragedie(30gmax)

muhehe, watage je něco mezi 70W - 1kW :) aneb kdo hledá najde :joint: :nanana:

mno s tou teplotou už to zas tak není, zas se nějak oteplilo, takže tam mám tedkom tak 15-26 což je celekm ideál, jen nevím nevím sere mě ta vlkost, pořád je tak kolem 35-50% a trošku se bojím co za bordel to udělá ve finále květu... :-( (ale pořád lepší než tam mít 70% jako minule) prostě ten sog si drží svojí vlkost a člověk se může snažit, ale stejně mu to moc nepomůže :-(
 
G

Guest 6345

týdení update :) pořád ráno vstanu a večer jdu spát

týdení update :) pořád ráno vstanu a večer jdu spát

Pokaždé vám zde prezentuju nějakou novinku...

protže mě v posledním týdnu pohltila kutivá nálada a nějak se stalo že se má matkárenské boxíky zaplnili a 100% musel jsem sáhnout k následujícímu řešení přestavby řízkovny :)
více jde vidět zde:

picture.php


picture.php


a pak nějaké fotečky celku ve skřínce:
picture.php


picture.php
 
G

Guest 6345

celek + SSH + ED SB

celek + SSH + ED SB

tak zde máme nějaký poskok po týdnu:

přirovnání 3 strainů:

musím říct že HDF je fakt maličká oproti obrům jako SSH a ED, ale EDi jsou po stranách a SSH si hoví pěkně v rožku a očividně se mu tam líbí :yoinks:

picture.php


SSH - Super silver Haze - musím uznat že už ted někdy v půlce květu voní fakt šíleně, stačí pohoupat a vůně je všude kolem vás.
picture.php


picture.php



ED SB- Ed roshental super bud
tak tohle je pro mě fakt záhada, ani nevypadá opěkně ani nevoní, ani sativa ani indika, sem z toho jelen..
zatímco HDF stejně na květu je skoro hnědé a připravené na flushing, super bud nemá jedinej chlup hnědej, pořáíd čekám na nějaký zázrak, tipu že 14dní před koncem nakyne 3x tolik, ale jinak fakt nevím co to je :fsu: :wallbash: :puppydoge

picture.php
 
G

Guest 6345

HDF - cca 42den květu

HDF - cca 42den květu

tak a konečně můj oblíbenec v tomto kole :yeahthats

když si přivoníte, cítite čersvtou vůni čsneku :) ale ne jako strožku, ale jako když v lese utrhnete "medvědí česnek", upně výrázně vás omámí (a to musím uznat že jsem vůni u konopí nikdy moc nerozlišoval :rolleyes: )

sice to nejspíš nebude výnosovka rovná chronicu a pod, ale libí se mi :)

jinak zopáknem si podmínky :)
continual sog bush (ccaco 14 dní přihodím 5-10kytek, co příde pod ruku tak tam jde)
doba růstu: od 3 dny až po 7 dní
400w - awing + štít
canna terra flores , canna pk 13-14, ph- (od minulého týdne, ta sračka mi vyleptala díru do koberce :) )
odtah + pacháč + 1ofuk a 1 ventas na non stop ofuk 12x12 na nonstop odtah

porovnání:
po stranách pure sog - květníky 12x12x20
uprostřed bush - květník 15x15x20
zapalovač :)

picture.php



15x15x20 květník

picture.php



12x12x20 květníky

picture.php



picture.php


picture.php
 
Last edited:

Machoman

Active member
Good,jen nechápu proč to máš v selekčním threadu,sem myslel že ty HDF už jsou vyselektovany jinou osobou:D

Jinak vzkaz mi přišel,pak dej vedet;)
 
Top