What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Dobré ránko pánové :wave:
Další thread který má 1000 příspěvků a proto je na čase udělat jeho pokračování zde.

CO me nasralo ???
Co me potěšilo ???

Trošku me sere doma elektrina, kdyz ted jedu doma 600 + 400 W a jeste zapnu par spotrebicu, zacne mi vyhazovat jistic.
Doufam ze se to spravi po tom co namontuji elektricky rozvadec, v ktorom doufam bude aspon 16 A jistic.
Jinac to nevidim moc ruzove. ani se mi nechce verit ze na vsechny zasuvky je jen jeden jistic.

A potešili me podminky v boxu i za provizornim odtahem. V novem boxu peknych 24-26 pres den a 20 pres noc.
Vlhkost se drzi bna 80 % a vice. Doufam ze se holkam bude libit.
 

berrea

Member
mě celkově docela nasral podzim... třeba ten pollen chuck měl potenciál dát mnohem víc, takhle kdo ví, jestli to je přes 50g... navíc tý plísně (nejenom na pollen chucku)...

ale co už, celkově byl letošek můj zatim nejlepší rok, přestože ten podzim moc nevyšel... sklizeň kolem dvou kil palic a přes 10 000 krásnejch semínek, který mi umožní začít trochu šířit moje pokusy a případně to dovést někam dál...
 
G

grizly

Radost mi udelalo ze konecne chytily zlodeje kytek...:) Sice jen dva z nich ale aspon neco...
Blbci to meli v byte garsonce samozrejme jen tak povesene a sousedi je praskly...Byl citit celej panelak
Naslo se cca3Kg sucheho+cca7Kg mokreho...:jump:
 

Lump

Member
Radost mi udelalo ze konecne chytily zlodeje kytek...:) Sice jen dva z nich ale aspon neco...
Blbci to meli v byte garsonce samozrejme jen tak povesene a sousedi je praskly...Byl citit celej panelak
Naslo se cca3Kg sucheho+cca7Kg mokreho...:jump:

Boží mlýny mlejí pomalu, ale jistě :moon: :D
Ale věřím že aspon trochu potěšilo ...
 

BURN

Member
Veteran
Těší mě velký zájem o ten Cannafest,a taky o české hříbky :D Taky mám radost že si konečně mám čím okořenit život.Momentálně mě nesere skoro nic a mám skvělou náladu,až na to chřipku co v sobě nosím už tak týden
 

praxer

Member
Vsechno se zacina otacet tim pozitivnejsim smerem, venku sviti opravdu krasne slunce, myslim ze CJ jeste prezije ten tyden, 10dni ve skleniku...
A nenasralo mne dlouho nic, co by stalo za rec
 

Phuuu Ad

Active member
Závislost na čokoládě si člověk vypěstuje už za 21 dní

Řadíte se také mezi milovníky čokolády a považujete ji za nejlepšího přítele především v okamžicích úzkosti a napětí? Pak právě vám je určen tento článek. Při nadměrném požívání čokolády si totiž můžete na tuto božskou pochoutku vytvořit stejnou závislost jako na cigarety či alkohol. Pokusíme se vám vysvětlit, proč tomu tak je a jak se této závislosti zbavit.

Čokoládu lze z historického hlediska považovat za pochoutku králů i bohů a je tedy nasnadě, že této dobrůtce nedokáže odolat ani obyčejný smrtelník.

Obsahuje totiž celou řadu látek, jež dokáží lidský organismus povzbudit, ale i pozitivně naladit.

Předně obsahuje theobromin (alkaloid z kakaových bobů, který je podobný kofeinu), ale i esenciální kyselinu tryptofan, ze které vzniká hormon štěstí serotonin, jenž ovlivňuje režim spánku, chuť k jídlu, ale i sexuální život. Pokud ho má člověk dostatek, cítí se po psychické stránce prostě výborně.


Odolat čokoládovému fondue je skutečně těžké.


Fenylethylamin zas dokáže vyvolat u člověka stejné pocity jako mají zamilovaní. Čokoláda navíc obsahuje i anandamid, který je obsažen i v marihuaně, i když v mnohem menší koncentraci.

Čokoláda nás tedy dokáže velmi snadno uklidnit a také navodit výbornou náladu. A pokud ji člověk jí každý den, může si na ní vypěstovat závislost. Návyk většinou vzniká již po 21 dnech opakovaného užívání.

Vice na:
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/215256-zavislost-na-cokolade-si-clovek-vypestuje-uz-za-21-dni.html

Sem v cokoholik a sem za to rad :D

Edit: jo vim ze je tam par chyb ale co by jste chteli od neznalych novinaru.
 
1

148466

a co vic je to rovnou prestupni droga, po case si budes bouchat zele bonbony direct do zily... v lepsim pripade budes zhavit gumovy medvidky na alobalu..
 

SenSiKind

Member
potesilo me ted to co tu psal grizly
jinak me hrozne **** to co ty blbci zase projednavaj ve snemovne (experti!) ohledne drog, pak radnice co vsude montujou nesmyslny semafory, retardery, snizujou rychlost a montujou hromady znacek v dnesni dome uspor je to fakt nahlavu, stejne jak ty znacky. a pak naprosta vetsina lidi :(
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
fest mě sere že nikde nemaj sadbovací RW kostičky a já tudíž musím pužívat "plnohodnotnou náhradu" zkurvenou kokosovou.
klony v tem buď uschnou nebo uhnijou, nic mezi tím, naklíčená semena v tom chcípaj..........nasrat píčo, zítra letí pár set jifibobků do konťáku a já pudu obhlídnout kde zateplujou rockwoolem, páč i ten stavební kdečím napuštenej je IMHO pro kytky lepší než tady ta ekomrdka kokosová
:rant:

edit :
a vůbec v poslední době pozoruju, že nálepku eko cpou zásadne na šunt jinak neprodejný
 

Mordino

Member
Sere me, ze mam od uterka pekelne zalehle v uchu na ktere skoro vubec neslysim...:bashhead:

Dnes me potesila sklizen Mandaly :). Vypada to prinejmensim konecne na bohatsi sklizen a dobre pokoureni:smokeit:
 

Malypiko

Active member
Dneska mě pobavil grower :D týpek si tam hodil fotku s paličkou a invertoval barvy a vubec to neni poznat kdo to je :D
 

polipaja

Member
me grower nedavno pekne nasral.. zaplatil jsem jim 7 petek za registraci a v zapeti se jim tam vyskytl nejakej bug takze mi nesly posilat pm ani prispevky ze k tomu nemam opravneni. asi me nejak omylem blokli coz je divny pac jsem tam nic nestihl napsat ani poslat jedinou pm... na maily ani na pm co jsem rekl at jim kamosi napisou nikdo neodpovedel - vylozene seriozni jednani :shucks:

ale vsechno zle je nakonec k necemu dobre a tak me publikovani skoncilo zde na mnohem lepsim serveru :jump:
 

dokktor

Member
roumingShow.php
 
Top