What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co kdo máte v matkárně?

Timmy2

New member
dneska sem dostal od jednoho zdejšího člena cherry pie x dosidos. velké Díky a Respekt!

Zdar, konecne jsme se tu taky ukazal. Ten Sweet Thang je ode me :) Byl to cherry hunt, ale tresnovy tam nic neni. Ma to silny tendence hermit (kvuli Cherry Pie v genech), ale stejne silny tendence bejt impotentni:) Je to trpky, kysley a zajimavy, ale stejne to neni tak exklusivni, jak jsem doufal a cekal. Mas to obro-listy feno a trosku listnanty tvrdy sisky, ale asi ze vsech nejvynosnejsi a roste do monstra a geneticky fialovy na konci kvetu, takze jestli ho mas, jak jsem byl informovan, venku, tak by to mohla bejt pekna podivana:) Vsechno jsem zrusil a nechal si jiny, min listnaty feno a tomu dam jeste sanci. Bejt to moje prvni selekce a prvni kytka, jsem nadsenej, ale takhle musi uvolnit misto mnohem dulezitejsim adeptum :)) Kor kdyz pakl stoji 200 dolaru...:-/
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdar, díky za njě. mě zajímá ta cherry pie, tak sem to vzal.. všichni to chválí jak ot venku roste. mám to v light dep. a je to fakt velký, hodně listnatý, protrhával sem listy jak kdyby to bylo zweigel-trebe. nicméně se z toho line ta typická vůně pro ty emerický purples.. podobné jako gdp/purple urkle. což není můj šálek kávy zrovna. a i tak to bude dobrá zkušenost. cena je fakt přemrštěná. vůbec mi to nehermí.. :D
 

Dezzy2

New member
Tak už mi to konečně dorazilo , už jsem myslel že nepříjdou :jump:
 

Attachments

  • photo2032299.jpg
    photo2032299.jpg
    72.1 KB · Views: 128

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
momentálne v mamkárne Jack a Herijuana, teším se na selekci colombian black x purpurea ticinensis (doufám že to bude mit "rozumnejší" delku květu než čistá colombian black) a rozhoduju se jestli dám klíčit Liu anebo TheWreck a Bubba bx
 

Dezzy2

New member
Yellow snow ,zatím má dobře našlápnuto holka jedna. :plant grow:
 

Attachments

  • photo2053236.jpg
    photo2053236.jpg
    24.9 KB · Views: 107
  • photo2053237.jpg
    photo2053237.jpg
    38.7 KB · Views: 107

Lawor

New member
Zdary zdary všem,
Je tu někdo kolem Plzne (PHA, nebo zasilkovna) kdo by mi dokázal píchnout? 😁 Měl jsem teď pár let pauzu, byl jsem na groweru a najednou to tam nefunguje. By mě zajímalo co máte kdo v matkarne no😁
Díky za odpovědi
 
Last edited:

koles[cz]

Active member
Zdary zdary všem,
Je tu někdo kolem Plzne (PHA, nebo zasilkovna) kdo by mi dokázal píchnout? 😁 Měl jsem teď pár let pauzu, byl jsem na groweru a najednou to tam nefunguje. By mě zajímalo co máte kdo v matkarne no😁
Díky za odpovědi
Tady taky odpadlik z Groweru :) Mam neco rozjeteho, ale pocitam, ze prvni prebytky budou az po prazdinach. Sleduj tohle vlakno
 
Top