What's new

ILoveU SENSI

_Ina_

Active member
Veteran
Слагам снимки на моя микс в цъфтеж. о4ертаха се два вида от него. Единия прили4а по4ти то4но на мазен ЛА Конф,а другия е по бял,подобен на WW. и двата са дребни с топ4ести глави,много си ги харесвам:) дребни,дребни,но тези за навън станаха пък огромни:)имам ве4е нови разновидности от този миш маш за проба за другата есен. цъфтя ги прекалено дребни маи,другия път ще ги оставя малко по големи4ки.но какво да правя като няма място?!
 

Attachments

  • IMG_4444.jpg
    IMG_4444.jpg
    53.6 KB · Views: 39
  • IMG_4443.jpg
    IMG_4443.jpg
    65.3 KB · Views: 38
  • IMG_4441.jpg
    IMG_4441.jpg
    79.6 KB · Views: 35
  • IMG_4445.jpg
    IMG_4445.jpg
    71.8 KB · Views: 37

Billy Bones

Active member
Бомба са! Джуджаците са екстра за индор. От 4 - 5, 20 см. храста може да се изкара същото количество, колкото и от една 80 см. метла. Микрото е бъдещето на индора, всичко останало мирише на шано вълнения.

П.С.

Ако някой се чуди от къде да вземе майлар фолио за бокса да купува от големите торби с чипс и повечко бира. Пиеш бира, замезваш и накрая разрязваш и измиваш торбичките обилно с веро. Получените парчета майлар се лепят за стените на бокса със спрей лепило. Дано съм бил полезен! :smoker:
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Мн яки главички. Приличат ми на топчета за голф :Р
Били бирата и чипса винаги са на оферта (;
 

Opium

Member
@Ina
прилично изглеждат,но не разбирам какво общо имат с темата за СЕНСИ...
 

_Ina_

Active member
Veteran
Оу,вярно 4е нямат нищо общо със sensi seeds:) аз заглавието по друг на4ин го разбрах. "прили4но" ще го приема за похвала:)
 
E

EverLast

Super Skunk outdoor!!!

Super Skunk outdoor!!!

:bump: ето нещо по темата......:thank you: друже да видим на есен дали ще можем да го оберем:laughing:!!!
 

Attachments

  • DSC00003.jpg
    DSC00003.jpg
    109.8 KB · Views: 39
E

EverLast

Ами в момента използвам само Bio Bizz Grow и един стимулатор за растеж....всичко друго е светлина и вода в изобилие!
 
E

EverLast

:pumpkin: желая ти много :clover: друже.....:jump: тоя скънк направо сцепва
 

capsicum

Member
Не те зная калко си се напушил преди това, не ме и интересува, но това което пишеш е неприемливо... тук сме хора, които отглеждаме(и споделяме опит), пушим и най-много да почерпим приятели! Това остана последното българско кътче неопoрочено от куп глупости.... настоявам веднага да си промениш поста или според правилата ще бъдеш изхвърлен!!!!!!!!!!!:lightning:
 
E

EverLast

Така този път си затварям очите за това..но ако се повтори отново ще бъда безкомпромисен. Както казва capsicum нека да не проваляме и това място както всички други до сега. Виждам,че явно доста от нас не си правят труда да прочетат условията за ползване и не са запознати с правилата-молбата ми към тях е- моля ви хора прочетете ги!!! Извинявам се за спама в темата на Opium и се надявам да не разводняваме повече тематиката....утре ще се опитам да пусна няколко снимки на The Beast както аз го наричам този Supa Dupa Skunk!!! Лека вечер на всички!!!
 

obione

Active member
Един мн добър френд замина да работи 2 месеца в Холандия, и преди седмица се чухме за първи път. Та пича ми вика: сефте ходих в кофи шопа, че колегите му не тр да го разбират, че пуши 3ва и вика зех си Super skunk....Само да поясня, че този човек е най-опитния пушач, който познавам и ми вика този скънк беше "да си ебе" "от 2 дръпки ми изтрупнаха джуките, устата абе цялата глава, едвам се качих от пейката до стаята...Не бил пушил 4-5 дена преди това, ама все пак вика нещо уникално силно. Нзнм как са го гледали холандците ама се надявам и ти да искраш нещо такова, че да му се накефите с твойте авери.. Късмет...О1
 
E

EverLast

Obione приятелчето ти доста се е разцепило хич да не е:blowbubbles: но нали и това е целта хахахаха.
Suppa Duppa Mega Skunk on the move!!!! :laughing:
 

Attachments

  • DSC00108.jpg
    DSC00108.jpg
    139 KB · Views: 39
Top