What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Jak zwykle, zaczynamy Nowy Rok, zaczynamy Nowy Thread! Pokazujcie co tam macie do pokazania i nie leńcie się bo Polska musi się w tym nowym roku zdrowo zazielenić!!

Wszystkiego najlepszego w nowym, lepszym, zieleńszym roku 2009!!!!




Link do starego threada: http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=77836
 
Last edited:

hodowca

Active member
Veteran
No to ja zaczne moim najładniejszym zdieciem :)

39966831ao2.jpg
 
Last edited:
Na dobry początek przedstawiam Wam moją dumę i chwałę!




2 tyg alaskan! :) Niestety nie jestem zadowolony z nasion.. Pheno są słabe ;/ Jedynie ta ma dobry i jeszcze 1... na 5 roślin 2 padły ;/ Fuck fuck!!


Niech 2009,będzie lepszy niż ten poprzedni!! Dla mnie na pewno bo to mój pierwszy IN

Rośnijmy w siłe !!!
 
Last edited:

melon

Member
co do tych ploamek to wydaje mi sie ze to przez to ze lejesz wode prosto z kranu.... mam racje ?? jesli tak to przegotuj wode przed podlaniem albo odstaw na 24 godziny
 

semyazza

New member
witam wszystkich ,
zycze szczeliwego 2009 :)

no wiec ja sie pochwale alaskan ice'em z pcboxa :)
przepraszam za jakos zdjec ale mam do dyspozycji tylko nokie 6300 .





i ostatnie takie macro jak na telefonik :D



P.S.
inne wstawie jak beda na flo :D

P.S.2
w sumie to sie pochwale 1 plantem na weg :D

 
Last edited:

Hera

Member
LukiPlayer said:
Tak lałem taką.. A czy mineralna gazowana może być ?

Luki nie chce byc niegrzeczny ale jesli mozesz zadawaj tego typu pytania w innym dziale ;p a jesli chodzi o mineralke gazowana to odradzalbym albo uzywaj niegazowana a najlepiej wode odstaw z kranu na 24 doby i tym podlewaj nie sadze zebys mial specalnie zjebana wode raczej to sie zadko zdaza jesli masz dostep do miernikow ph to zmiez wode po 24 godzinach i wtedy juz calkiem cacy

Co do tematu to pieknie jedziecie hehe oby tak dalej !!
pozdrawiam :laughing: :violin:
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Hera said:
a najlepiej ..wode odstaw z kranu na 24 doby i tym podlewaj..

Hehe ziomuś chyba sie pomyliles z tymi dobami :D

BReal said:
Melduje sie i zglaszam ze niedlugo zaczne przygotowania do outa 2009 :D

5H@nn@I\I Witam ziomuś :wave:! Ja tez od poniedzialku zaczynam prace polowe ;).
:rasta:
 
Last edited:

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Zglaszam sie na pokladzie 09
Pamietacie ?
33685test111.jpg

No to jak zawsze powoli do przodu :rasta:
33685zajawkowy_styl_1.jpg



Od lewej nycsdxecsd , angola verde i jak wczesniej nyc no i g13xsdx... nie pamietam :bashhead:

Na lrki zawsze sie znajdzie miejsce :p
 

kfjatek

Member
joł.. nie mam co pokazac bo nie robilem fot w tym roku ze względu na bezpieczeństwo.. ale melduje sie oczywiście jak co roku.. :joint:
szczesliwego dwutysięcznego dziewiątego roku życze wam :)
peace
 

mario_PL

Active member
siema wszystkim w nowym roku, na poczatek najlepsze zyczenia soczystych topow bez przypalow

big bangi ok 35 flo







cos sie zaczelo dziac z liscmi, troche zolkna od czego to moze byc?

 

Silas

Member
Veteran
Witam! Widzę zmiany w tegorocznej części :D

Chciałbym wszystkich powitać w nowym roku fotorelacją z wycinki

64 dni 12/12
wyrobiły się elegancko...nie chciało mi się czekać bo nowe pokolenie juz potrzebuje długich dni...przy okazji zarzucę nieco na reveg. Zobaczymy co to wyjdzie :)

Super G
-krótko..BAD WEED...przeurocze i niesmaczne szczyty także w działaniu potrafią być nieprzyjemne poprostu b. mocna indyjka.










Lavender

Jak widać...roslina przeżyła naprawde potężny napad terrorystyczny. Zamaskowany działacz Al Tuben Dzida wraz z ostrymi nożyczkami dokonali zamachu na roślinki po zęby uzbrojone w magiczny szron :D
Aromatyczne mocarne zielsko.




Co jak co...każda odmiana MOCNA! Jestem jaknajbardziej zadowolony z odmian chociaż mam swoje championy.
 

Silas

Member
Veteran
Actual Cindy 99
Strong Sativa High jak to się zawsze ma w przypadku C'99. Aromaty słodkość nie ta ziemia ;D zupełnie jak nie trawa :D





C'99 f3
już wysuszony topek...kopa ma niesamowitego potężnego sativa energetyzujący wyyyyypierd! Coś nie do opisania.



Pożegnaliśmy ciężki rok...i aż przeraża mnie kolejny..dlatego czas na nowe pokolenie.

{G13xWW}xHawaiianSnow


Moje elitarne produkty


Osprzęt


Reveg (po prawej Super G z lewicy C'99f3 oraz Actual C'99 )


Skromne zbiory. Łącznie napewno wyszło by kozacko...ale nie płace za palenie więc zmuszony byłem kroić swoje.
62813DSCF4770.jpg
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam w nowym 2009 roku ,
@Silas - Piekny poczatek roku i zarazem piekny koniec uprawy hehe ja rowniez koncze jedna i zaczynam druga ...


:laughing: znowu daty pojebalem , to fota z 31.12.2008

a tutaj mam swoja perelke , blue moonshine x chemdog , wyrosla na duza , twarda , i soczysta kobiete , foty z wczoraj przylapalem ja w w.c. :nono:



dla pewnosci zrobilem flush czysta woda i za kilka dni leci pod kose .

pozdro i do siego roku !!!
:jump:
 

castlevania

Member
To i ja się zamelduję w nowym threadzie, oby 2009 był jeszcze bardziej obfity w zbiory dla was chłopaki i dziewczęta ;-)

btw. powoli myślę o outdoorku i tak się zastanawiam czy jeszcze u nas w kraju dostane w jakimś seedbanku coś z kulek femi ?? oczywiśćie chodzi mi o wiarygodne sklepiki, prosiłbym o odpowiedź może być na prv.

dzięki i pozdrawiam

przy okazji troszkę wspomnień:):):) ahh to były czasy:)

 
Last edited:
Top